cinayet


Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde kilit isim yakalandı!.. Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesiyle ilgili aranan şüphelilerden Seccad Yeşil, Bursa’da yakalandı.
Küfür uyarısı genç Ufuk'u hayattan kopardı Kadıköy'de bir grup arkadaşıyla barda eğlenmeye giden 23 yaşındaki Ufuk Keskin bar kapısında yanlarında kız arkadaşlarının olduğu yerde 'küfürlü konuştun' tartışması yaşadığı iki kişi tarafından öldürüldü.
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde son dakika açıklamaları Türkiyenin konuştuğu Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı. Silahlı saldırıdan yaralı olarak kurtulan ünlü avukatın şoförü Murat Bilmez'in annesi Fatma Bilmez, yaşananları tek tek anlattı.
Ece Erken: "Canım nasıl yanıyor bir bilsen..." 42 yaşındaki Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İstanbul Bakırköy’de bir balık restoranında silahlı saldırıya uğramış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.
Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun katil zanlısının ilk ifadesi ortaya çıktı İstanbul’da sahibi olduğu restoranda öldürülen Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili katil zanlısı Kadir Yasak'ın ifadesi ortaya çıktı.
Çanakkale'yi sarsan silahlı saldırı Çanakkale Kepez'de seyir halindeki bir otomobile arkadan açılan ateş sonucu bir kişi öldü. Şüpheliler olay yerinden kaçarken, polis geniş çaplı operasyon başlattı.
Ece Erken: "Eşimi üzmemek için artık ağlamayacağım" Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünün ardından büyük bir yıkım yaşadı. Eşinin tespihini elinden bırakmayan Erken, “Eşimi üzmemek için artık ağlamamaya çalışacağım ama çok zor” dedi.