Acun Ilıcalı


Acun Ilıcalı dünya rekoru kırdı Acun llıcalı’nın sosyal medya platformu Instagram’da yaptığı canlı yayın 3 milyon izleyiciyi geçerek dünya rekoru kırdı.
Acun Ilıcalı, telefonu Serdar Ortaç'ın yüzüne kapattı Ünlü popçu Serdar Ortaç, katıldığı bir radyo programında Acun Ilıcalı'yla ilgili ilginç bir açıklama yaptı.
Acun Ilıcalı'nın paylaştığı fotoğrafta ilginç detay Acun Ilıcalı, Anneler Günü'nde annesi ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Yapılan paylaşım sonrası takipçileri İlknur Hanım ile torunu Melisa'nın ne kadar çok birbirine benzediğini ortaya koydu... Babaanne torunun fotoğrafları sosyal medyaya damgasını vurdu.
Acun Ilıcalı'nın paylaşımına Şeyma'dan yorum! Survivor 2020'nin çekimlerinde Gönüllüler takımının kazandığı ödülde sirkten getirilen yılanla şov yapıldı. Acun Ilıcalı'nın 7 yaşındaki kızı Melisa ise yılandan korkmayarak yılanı vücudunda gezdirdi.
Acun Ilıcalı: "Melisa Şeyma'ya benziyor" Sevenleriyle sosyal medya hesabından canlı yayınlarda buluşan Acun Ilıcalı, son olarak kızı Melisa'yla birlikte takipçilerinin karşısına geçti.
Acun Ilıcalı 20 bin koli bağışladı 'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' yarışması ile gündemde olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yardımsever kimliğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.
Acun Ilıcalı estetik operasyon mu geçirdi? Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına konuşan Acun Ilıcalı, hakkında merak edilenlere yanıt verdi.