Acun Ilıcalı


Zengin taraftarlar maçın ardından Bodrum ve Marmaris'e demir attı!
Zengin taraftarlar maçın ardından Bodrum ve Marmaris'e demir attı! Türkiye, şampiyonlar ligine ev sahipliği yaptı. İstanbul'a gelen on binlerce taraftar, hem maçın hem de tatilin keyfini çıkardı. Zengin taraftarlar, maç sonrası Bodrum ve Marmaris'e demir attı. Kiraladıkları yatlarla mavi sulara açıldı.
Acun Ilıcalı'nın genç aşkı Ayça Çağla Altunkaya erkek bebeğe hamile
Acun Ilıcalı'nın genç aşkı Ayça Çağla Altunkaya erkek bebeğe hamile Şimdiye kadar yaptığı üç evlilikten dört kız çocuğu olan televizyoncu Acun Ilıcalı, bir kez daha baba olmaya hazırlanıyor.
Şarkıcı Hadise'den son dakika haberi
Şarkıcı Hadise'den son dakika haberi 6 Şubat Pazartesi sabahı saat 04:17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7; saat 13.24'te Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde meydana gelen iki depremle başta Hatay, Adıyaman, Malatya, Gaziantep ve Diyarbakır olmak üzere 10 kent yıkıma uğradı.
Şok! ATV yönetimi, Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca'ya "Siz yoksunuz" dedi!
Şok! ATV yönetimi, Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca'ya "Siz yoksunuz" dedi! AHBAP'a destek veren Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu, Atv'nin isteğiyle yarınki ortak yayında yer almıyor.
Türkiye televizyon kanallarının ortak yayınıyla ‘tek yürek’ olacak
Türkiye televizyon kanallarının ortak yayınıyla ‘tek yürek’ olacak Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geliyor.
Sevil Sabancı kızı Melisa Tapan'ın bir dediğini iki etmiyor! 120 milyon TL ödedi
Sevil Sabancı kızı Melisa Tapan'ın bir dediğini iki etmiyor! 120 milyon TL ödedi İş dünyasının ünlü isimlerinden Sevil Sabancı, kızı Melisa Tapan için kesenin ağzını açtı.
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere gözyaşlarına boğuldu
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere gözyaşlarına boğuldu "Survivor" yarışmasına damgasını vuran milli atlet Nagihan Karadere bu sabah "Söylemezsem Olmaz" programına konuk oldu.