Acun Ilıcalı


Ece Erken'den Şeyma Subaşı'na ağır salvo! Ünlü sunucu Ece Erken, Beyaz TV'de moderatörlüğünü üstlendiği "Söylemezsem Olmaz" programında Şeyma Subaşı hakkında açtı ağzını, yumdu gözünü...
Şeyma Subaşı'ndan canlı yayında Acun Ilıcalı'ya şok mesaj! Acun Ilıcalı TV'8'deki "Gel Konuşalım" programında 'O Ses Türkiye'nin perde arkasında yaşananları anlatırken Şeyma Subaşı'ndan mesaj geldiği görüldü. Ekranlara bomba gibi düşen gelişme izleyicilerde şok etkisi yaşattı.
Şeyma Subaşı'ndan Acun Ilıcalı sorusuna olay yanıt Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, geçen hafta sonu bir trafik kazası geçirmiş ve ölümden dönmüştü. Kazada lüks araç ise kullanılamaz hale gelmişti.
Şeyma Subaşı cephesinde işler yolunda gitmiyor Yaz mevsiminin büyük bir kısmını DJ sevgilisi Guido ile İbiza’da geçiren ve buradan paylaştığı birbirinden renkli karelerle keyifli anlarına takipçilerini de ortak eden Şeyma Subaşı yaz mevsiminin bitmesiyle birlikte İstanbul’a dönüş yaptı.
Şeyma Subaşı'nın paylaşımında Acun Ilıcalı detayı dikkat çekti! Her hareketi ve açıklamasıyla gündeme gelmeyi başaran Şeyma Subaşı, son olarak Instastory'den yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti.
Acun Ilıcalı: "Sağlık durumum çok iyi" TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, dün gece geçirdiği korkunç kazanın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
Acun Ilıcalı trafik kazası geçirdi! Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı geçirdiği kaza sonucu ölümden döndü.