Acun Ilıcalı


Hadise jüri koltuğunu kime kaptırıyor? Hadise'nin ayrılacağı ‘O Ses Türkiye' jüri koltuğu için Acun Ilıcalı'nın başka ünlü bir sanatçı ile görüştüğü öne sürüldü.
Hamile olduğu söylenen Şeyma Subaşı davetiyeyi paylaştı! Bir süredir Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile sevgili olan Şeyma Subaşı evleniyor. Hamile olduğu iddia edilen Şeyma Subaşı davetiyelerini paylaştı.
Şehrazat ile Acun Ilıcalı uzlaştı Besteci ve söz yazarı Şehrazat, şarkılarının programlarda izinsiz kullanıldığı gerekçesiyle Acun Medya ve TV 8 kanalına açtığı alacak davasında mahkeme, tarafların uzlaşma sağlaması nedeniyle davanın düşürülmesine karar verdi.
Acun Ilıcalı 48 metrelik yat siparişi verdi Televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasını gerçekleştirdiği Dominik Cumhuriyeti'ne direkt uçmak için Kanada imalatı Global Express XRS 2012 model uçak satın almıştı..
Şeyma Subaşı evleniyor mu? Şeyma Subaşı, Buket Aydın'ın sunduğu 'Koltuk' programında Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile evleneceğini açıkladı.
Acun Ilıcalı'nın müstakbel kayınvalidesi bebek bekliyor! Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya evlenirse, doğacak kız bebek Ilıcalı’nın baldızı olacak.
Flaş!.. Şeyma Subaşı nikah masasına oturuyor! Mohammad Alsaloussi ile mutlu anlarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın evleneceği öne sürüldü.