Mahkemede fenalık geçiren Ece Erken kafasını çarptı!

Cinayete kurbana giden Şafak Mahmutyazıcıoğlu için görülen davanın ilk duruşmasına katılan ve mahkemede bayılan ünlü sunucu Ece Erken’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

Mahkemede fenalık geçiren Ece Erken kafasını çarptı!

MedyaRadar'ın haberine göre ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayet davası Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülmeye başlandı.

Sanıklardan Kadir Yasak savunmasında "Öldürmek isteseydim kafasına sıkardım" dedi.

Tutuklu sanıklardan Seccad Yeşil ise "Ortada cinayet filan yok. Sadece biri yanlışlıkla öldü" diye konuştu. 

Eşi için görülen davanın ilk duruşmasına katılan Erken, fenalık geçirerek salondan dışarı çıktı.

Erken’in sağlık durumuna ilişkin açıklama avukatından geldi. 

Ünlü sunucunun avukatı Pırıl Erkanlı Üçgül açıklamada bulunarak, “Başını vurduğu için belki bir hastane kontrolü gerekebilir. Belki hastaneye belki eve doktor getirilecek” dedi.

"DURUŞMANIN DEVAMINI SONUNA KADAR GETİREMEDİ"

Ece Erken’in avukatı, “Duruşma öncesinde müvekkilimin çok zor bir psikolojiyle gelmişti. Fakat sanıkların ifadeleri ve olay anlatımları sırasında müvekkilimin başı dönerek düştü. Başını sandalyeye vurdu, dayanamadı. Çünkü ifade sırasında da ara ara dayanamıyordu zaten, müdahale ediyordu, doğru olmadığını ifade ediyordu. En son dayanabileceği nokta bu oldu. Dolayısıyla bu duruşmanın devamını sonuna kadar getiremedi. Zaten bayıldığı için kollarından kaldırarak getirdik. Arka kapıdan çıkışını yaptık, hemen yanına gitmem gerekiyor. Hastaneye doğru geçtiler. Başını vurduğu için belki bir hastane kontrolü gerekebilir. O esnada gördüm. Belki hastaneye belki eve doktor getirilecek” dedi.