Gökhan Özoğuz: "Acun'la yolları ayırdık çünkü..."

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Ekşi Sözlük kullanıcılarının sorularını yanıtladı.

Gökhan Özoğuz: "Acun'la yolları ayırdık çünkü..."

Bir Ekşi Sözlük kullanıcısı, Gökhan Özoğuz’a “Cevap vermezsin ama Acun’un seninle yollarını ayırması için baskı gördüğü doğru mu?” diye sordu.

Özoğuz  bu soruya “Özellikle cevap vermek istiyorum. Asla öyle bir şey olamaz çünkü Acun ilk programı yapmaya başladığından beri hep muhabbetimiz aynı gidiyordu. 5 sene doldu. Acun daha çok diğer programlarla alakalı yurt dışında olduğu için, zamanını doldurduğunu düşünüyorum aslında. 5 sene yeterli bir süre ya” diyerek yanıt verdi.

“O Ses Türkiye gibi programların müzik sektörüne katkısı sizce gerçekten var mı? Saf show business mı olay yoksa?” şeklindeki soruya da yanıt veren Özoğuz şunları söyledi:

“Bir şeyi yapmak için o ortamın bir takım gerektirdikleri var evet. TV’de program yapmak çok benim anladığım bir iş değil ama. O Ses Türkiye kesinlikle müzik sektörüne çok güzel bir dokunuş yaptı. O dönem bizim kültürümüzdeki farklı janrlar ortaya çıktı. Çıkan çok iyi arkadaşlar var, çok iyi müzisyenler var, profesyonel hayatlarına devam ediyorlar. Keşke hep olsa.”