Acun Ilıcalı


Nisa Bölükbaşı sokakta şampiyonluk kupasıyla dolaşıyor
Nisa Bölükbaşı sokakta şampiyonluk kupasıyla dolaşıyor Survivor finali ardından tartışmalar sürüyor. Nisa Bölükbaşı'nın şampiyonluğu tartışılırken; Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı ve Nagihan Karadere'nin sitemkar tavırları dikkat çekiyor.
Batuhan Karacakaya'dan konuşulan gönderme: "Mesele yenmek, yenilmek değilmiş"
Batuhan Karacakaya'dan konuşulan gönderme: "Mesele yenmek, yenilmek değilmiş" "Survivor" finali sonrası Acun Ilıcalı ile ters düşen Batuhan Karacakaya durmuyor. Sema Aydemir Survivor yorumunu gören Batuhan yaptığı imalı yorumla gündem oldu. Survivor Batuhan ile ilgili Acun Ilıcalı sert sözler söylemişti.
Acun Ilıcalı'ya Adem Kılıçcı şoku
Acun Ilıcalı'ya Adem Kılıçcı şoku Adem Kılıççı ile Nisa Bölükbaşı Survivor'da final için yarışmış, birinci olması beklenen Adem Kılıçcı yerine sürpriz bir şekilde Nisa Bölükbaşı birinci gelmişti.
Adı Hakan Sabancı ile anılan Şeyma Subaşı kafaları karıştırdı
Adı Hakan Sabancı ile anılan Şeyma Subaşı kafaları karıştırdı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı'nın adı Hakan Sabancı ile anılıyordu. İddialar karşısında sessiz kalan Subaşı, sosyal medya hesabından iş insanı Mehmet Germiyanlıgil ile fotoğrafını paylaştı.
TFF'de yeni başkan için 2 isim ortaya atıldı
TFF'de yeni başkan için 2 isim ortaya atıldı Nihat Özdemir'in istifa etmesiyle Türkiye Futbol Federasyonu'nda gözler yeni başkana çevrildi. Konuyla ilgili Acun Ilıcalı'dan sürpriz açıklama geldi.
Nisa ile Hikmet'in Nagehan iddiası Atletizm Federasyonu'nu ayağa kaldırdı!
Nisa ile Hikmet'in Nagehan iddiası Atletizm Federasyonu'nu ayağa kaldırdı! "Survivor All Star" yarışmasında 'Gönüllüler' takımında yarışan Nisa'nın bir diğer yarışmacı Hikmet'ten duyarak ekrana taşıdığı 'Ünlüler' takımından Nagihan'ı doping kullanmakla suçlamasından sonra Türkiye Atletizm Federasyonu'ndan yalanlama geldi.
Çağatay Ulusoy'un yılan hikayesine dönen dizisinden yeni haber
Çağatay Ulusoy'un yılan hikayesine dönen dizisinden yeni haber Akıbeti merakla beklenen "Süslü Korkuluk" dizisiyle ilgili flaş bir gelişme daha yaşandı.