Fatma Turgut'tan adrenalin dolu klip

Türk rock müziğin güçlü kadın vokallerinden Fatma Turgut, “Günleri Bağlarken” isimli video klibini sevenlerinin beğenisine sundu.

303 okunma

“Elimde Dünya” albümünün ikinci video klibini ''Günleri Bağlarken'' isimli şarkısına çeken Fatma Turgut, klip çekimi için büyük bir emek harcayarak 3 hafta boyunca motosiklet dersleri aldı. 

İstanbul Garipçe'de buz gibi havaya rağmen 4 saat boyunca 300 kg. Harley Davidson marka motosiklet kullanarak performansıyla usta motosikletçilere taş çıkaran Fatma Turgut, senaryo gereği motosikletçi bir kızın hayatını canlandırarak klipteki güçlü performansı ve oyunculuğu ile etkileyici sahnelere imza attı. 

Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde gerçekleşen klibin açık alan motosiklet performansı sonrası Maslak Oto Sanayi'de Overdose Moto Garage  isimli tamirhanede detay çekimleri tamamlandı. 

2 drone ve 1 alexa kamera olmak üzere 3 kamera ile çekimleri yapılan klipte, Fatma Turgut'a 10 kişilik bir cast ekibi eşlik etti. Klip çekimi, bir günde yaklaşık 30 kişilik bir ekibin çalışmasıyla gerçekleşti. 

Fatma Turgut'un yeni klibi ''Günleri Bağlarken'' tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yayında.

Konular Müzik