cinayet


Kendisiyle aynı kıza aşık olan arkadaşını öldürdü İzmir'in Buca ilçesinde, beyaz eşya bakım ve teknik servis işleri ile uğraşan Deniz Özel, kuaförlük yapan Salih Can Çetin (22) isimli arkadaşını aynı kıza aşık olma meselesi yüzünden çıkan tartışmada bıçakladı.
Ünlü yönetmenin cesedi valizin içinde bulundu İranlı yönetmen Babak Khorramdin, ailesiyle yaşadığı anlaşmazlıklar sonucu namus cinayetine kurban giderek hayatını kaybetti. Khorramdin'in cesedi bir valiz içinde çöpe atılmış halde bulundu.
Melek İpek: "Tıp Fakültesi için hazırlanacağım" Melek İpek: "İleriye bakmak zorundayım. Başta ailem ve bütün Türkiye bana destek oldu. Çok teşekkürler. Derin nefes almak, gökyüzüne doyasıya bakmak ne güzelmiş. Şimdi tıp fakültesine girmek için üniversite sınavına hazırlanacağım..."
Acil servis cinayetine yeni dava! İstanbul Şişli'de geçen yıl 7 Ocak'ta acil servis kapısında sedyede yatan dünyaca ünlü bir şirketin varislerinden 17 yaşındaki Emre Tyler Mays'i husumetlisine benzettiği iddiasıyla bıçakla öldüren Akın Kutlu'nun abisi Muhammet Kutlu ve akrabaları arasındaki husumet kanlı bir hal aldı.
Bursa'da yürek burkan cinayet Bursa’da Aygül Yıldız, boşanmak istediği kocası tarafından sokak ortasında öldürüldü. Kıstırıldığı evin balkonundan etrafa ateş açan zanlı, 1.5 saat sonra teslim oldu.
20 yıllık cinayeti parmak izi çözdü İzmir’de 20 yıl önce evinde öldürülen Mustafa Enver Özmen’in katili yeniden yapılan parmak izi taramasıyla yakalandı.
18 yıldır çözülemeyen cinayet! Aydın’da yaşayan acılı eş Zeki Candaş, 18 yıl önce öldürülen eşinin katilinin bulunamadığını belirterek 'Adalet yerini bulsun' dedi.