Acun Ilıcalı

Yağmur Tanrısevsin ve Ali Koç'u Fenerbahçe maçı buluşturdu
Yağmur Tanrısevsin ve Ali Koç'u Fenerbahçe maçı buluşturdu "Kalp Yarası" dizisi için Hatay’da bulunan başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin; Hatayspor-Fenerbahçe maçını tribünden izledi.
Tunahan Ak'tan son dakika haberi
Tunahan Ak'tan son dakika haberi Katıldığı yemek yarışmasında barbunyadan profiterol yaparak dikkatleri üzerinde toplayan Tunahan Ak; doğallığı ve içten tavırlarıyla kısa sürede sevilmişti.
Acun Ilıcalı: "Hadise bence Türkiye'deki Belçikalı"
Acun Ilıcalı: "Hadise bence Türkiye'deki Belçikalı" Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'nin yeni sezondaki jürisi hakkında konuşurken; Hadise hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.
Meraklı bankacıya 10 ay hapis cezası
Meraklı bankacıya 10 ay hapis cezası Acun Ilıcalı'nın 2017 yılında hayatını birleştirdiği, 2018 yılında ise tek celsede boşandığı Şeyma Subaşı'na ödediği nafaka, duyanların ağzını açık bıraktı. Hatta Ilıcalı'nın, Şubaşı'na 125 bin TL ödediğine inanamayan bir banka çalışanı, Subaşı'nın banka hesabına girerek nafaka parasını ifşa etti.
Çeşme Alaçatı'da yıkım zamanı!
Çeşme Alaçatı'da yıkım zamanı! Alaçatı'da inşa edilen ve Acun Ilıcalı ile Mesut Özil'in de villasının olduğu lüks projedeki kaçaklar için Koruma Kurulu'ndan yıkım kararı çıktı. Arkeolojik SİT alanı üzerinde kalan ve kral mezarlarının yer aldığı bölgeye yapılan projeyle ilgili gözler Çeşme Belediyesi'nde...
Survivor Ayşe'den ilginç öpüşme iddiası
Survivor Ayşe'den ilginç öpüşme iddiası "Survivor" yarışmasındaki tartışmalı isimlerden olan Ayşe Yüksel ilginç açıklamasıyla gündeme geldi.
Okluk Koyu’nda Acun Ilıcalı’ya ‘vur emri’ iddiası!
Okluk Koyu’nda Acun Ilıcalı’ya ‘vur emri’ iddiası! Gazeteci Nursun Erel, Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ve 2 kızının içinde bulunan teknesinin Okluk Koyu’nda bulunan ‘Yazlık Saray’ olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi’nin korumalarını nasıl alarm durumuna geçirdiğini yazdı.