dava


Seydioğlu Baklava'nın sahiplerine 24 yıla kadar hapis istemi
Seydioğlu Baklava'nın sahiplerine 24 yıla kadar hapis istemi İstanbul Pendik'te 6 Temmuz 2019 tarihinde yaşanan ve saldırıya uğrayan Ayfer Bahçıvan'ın telefonuyla kaydettiği olayda, Seydioğlu Baklava'nın sahipleri olan Hasan ve Hüseyin Sel kardeşler, kendilerine yol vermedikleri gerekçesiyle Bahçıvan çiftinin otomobilinin önünü kesmişti.
Kadir Şeker davasında yeni gelişme!
Kadir Şeker davasında yeni gelişme! Cezası Yargıtay tarafından bozulan Kadir Şeker, hakkında dosya Konya'ya gönderildi.
Gülben Ergen'in ünlü isimlere açtığı davada gelişme
Gülben Ergen'in ünlü isimlere açtığı davada gelişme Şarkıcı Gülben Ergen’in "Söylemezsem Olmaz" isimli magazin programının 20 ve 22 Eylül 2017 tarihli yayınlarında kendisine hakaret edildiği gerekçesiyle Nihat Doğan ve Yeşim Salkım’ı savcılığa şikayet etti.
Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü hakkında mütalaa açıklandı
Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü hakkında mütalaa açıklandı Songül Karlı kendisini milyonlarca lira dolandırdığını iddia ettiği eski eşi Metin Yüncü hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.
Johnny Depp detoks için Bodrum'a geliyor
Johnny Depp detoks için Bodrum'a geliyor Amber Heard’e karşı davasını Kate Moss sayesinde kazanan Johnny Depp, Türkiye’ye geliyor. Son dönemin en olay ismi, eski aşkı Moss’un tavsiyesiyle İngiliz top modelin detoks yaptığı Türkbükü’ndeki otelde hem ruhunu hem de vücudunu arındıracak.
Ünlü erkek oyuncu üç erkeğe cinsel taciz suçlamasıyla yargılanacak
Ünlü erkek oyuncu üç erkeğe cinsel taciz suçlamasıyla yargılanacak Televizyon ve sinema dünyasının ünlü oyuncusu, üç erkeğe cinsel taciz suçlamasıyla yargılanacak.
Hurmacı çiftinin davasında şoke eden rapor!
Hurmacı çiftinin davasında şoke eden rapor! Eski futbolcu Özer Hurmacı ve eşi Mihriban Hurmacı'nın boşanma ve şiddet davaları gündemden düşmüyor. ''Eşe karşı basit yaralama'' suçundan yargılanan çiftin karşılıklı olarak 1 yıl 6'şar aya kadar hapisleri istendi.