Acun Ilıcalı


Okluk Koyu’nda Acun Ilıcalı’ya ‘vur emri’ iddiası! Gazeteci Nursun Erel, Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ve 2 kızının içinde bulunan teknesinin Okluk Koyu’nda bulunan ‘Yazlık Saray’ olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi’nin korumalarını nasıl alarm durumuna geçirdiğini yazdı.
Hangi ünlü isim Acun Ilıcalı'nın evini annesine armağan etti? Annesiyle Acun Ilıcalı'nın evini gezen ve çok beğenen ekranın ünlü ismi, böylece aylardır satışta olan evin yeni sahibi oldu.
Zeynep Yılmaz ve kızı Leyla'nın alışveriş günü Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, önceki gün lüks AVM'de yüklü bir alışveriş yaptı.
Acun Ilıcalı davalık olduğu Zuhal Topal'ı kadroya aldı! Fox TV gündüz kuşağında "Sofrada" programıyla diğer kanallardaki benzer programlara fark atan Zuhal Topal zam alamayınca programı bıraktı. Zuhal Topal davalık olduğu Acun Ilıcalı ile anlaştı. Acun Ilıcalı'dan Zuhal Topal paylaşımı geldi.
Meryem Uzerli'den şartlı 'Evet' Meryem Uzerli'ye 2014 yılından bu yana birçok projesi için teklif götüren Acun Ilıcalı, oyuncuyu sonunda ikna etti.
Acun Ilıcalı beşinci kez baba mı oluyor? Kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşayan Acun Ilıcalı'nın 5. kez baba olacağı iddia edildi. Spor yaparken görüntülenen Altunkaya'nın şiş karnı ise hamilelik iddiasını güçlendirdi.
Aras çiftinden konuşulacak yatırım Aras Holding'in patronları olan çift, kesenin ağzını açıp Bodrum Yalıkavak'taki Casa Nova Evleri'nden iki daire birden satın aldı.