kavga


Muhtar, miras kavgasında görme engelli genç kıza dahi acımamış İstanbul Kartal'da bir avukatlık bürosunda yaşanan olayda miras kavgası, 4 kişinin ölümüne sebep oldu.
Avukatlık bürosunda miras kavgası İstanbul Kartal’da Anadolu Adliyesi yakınlarındaki bir avukatlık bürosuna silahlı bir şahıs tarafından saldırı düzenlendi. Silahlı saldırıda 3 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de yaralandı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Genç çiftin mesaj kavgası ölümle bitti! Muğla Dalaman'daki kağıt fabrikasında işçi olarak çalışan 25 yaşındaki Melisa Kılıç, 2 yıllık eşi 28 yaşındaki Burhan Kılıç'ın telefonuna başka bir kadından mesaj geldiğini gördü ve aralarında tartışma çıktı.
Afyonkarahisar'da şoke eden güvercin kavgası! Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde güvercin indirme meselesinden çıkan kavgada 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Acılı baba aynı gün üç oğlunu birden kaybetti! Denizli’de yaşayan Kasım Akbay, aynı gün iki oğlunu birden kaybetti. Üstelik iki evladına kıyıp öldüren kişi, ortanca oğlu oldu. Bir yandan kayıplarına, diğer yandan katil olan çocuğuna yanan babanın olay yerindeki feryadı yürek dağladı.
Başak Şengül'ün yayınında kıyamet koptu! Canlı yayında Yargıtay'ın HDP'ye inceleme başlatmasını tartışan gazeteci Melik Yiğitel ile hukukçu Ruşen Gültekin arasında hakarete varan diyalog yaşandı.
Villadaki kavgaya müebbet hapis istendi YEZ Holding’in sahibi iş insanı Engin Musaoğlu ile Beşiktaş’taki bir villada yaşadığı arbede sırasında, tabancayla holding sahibinin şoförünü bacağından vurduğu iddia edilen Avukat İbrahim Sapan hakkında müebbet hapis istemiyle dava açıldı.