Ece Erken

Yıldız futbolcudan Ece Erken'e özel mesaj! Sunucu Ece Erken, moderatörlüğünü üstlendiği "Söylemezsem Olmaz" programında şaşırtan bir itirafta bulundu.
Can Yaman hakkındaki olay iddiada flaş gelişme Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programıda Ece Erken; Can Yaman ve bir magazin muhabiri hakkında şaşırtan bir iddiayı ekrana taşımıştı...
Aleyna Tilki hakkında şaşırtan iddia Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında buzlanarak ekrana getirilen çıplak fotoğraftaki kişinin şarkıcı Aleyna Tilki olup olmadığı sorusuna yanıt arandı.
Can Yaman ve magazin muhabiri hakkında mide bulandıran iddia! Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programıda Ece Erken; Can Yaman ve bir magazin muhabiri hakkında şaşırtan bir iddiayı ekrana taşıdı.
Ece Erken eski eşiyle barıştı mı? Sunucu Ece Erken eski eşi Serkan Uçar ile barışıp barışmadıklarına yönelik merak uyandıran konuya canlı yayında açıklık getirdi.
Chloe Loughnan hakkında bomba iddia! Ünlü sanatçı Serdar Ortaç’ın boşanırken Chloe Loughnan’a 1 milyon lira tazminat ödemeyi kabul ettiği ve bu para için de senet imzaladığı iddia edildi. İddiaya göre Ortaç, eski eşine her ay 100 bin lira ödüyor.
Ece Erken - Serkan Uçar cephesinde flaş gelişme! Ece Erken ve Serkan Uçar, geçimsizlik ve şiddet iddiasıyla soluğu mahkemede almıştı... Karşılıklı suçlamalardan vazgeçen ikili, 4 sene önce yollarını ayırmıştı...