Ersan Şen ile Cem Küçük birbirine girdi

Habertürk TV'de yayınlanan Kübra Par'ın sunduğu "Açık ve Net" programında Ersan Şen ile Cem Küçük ekonomi tartışması yaparken birbirine girdi. Ersan Şen 'Utan Cem artık yeter' dedi.

Ersan Şen ile Cem Küçük birbirine girdi

Habertürk TV'de yayınlanan Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net programında tansiyon yükseldi. Programın konuklarından Cem Küçük ile Ersan Şen birbirine girdi. Bu kez tartışma konusu ekonomi oldu.

Açık ve Net'te Cem Küçük ekonomi politikalarını övünce Ersan Şen öfke patlaması yaşadı. Ersan Şen'i çileden çıkaran ise Cem Küçük'ün şu sözleri oldu:

"Sayın Erdoğan söylediği her şeyi yapıyor. Türkiye ihracatını artırıyor. Milyonlarca insan üretim yapıyor ülkemizde. Sıkıntı var ama her şey de kötü değil. Sayın Erdoğan tahıl koridoru ile dünyayı açlıktan kurtardı."

Bu sözlerin ardından Ersan Şen "Utan Cem artık yeter" diyerek "Ekonomi iyiyse 1 dolar neden 18 lira, sana göre uçuyoruz" dedi. Ersan Şen sesini yükselttiği tartışmada "Bu millete yalan söyleme yeter artık" diye konuştu. Cem Küçük ise "Sen her şeye karşısın" dedi.