Ece Erken

Ece Erken: "Herkes kınadığını yaşayabilir" Ünlü sunucu Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Unutmayın hepimiz insanız ve herkes kınadığını yaşayabilir. Beni, sizi bir tek Allah yargılar. Allah'a hesap veririm" ifadelerini kullandı.
Ece Erken: "Sevgi dünyayı kurtaracak" Boşanma davası süren Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile olan yasak aşkıyla magazin gündemine oturan; ardından görev yaptığı programdaki işinden de olan sunucu Ece Erken günlerini sevimli oğlu Eymen ile paylaşımlarda bulunarak geçiriyor.
Müge Dağıstanlı'dan Ece Erken'in paylaşımına yanıt Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Dağıstanlı; sosyal medya hesabından kendisiyle olan özel yazışmaları ifşa eden sunucu Ece Erken'e sert çıktı.
Ece Erken, yasak aşkı sorulunca ne söyledi? Sunucu Ece Erken alışveriş yapmak için gittiği marketin önünde görüntülendi.
Ece Erken ve İlkay Buharalı arasında kriz büyüdü! İlkay Buharalı bir dönem aynı programda görev aldığı Ece Erken'in kendisini Allah'a havale etmesi üzerine "Hem beni işimden et, hem beni Allah'a havale et" yorumunda bulundu.
Ece Erken nerede ve nasıl görüntülendi? Boşanma davası süren Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yasak yaşayan Ece Erken, otomobillere zarar verdiği olay görüntülerinin ardından önce görev aldığı programdan gönderilmiş; ardından ortadan kaybolmuştu...
Aşkım Kapışmak, Ece Erken'e ağzına geleni söyledi! Şarkıcı Merve Özbey ve yakın arkadaşı Aşkım Kapışmak Bebek’te görüntülendi.