Acun Ilıcalı


Meryem Uzerli reklam filmi çekti
Meryem Uzerli reklam filmi çekti Meryem Uzerli, çocuklarıyla yaşadığı Berlin'den döndü ve bir mücevher markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti.
Meryem Uzerli, 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri mi olacak?
Meryem Uzerli, 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri mi olacak? 'Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar Ödül Töreni'nin dördüncüsü önceki akşamı Cemal Reşit Rey konser Salonu’nda gerçekleşti. Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızları ile Türk sinemasının genç oyuncuları bir araya gelerek ödüllerini aldı.
Yağmur Tanrısevsin ve Ali Koç'u Fenerbahçe maçı buluşturdu
Yağmur Tanrısevsin ve Ali Koç'u Fenerbahçe maçı buluşturdu "Kalp Yarası" dizisi için Hatay’da bulunan başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin; Hatayspor-Fenerbahçe maçını tribünden izledi.
Tunahan Ak'tan son dakika haberi
Tunahan Ak'tan son dakika haberi Katıldığı yemek yarışmasında barbunyadan profiterol yaparak dikkatleri üzerinde toplayan Tunahan Ak; doğallığı ve içten tavırlarıyla kısa sürede sevilmişti.
Acun Ilıcalı: "Hadise bence Türkiye'deki Belçikalı"
Acun Ilıcalı: "Hadise bence Türkiye'deki Belçikalı" Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'nin yeni sezondaki jürisi hakkında konuşurken; Hadise hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.
Meraklı bankacıya 10 ay hapis cezası
Meraklı bankacıya 10 ay hapis cezası Acun Ilıcalı'nın 2017 yılında hayatını birleştirdiği, 2018 yılında ise tek celsede boşandığı Şeyma Subaşı'na ödediği nafaka, duyanların ağzını açık bıraktı. Hatta Ilıcalı'nın, Şubaşı'na 125 bin TL ödediğine inanamayan bir banka çalışanı, Subaşı'nın banka hesabına girerek nafaka parasını ifşa etti.
Çeşme Alaçatı'da yıkım zamanı!
Çeşme Alaçatı'da yıkım zamanı! Alaçatı'da inşa edilen ve Acun Ilıcalı ile Mesut Özil'in de villasının olduğu lüks projedeki kaçaklar için Koruma Kurulu'ndan yıkım kararı çıktı. Arkeolojik SİT alanı üzerinde kalan ve kral mezarlarının yer aldığı bölgeye yapılan projeyle ilgili gözler Çeşme Belediyesi'nde...