Masterchef yarışmacısı Fatma Nur hakkında olay iddia!

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye'ye dair şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Yarışmacılar arasında bulunan Fatma Nur Uçar ile Acun Ilıcalı arasında tartışma yaşandığı söyleniyor...

Masterchef yarışmacısı Fatma Nur hakkında olay iddia!

MedyaRadar'ın haberine göre MasterChef Türkiye yarışması, jürisi ve yarışmacılarıyla sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

Ilıcalı'nın ekranlara taşıdığı yarışmada gerginlikler de eksik olmuyor. Birbirinden farklı yarışmacıların yarıştığı programda bu defa tartışma Acun Ilıcalı ve yarışmacı arasında yaşandı.

Ilıcalı, yarışmacılar arasında ilginç tavırlarıyla bilinen Fatma Nur Uçar ile ile tartışmaya girdi.

İddialara göre ikili arasında sert bir tartışma yaşandı. Acun Ilıcalı, tavırlarından dolayı Fatma Nur Uçar'ı göndermek istedi fakat araya yarışmacılar ve yapımın girmesiyle olay sakinleştirildi.

Ilıcalı'nın şefleri ziyareti sırasında tanıştığı Fatma Nur ile bir anda tartışmaya başladığı ve "Sen evine git ya! Ben seninle uğraşamam" diyerek yarışmacıyı yarışmadan göndermek istediği ileri sürüldü.

Acun Ilıcalı'nın bu tepkisinden sonra araya İrem Kanan ve yapımın girdiği iddia edildi.

Araya İrem Kanan ve diğer yapım ekibinin girmesiyle Ilıcalı'nın bu karardan vazgeçtiği ancak herhangi bir sorun yaratması durumunda gönderilmesini istediği belirtiliyor.