dava

Metin Akpınar hakim karşısına çıktı Usta gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası programında, 21 Aralık 2018 tarihinde söyledikleri sözler nedeniyle “Cumhurbaşkanına alenen hakaret” suçundan 4'er yıl 8'er aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar'ın yargılandığı davanın ilk duruşması yapıldı.
Ece Erken'in 'resmi belgede sahtecilik' davasında gelişme Sunucu Ece Erken'in aşk yaşadığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun evli olması magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.
Feribotta tecavüz skandalı! İstanbul’dan Adıyaman’a gitmek için otobüse binen 18 yaşındaki zihinsel engelli kız çocuğu muavin tarafından feribotta tecavüze maruz kaldı.
Azra Kohen ve Başak Sayan yine davalık oldu Yazarlar Başak Sayan ve Azra Kohen arasındaki ‘intihal’ tartışmaları bir kez daha yargıya taşındı.
Berk Oktay - Merve Şarapçıoğlu davasında karar duruşması Berk Oktay ve eski eşi Merve Şarapçıoğlu'nun görülen ceza davasında bugün karar çıkması bekleniyor.
Adnan Oktar son savunmasını yaptı Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü davasında elebaşı Oktar, mahkemde son savunmasını yapmak için kürsüye çıktı.
Meriç İzgi Merve Taşkın hakkında suç duyurusunda bulundu Sosyal medya fenomeni ve Youtuber Meriç İzgi kendisi gibi fenomen olan arkadaşı Merve Taşkın hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.