Galatasaray'dan 11 milyona ret!..

Yönetim, Avrupa kulüplerinin talip olduğu genç stoperi takımda tutmakta kararlı. Son olarak Alman ekibinin de teklifi geri çevrildi.

Galatasaray'dan 11 milyona ret!..
71 okunma
Türkiye Gazetesi'nden Burhan Can Terzi'nin haberine göre Sarı-kırmızılı takım adına bu sezonun en önemli kazanımı kuşkusuz Ozan Kabak… Sakatlıklar ve eksikler sebebiyle Fatih Terim’in şans verdiği genç isim bu fırsatı iyi değerlendirdi ve formayı bir daha vermedi.

Özellikle Şampiyonlar Ligi’ndeki vitrin Ozan Kabak adına önemliydi. Avrupa kulüplerinin dikkatini çekti. Her ne kadar tecrübesizliğe dayalı sık penaltı yaptırsa da ilerisi adına umut ve güven veren bir görüntüsü vardı. Devre arası transfer döneminde isteyenleri vardı. Fatih Terim genç ismin transferini (şimdilik) veto etmişti. Ozan için son teklif ise Stuttgart’tan geldi.

Bild’in haberine göre Bundesliga ekibi 11 milyon avroyu gözden çıkarırken yönetim bu teklifi düşünmeden geri çevirdi. Teknik Direktör Fatih Terim, genç stoperin en az yarım sezon daha takımda kalması konusunda kararlı. Hem yönetimle, hem de genç oyuncuyla görüşmelerde bulunun tecrübeli çalıştırıcının, gelen tekliflerin kesin olarak reddedilmesini istiyor.

Ozan Kabak da hocasıyla yaptığı son görüşmeden sonra takımda kalmak istediğini menajerine iletti.
Konular Spor Haberleri