dava


Ayşe Özgecan'ın babası adalet istiyor!
Ayşe Özgecan'ın babası adalet istiyor! Zonguldak'ta 8’inci kattaki evin terasından atladığı öne sürülen Ayşe Özgecan Usta’nın (28) ölümünde, sevgilisi Bartu Can Akkışla’nın ‘taksirle ölüme neden olma’ suçundan tutuksuz yargılandığı davanın duruşmasında baba Kenan Usta isyan etti.
Demet Özdemir çok sert çıktı: "Herkes zan altında kaldı, Davacıyım!"
Demet Özdemir çok sert çıktı: "Herkes zan altında kaldı, Davacıyım!" "Evli yönetmen ve evli oyuncu yasak aşk yaşıyor" haberine sert çıkan Demet Özdemir, "Herkese bir çamur atılıyor. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum" diyerek davacı olacağını açıkladı.
Ahu Aysal: "Paramla rezil oldum, uzaya göndermediler"
Ahu Aysal: "Paramla rezil oldum, uzaya göndermediler" 2014'te uzaya gitmek için 100 bin dolar veren Ahu Aysal’ın hayali suya düşmüştü. Şirketin sahibi Elon Musk ile mahkemelik olan Aysal, “Ya uzaya gönderecekler ya da paramı geri verecekler” dedi.
Demet Şener'e eski eşi İbrahim Kutluay'a açtığı dava soruldu
Demet Şener'e eski eşi İbrahim Kutluay'a açtığı dava soruldu 2018'de boşandığı İbrahim Kutluay ile oğullarının diş tedavisi ücretlerini ödemediği için davalık olan Demet Şener, önceki gün İstinyePark'ta objektiflere yansıdı.
Ufuk Beydemir'den yapımcı Engin Akıncı'ya dava
Ufuk Beydemir'den yapımcı Engin Akıncı'ya dava Şarkıcı Ufuk Beydemir'in başı yapımcısı ile dertte. Genç müzisyen, 2018 ve 2020 yılında yayınladığı albümlerinin yapımcısı Engin Akıncı'ya dava açtı.
Çocuklarını çöp evde terk eden anne babaya 2'şer yıla kadar hapis istemi
Çocuklarını çöp evde terk eden anne babaya 2'şer yıla kadar hapis istemi Eyüpsultan'da en büyüğü 8 yaşındaki üç çocuklarını çöp evde terk ettikleri iddia edilen anne Merve S. ve baba Ahmet S. hakkında 'Terk' suçundan 2'şer yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Olaylı derbide işaret fişeğinin isabet ettiği taraftar: "Sosyal hayatım bitti"
Olaylı derbide işaret fişeğinin isabet ettiği taraftar: "Sosyal hayatım bitti" Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Göztepe ve Altay arasında, geçen yıl 27 Kasım'da oynanan derbide, Altay tribünlerinden atılan işaret fişeği ile Göztepeli taraftar Mehmet Çakır yaralanmıştı.