Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı ve Ali Koç ile polemiğe giren gazeteci işinden oldu
Acun Ilıcalı ve Ali Koç ile polemiğe giren gazeteci işinden oldu Edin Dzeko transferi haberi nedeniyle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve televizyoncu Acun Ilıcalı ile polemik yaşayan Sercan Hamzaoğlu işinden oldu.
Acun Ilıcalı ve Mesut Özil'e Çeşme'de büyük şok!
Acun Ilıcalı ve Mesut Özil'e Çeşme'de büyük şok! Acun Ilıcalı ve Mesut Özil’in de evinin olduğu Alaçatı’daki vilalar ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.
Acun Ilıcalı'ya hedef aldığı muhabirden olay yanıt!
Acun Ilıcalı'ya hedef aldığı muhabirden olay yanıt! Acun Ilıcalı, Sözcü Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Sercan Hamzaoğlu'nu yalan haber yapmakla suçladı. Sözcü muhabiri Hamzaoğlu; "Beni sindirebileceğini düşünme başkalarıyla karıştırma" yanıtını verdi.
Erkan Petekkaya: "Acun'dan değil ama insanlardan özür dilerim"
Erkan Petekkaya: "Acun'dan değil ama insanlardan özür dilerim" Kerimcan Durmaz'ın tv8'deki müzik ödülleri töreninde ödül almasına kızarak çok ağır eleştirilerde bulunan Erkan Petekkaya, yeni açıklamasında; yaşananların Acun Ilıcalı'nın suçu olduğunu ifade ederek, sözlerinin arkasında olduğunu söyledi.
Survivor Aleyna'nın annesinden Acun Ilıcalı'ya sert sözler!
Survivor Aleyna'nın annesinden Acun Ilıcalı'ya sert sözler! Acun Ilıcalı dünkü "Survivor" yayınında Aleyna ve Ayşe isimli yarışmacıların ailelerinden rahatsızlığını dile getirdi. Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu da Twitter hesabından Acun Ilıcalı'ya ateş püskürdü.
Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya çok sert sözler
Erkan Petekkaya'dan Acun Ilıcalı'ya çok sert sözler Instagram hesabından TV8'de yayınlanan bir müzik töreniyle ilgili paylaşım yapan Erkan Petekkaya, kanalın sahibi Acun Ilıcalı ile ilgili şoke eden sözler sarf etti.
Hadise jüri koltuğunu kime kaptırıyor?
Hadise jüri koltuğunu kime kaptırıyor? Hadise'nin ayrılacağı ‘O Ses Türkiye' jüri koltuğu için Acun Ilıcalı'nın başka ünlü bir sanatçı ile görüştüğü öne sürüldü.