dava


İcra takipleri Haziran ayına kadar durduruldu Çek ve kambiyo senetlerinin ibraz süreleri ile emekli ikramiyelerine 100 TL zam yapılmasına ilişkin düzenlemeleri içeren torba yasa yayımlandı.
Öz ailesini karıştıran davada yeni gelişme Dünyaca ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz, babalarının vasiyetnamesini sahte belgelerle değiştirdiğini iddia ederek kardeşi Nazlım Suna Öz'e açtığı vasiyetnamenin iptali davasında yeni bir gelişme yaşandı.
Engin Altay’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 128 bin TL'lik dava CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, bir televizyon kanalında, merhum Başbakan Adnan Menderes ile ilgili değerlendirmesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine yönelik kullandığı “Be ahlaksız, be edepsiz.." sözleri ile ilgili 128 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.
Nükhet Duru: "Hak yerini bulacak" Bir süredir Bodrum'da yerleşen Nükhet Duru, işlerini halletmek için İstanbul'a geldi. Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan ünlü sanatçı, hayat hikayesinin anlatıldığı ve yönetmeni Mu Tunç'la davalık olduğu 'Duru Olmak' belgeseli hakkında konuştu.
Spears ailesinde sular durulmuyor Birbirlerine açtıkları davalarla sık sık gündeme gelen Spears ailesinde şimdi de eski eşler tartışıyor.
İpek Hattat'ın evindeki insanlık dışı olayda flaş gelişme! Ünlü iş kadını İpek Hattat'ın evinde yaşanan işkence skandalı gündem olmuştu. Hattat'ın evine giden kurye alıkonulup darp edilmişti.
Maddi problemlerle boğuşan Mustafa Uslu mahkemeye başvurdu "Ayla" ve "Müslüm" gibi ses getiren filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu, eski eşi mimar Öznur Dursun'dan olan iki çocuğuna ödediği nafakanın azaltılması için mahkemeye başvurdu.