dava


Nusret Gökçe'nin kasap kardeşi Özgür Gökçe'ye şantaj şoku! Dünyaca ünlü kasap Nusret Gökçe'nin kendisine çok benzeyen erkek kardeşi kasap Özgür Gökçe, eski çalışanı tarafından şantaja maruz kaldığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Özgür Gökçe, kendisinden 10 bin dolar isteyen eski çalışanına papuç bırakmadı.
Ünlü profesör hakkında mide bulandıran iddia İstanbul'da bir üniversitede görevli Prof. Dr. Köksal A., iddialara göre evli olduğu ikinci eşinin 12 yaşındaki erkek çocuğuna iki yıl boyunca cinsel istismarda bulundu.
Fatih Ürek'e mahkemeden büyük şok! Fatih Ürek'in 10 yıl orkestra şefliğini yapan Oğuz Mühürdar, Ürek'in kendisini sigortasız çalıştırdığı iddiasıyla 2014'te dava açmıştı.
Nafaka için devlet güvencesi formülü Yeni yargı paketinde, süresiz nafaka ile ilgili yeni modeller üzerinde çalışılıyor. Nafakanın koca tarafından belli bir süre ile ödenmesi ve süre bittikten sonra çalışmayan kadınlara ödemenin devlet tarafından yapılması gündemde...
İş insanı Zuhal Mansfield'ın komşusuyla başı dertte! Alt komşusu, ünlü iş insanı Zuhal Mansfield’ı “Beni rahatsız etmek için evde topuklu ayakkabıyla dolaşıyor, penceresinden aşağı kasıtlı olarak kedi pisliği atıyor” diyerek savcılığa şikayet etti.
Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın velayet davasında karar çıktı 2019 yılında 3 yaşındaki çocuğu için Feyza Aktan’a açtığı velayet davasını kaybeden Özcan Deniz, açıklama yaptı: "Oğlumun üstündeki haklarım biraz daha düzenlendi. Yani oğlumu daha çok göreceğim..."
Burak Özçivit'in ifadesi ortaya çıktı Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, başrol oyuncusu olduğu ‘Kuruluş Osman’ dizisinin çekimleri sırasında set çalışanlarına hakaret ettiği gerekçesiyle 4 yıl 1 aya kadar hapisle yargılandığı davada dün hakim karşısına çıktı.