Acun Ilıcalı


Acun Ilıcalı'nın torun sevinci Acun Ilıcalı'nın 30 yaşındaki kızı Banu dört buçuk aylık hamile, bebeğin cinsiyeti ise kız...
Şeyma Subaşı'ndan Acun Ilıcalı itirafı! Her adımıyla sosyal medyanın gündemine gelmeyi başaran Şeyma Subaşı, YouTube'da yayınladığı son açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti.
Acun Ilıcalı’nın acı günü Huzurevi Derneği Başkanı ve TV8'in patronu Acun Ilıcalı'nın yengesi, Olcay Ilıcalı, zatürre nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Yıldız futbolcu 'Survivor' kadrosuna dahil oldu! Şubat ayında ekranlara dönmeye hazırlanan Survivor'da yarışmacılar da yavaş yavaş belli oluyor.
Acun Ilıcalı'nın 'Tek Yürek' kampanyasında kaç para toplandı? Acun Ilıcalı, Elazığ'daki depremzedeler için TV8'de "Tek Yürek Kampanyası" gerçekleştirdi. Bu hareketiyle alkış toplayan Ilıcalı'nın, gün sonunda topladığı yardım miktarı belli oldu.
Acun Ilıcalı'dan depremzedeler için yardım kampanyası Elazığ'da gerçekleşen deprem sonrasında zor durumda kalan depremzedeler için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı harekete geçti.
Acun Ilıcalı'dan flaş "Zuhal Topal'la Sofrada" açıklaması! FOX TV'de yayınlanan "Zuhal Topal'la Sofrada" programının, TV8'de yayınlanan "Yemekteyiz" programından çalıntı olduğunu iddiası ile dava açan Acun Ilıcalı, mahkemenin davayı reddettiği haberleri üzerine açıklama yaptı.