dava


Botokslu ölümde ‘Pes’ dedirten ifade! İstanbul'da kalçasına botoks yaptırdıktan sonra yaşamını yitiren bir çocuk annesi Kübra Boyraz'ın ölümünden sorumlu tutulan sanıklar hakim karşısına çıktı. 4 yıldan 12 yıla kadar hapsi istenen tutuklu sanıkların mahkemede verdikleri ifade 'Pes' dedirtti.
İcralık mallar ‘yok pahasına’ satılamayacak İcralık mal sahipleri, malı alacak kişiyi kendisi bulabilecek. İcra mallarını ucuza toplayan grupların önüne geçilecek.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dava CHP lideri Kılıçdaroğlu, bugünkü açıklamalarında kendisine yönelik hakaret içeren ifadeler kullandığını belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 5 kuruşluk dava açıyor.
Müjdat Gezen ve Metin Akpınar için hapis istemi Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’ın bir televizyon programındaki söylemleri nedeniyle “Cumhurbaşkanına alenen hakaret” suçundan yargılandığı davada mütalaa açıklandı.
İş adamı Selim Sayılgan'ın 7 yıla kadar hapsi istendi Bursalı ünlü iş insanı Selim Sayılgan'ın yargılandığı davada gelişme...
Halkbank davasında ABD mahkemesinden kritik karar ABD'de mahkeme İran'ın alacaklılarının Halkbank aleyhine açtığı ayrı bir davanın Türkiye'de görülebileceğine karar vererek, davanın reddi talebini şartlı olarak kabul etti.
İş adamı Demir Sabancı'ya ölüm tehdidi 9 Ocak 1996'da terör örgütü DHKP-C militanları tarafından Sabancı Merkezinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Özdemir Sabancı'nın oğlu ünlü iş adamı Demir Sabancı, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.