Masterchef


Masterchef yarışmacısı Fatma Nur hakkında olay iddia!
Masterchef yarışmacısı Fatma Nur hakkında olay iddia! TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye'ye dair şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Yarışmacılar arasında bulunan Fatma Nur Uçar ile Acun Ilıcalı arasında tartışma yaşandığı söyleniyor...
Masterchef Dilara'yı meğer milyonlar tanıyormuş
Masterchef Dilara'yı meğer milyonlar tanıyormuş MasterChef Türkiye 2022'nin elemeleri tüm hızıyla devam ediyor.
MasterChef'te kadro değişiyor mu?
MasterChef'te kadro değişiyor mu? MasterChef'te Mehmet Yalçınkaya'nın ayrıldığı yerine ise Arda Türkmen'in getirildiği iddia edilmişti. Bu iddialara yapım tarafından ilk açıklama geldi.
MasterChef'te şaşırtan değişiklik!
MasterChef'te şaşırtan değişiklik! "Survivor All Star 2022"nin final yapacak olmasından hemen sonra yeni sezonu ile ekrana gelecek olan TV8'in sevilen yarışma programlarından olan MasterChef Türkiye'de büyük bir değişiklik yaşandı.
Survivor ve Masterchef yarışmacısı evinde ölü bulundu!
Survivor ve Masterchef yarışmacısı evinde ölü bulundu! Ekranların reyting rekorları kıran yarışmaları Masterchef ve Survivor'da şampiyon olan isimden kahreden haber geldi.
Somer Sivrioğlu 20 yıllık eşinden boşandı
Somer Sivrioğlu 20 yıllık eşinden boşandı ‘MasterChef’ yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu 20 yıllık eşinden boşandı.
Somer Sivrioğlu'nun olaylı biten eğlence gecesi
Somer Sivrioğlu'nun olaylı biten eğlence gecesi Masterchef yarışmasıyla şöhreti yakalayan aşçı Somer Sivrioğlu'nun eğlencesi olaylı bitti.