Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı Türkiye'den iki transfer yapıyor Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın satın aldığı Fortuna Sittard, Türkiye'den iki transfer birden yapmak için harekete geçti.
Acun Ilıcalı Trabzonsporlu futbolcuyla tatilde buluştu Kısa süre önce biten Süper Lig'in ardından futbolcular tatile çıkarken Trabzonsporlu Nwakaeme, Acun Ilıcalı ile bir araya geldi.
Acun Ilıcalı ve Hidayet Türkoğlu yemekte buluştu Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu birlikte yemek yedi. İkili yemek sonrası gazetecilere poz verdi...
Acun Ilıcalı'yı kızdıran Barış Murat Yağcı iddiası! "Survivor" yarışmasında Barış Murat Yağcı ile finale kalan Cemal Can Canseven, 2020 şampiyonluğuna adını yazdırırken Barış Murat Yağcı'nın ikinci olmasının ardından sosyal medyada ilginç bir iddia ortaya atıldı.
Acun Ilıcalı dede oldu Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı, ilk bebeğini dünyaya getirdi.
Acun Ilıcalı'dan Ebru Gündeş'e övgü dolu sözler 'O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda, jüri koltuğuna oturacak isim netlik kazanmıştı. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş ile anlaşma sağladığını doğrularken, ünlü sanatçıya övgüler yağdırdı.
Acun Ilıcalı: "Allah herkese yaşatsın" Dominik'ten Türkiye'ye dönen Acun Ilıcalı, Bebek'te objektiflere takıldı.