cinayet


Koray Alpergin cinayetinde flaş gelişme
Koray Alpergin cinayetinde flaş gelişme İngiltere'nin başkenti Londra'nın ünlü DJ'lerinden ve yıllardır radyoculuk yapan Koray Alpergin'ın Essex'te bir ormanlık alanda cenazesi bulundu.
Denizli'deki akıl almaz olayda 'zehirli pilav' itirafı!
Denizli'deki akıl almaz olayda 'zehirli pilav' itirafı! Denizli'de meydana gelen cinayette akıl almaz itiraf geldi.
Firari katil zanlısını vatandaş yakaladı
Firari katil zanlısını vatandaş yakaladı Kayseri'de 1 ay önce husumetli olduğu genci av tüfeğiyle vurarak öldürdükten sonra firar eden cinayet zanlısını bir vatandaş yakalayarak polise teslim etti.
Ünlü sanatçılar şarkılarını Onur Şener'e ithaf etti
Ünlü sanatçılar şarkılarını Onur Şener'e ithaf etti Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ümit Sayın, Jale, Sibel Alaş'tan oluşan "Şimdi 90'lar" Kayıkhane'de hayranlarıyla buluştu.
Engin Ardıç'ın hakaretine ailenin avukatından yanıt
Engin Ardıç'ın hakaretine ailenin avukatından yanıt Ankara'daki bir eğlence mekanında istek şarkıyı bilmediği için öldürülen müzisyen Onur Şener'in etkileri devam ediyor. Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, Onur Şener cinayetine ilişkin olarak "İstek şarkı tavukları pişirmişem olabilir mi?" dedi. Ailenin avukatı konu ile ilgili açıklama yaptı.
Hacı Yakışıklı ve Barış Yarkadaş arasında tansiyon yükseldi
Hacı Yakışıklı ve Barış Yarkadaş arasında tansiyon yükseldi Gürkan Hacır'ın sunduğu canlı yayında Barış Yarkadaş ile Akit gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı arasında Ankara'da istek şarkıyı bilmediği için öldürülen Onur Şener cinayetiyle ilgili tartışma yaşandı. Stüdyoda ortam gerildi...
Onur Şener'in kızına babasının öldüğü söylenemedi
Onur Şener'in kızına babasının öldüğü söylenemedi Müzisyen Onur Şener, Ankara’daki bir eğlence mekanında kendisinden istenen şarkıyı bilmediğini belirterek, isteği geri çevirmek zorunda kalınca canilerin saldırısıyla öldürüldü.