Habertürk


Fatih Altaylı yazdı: "CIA'nın yeni FETÖ'sü Afganlar mı!"
Fatih Altaylı yazdı: "CIA'nın yeni FETÖ'sü Afganlar mı!" Fatih Altaylı, "Madem ABD ve CIA, FETÖ’yü kullanarak ile Türkiye’de darbe yapmak, iç kargaşa çıkarmak istiyordu aynı ABD ve CIA’in yıllardır Afganistan’da eğittiği bu Afgan savaşçılarla aynı şeyi denemeyeceğinin garantisi var mı!" diye yazdı.
THK Başkanı’ndan ‘Uçaklara neden bakılmıyor’ sorusuna olay cevap!
THK Başkanı’ndan ‘Uçaklara neden bakılmıyor’ sorusuna olay cevap! THK Başkanı Cenap Aşçı, ‘uçakların bakım sorumluluğu’ ile ilgili soruya verdiği cevapla gündem oldu.
Mültecilerle ilgili iddialar Süleyman Soylu'yu kızdırdı
Mültecilerle ilgili iddialar Süleyman Soylu'yu kızdırdı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin tartışmalı göçmen politikasına ilişkin Habertürk yazarı Nagehan Alçı'ya konuştu.
Fatih Altaylı, AKP'li yöneticinin açıklamasına yanıt verdi
Fatih Altaylı, AKP'li yöneticinin açıklamasına yanıt verdi Fatih Altaylı: "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen kendisi hakkındaki 14 satırlık kısa yazıma oldukça uzun bir yanıt göndermiş."
Habertürk'ten İletişim Başkanı Fahrettin Altun'a sert yanıt!
Habertürk'ten İletişim Başkanı Fahrettin Altun'a sert yanıt! Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın köşe yazılarına ilişkin İletişim Başkanlığı’nın açıklamalarının ardından Habertürk’ten de bir açıklama geldi.
Fahrettin Altun’dan Fatih Altaylı’ya sert cevap: "Habertürk’ü kınıyoruz"
Fahrettin Altun’dan Fatih Altaylı’ya sert cevap: "Habertürk’ü kınıyoruz" Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın bugünkü köşesinin ardından sert bir paylaşımda bulundu.
Fatih Altaylı sert çıktı: "Cem Garipoğlu bu ailenin bir sonucu imiş"
Fatih Altaylı sert çıktı: "Cem Garipoğlu bu ailenin bir sonucu imiş" Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun ailesi tarafından paylaşılan bir fotoğraf kamuoyunda infiale neden oldu! Bu paylaşımla ilgili bir yazı kaleme alan Fatih Altaylı ise aileye çok sert çıktı.