Acun Ilıcalı


Acun Ilıcalı kızı Melisa’nın doğum gününü kutladı! TV 8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa 6 yaşına girdi. Ilıcalı da kızı Melisa'nın doğum gününde bir parti düzenledi. Ilıcalı o anları Instagram hesabından paylaştı.
Şeyma Subaşı: "Parayı tabii ki Acun verecek" Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Gel Konuşalım adlı programa konuk olmuş, canlı yayında kendi cep telefonundan video izletirken eski eşi Şeyma Subaşı'dan bir mesaj gelmişti. Mesajda para konusundan bahseden Subaşı, konuyla ilgili olarak yeni açtığı YouTube kanalından da olayın iç yüzünü atlattı.
Ece Erken'den Şeyma Subaşı'na ağır salvo! Ünlü sunucu Ece Erken, Beyaz TV'de moderatörlüğünü üstlendiği "Söylemezsem Olmaz" programında Şeyma Subaşı hakkında açtı ağzını, yumdu gözünü...
Şeyma Subaşı'ndan canlı yayında Acun Ilıcalı'ya şok mesaj! Acun Ilıcalı TV'8'deki "Gel Konuşalım" programında 'O Ses Türkiye'nin perde arkasında yaşananları anlatırken Şeyma Subaşı'ndan mesaj geldiği görüldü. Ekranlara bomba gibi düşen gelişme izleyicilerde şok etkisi yaşattı.
Şeyma Subaşı'ndan Acun Ilıcalı sorusuna olay yanıt Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçen hafta sonu bir trafik kazası geçirmiş ve ölümden dönmüştü. Kazada lüks araç ise kullanılamaz hale gelmişti.
Şeyma Subaşı cephesinde işler yolunda gitmiyor Yaz mevsiminin büyük bir kısmını DJ sevgilisi Guido ile İbiza’da geçiren ve buradan paylaştığı birbirinden renkli karelerle keyifli anlarına takipçilerini de ortak eden Şeyma Subaşı yaz mevsiminin bitmesiyle birlikte İstanbul’a dönüş yaptı.
Şeyma Subaşı'nın paylaşımında Acun Ilıcalı detayı dikkat çekti! Her hareketi ve açıklamasıyla gündeme gelmeyi başaran Şeyma Subaşı, son olarak Instastory'den yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti.