Şafak Mahmutyazıcıoğlu


Ece Erken miras sorusuna tepki gösterdi
Ece Erken miras sorusuna tepki gösterdi Geçtiğimiz yıl Haziran ayında nikah masasına oturduğu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümü ile sarsılan Ece Erken, Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Ece Erken şok üstüne şok yaşıyor
Ece Erken şok üstüne şok yaşıyor Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu 25 Ocak'ta silahlı saldırı sonucu kaybeden Ece Erken, acısını yaşayamadan her gün başka bir şokla gözünü açıyor.
Ece Erken'in isyanı: "İfşa olacaklar!"
Ece Erken'in isyanı: "İfşa olacaklar!" Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından zor günler geçiren Ece Erken, eşinin evinin izinsiz kiraya verildiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren ünlü sunucu, "Kim eşime ait olan evi izinsiz kiraya verdiyse en az katiller kadar ifşa olacaklar" dedi.
Ece Erken gecelerde görüntülendi
Ece Erken gecelerde görüntülendi Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi ve Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İstanbul Bakırköy'de balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmiş; Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayetiyle ilgili aranan şüpheliler yakalanmıştı.
"Ece Erken merhum eşinin 12 saatini sattı" iddiası
"Ece Erken merhum eşinin 12 saatini sattı" iddiası Ece Erken’in vefat eden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan kalan 12 adet lüks marka saati, 15 milyon liraya sattığı iddia ediliyor. Durumu öğrenen Mahmutyazıcıoğlu Ailesi’nin ise Erken’e çok kızdığı konuşuluyor.
Ece Erken: "Eymen için ayaktayım"
Ece Erken: "Eymen için ayaktayım" Geçtiğimiz haftalarda avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu bir mekanda uğradığı silahlı saldırıcı sonucu vefat eden Ece Erken, zor günleri atlatmaya çalışıyor.
Ece Erken sahte çek yazanlara tepki gösterdi
Ece Erken sahte çek yazanlara tepki gösterdi Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında İstanbul Yeşilköy'de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti.