Acun Ilıcalı


Acun Ilıcalı elenenleri ifşalayan köstebeği buldu MasterChef'in son haftalarında Acun Ilıcalı’nın ekibinden bir isim eleme öncesi veda eden yarışmacıları sosyal medyada gizli bir kimlikle ifşalıyordu.
Ünlü oyuncular 'Şeref Bey' de buluşacak Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban "Şeref Bey" dizisi için bir araya geliyor.
"Sihirli Annem" dizisinin eski oyuncularından sitem dolu açıklama Acun Ilıcalı'nın yeni kurduğu dijital platformda bir döneme damga vuran "Sihirli Annem" dizisi yeniden çekilecek. Ancak eski dizide rol alan oyuncular bu kez kadroda yer almayacak.
Acun Ilıcalı: "Hadise'yi görmediğimde özlüyorum" Yurt dışından gelen yabancı misafirlerini ağırlayan Acun Ilıcalı, Hadise'nin kendisi için çok değerli olduğunu belirtti ve "Hadise'yi görmeyince özlüyorum" dedi.
Hadise aylar sonra ilk kez görüntülendi Yakışıklı aktör Kaan Yıldırım ile büyük aşk yaşayan şarkıcı Hadise, aylar sonra ilk kez Acun Ilıcalı ile birlikte kameralara yansıdı.
Adalet Bakanlığı yeni bir nafaka düzenlemesi için düğmeye bastı! AK Parti, nafaka konusundaki düzenlemeyi raftan indirdi. Adalet Bakanlığı nafaka süresini 6 yılla kısıtlayan bir öneri getirdi. Alt sınır da 2 yıl olarak öngörüldü.
Acun Ilıcalı'dan Şehrazat'a sert yanıt! TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, telif haklarının ödenmediğini iddia eden söz yazarı ve besteci Şehrazat'a Twitter hesabından yanıt verdi.