kavga


Yaralama ve hakaretle yargılanan Cengiz Kurtoğlu hakkında karar
Yaralama ve hakaretle yargılanan Cengiz Kurtoğlu hakkında karar Cengiz Kurtoğlu işletmeci Mustafa Can ile tartışmıştı. Kurtoğlu'nun, Can'a yumruk attığı iddia edilmişti. Olaylı gecenin ardından Can'ın şikayette bulunması üzerine Kurtoğlu hakkında "Basit yaralama" ve "Hakaret" suçundan 7 aydan 3 yıla kadar hapisle cezalandırılması talebiyle dava açılmıştı.
Hande Ataizi'ne Farah Zeynep Abdullah soruldu
Hande Ataizi'ne Farah Zeynep Abdullah soruldu "Bihter" filminde başrol oynayan Farah Zeynep Abdullah'ın annesi 'Firdevs Yöreoğlu'na hayat veren Hande Ataizi'yle yıldızının hiç barışmadığı ortaya çıkmıştı.
Murat Ağırel'den Engin Polat'a sert yanıt: "Sizin priminize ihtiyacım yok"
Murat Ağırel'den Engin Polat'a sert yanıt: "Sizin priminize ihtiyacım yok" Kara para aklama suçlamalarının ardından mal varlıklarına el konulan ve hakkında soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın eşi Engin Polat ile gazeteci Murat Ağırel arasında, X yayınında gerginlik yaşandı.
Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi'nin neden kapıştığı ortaya çıktı!
Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi'nin neden kapıştığı ortaya çıktı! "Bihter" filminde başrol oynayan Farah Zeynep Abdullah'ın annesi 'Firdevs Yöreoğlu'na hayat veren Hande Ataizi'yle yıldızının hiç barışmadığı ortaya çıkmıştı.
Apartmanda flamenko kavgası çıktı! Komşulara şiddet davası
Apartmanda flamenko kavgası çıktı! Komşulara şiddet davası Flamenko dansçısı ve müzisyen Elif Akbaydoğan, işyerinin bulunduğu apartmanda oturan Değer B. ve Selçuk B. tarafından tehdit edildiğini, ağır hakaret ve iftiralara maruz kaldığını iddia ederek korunma talebinde bulundu.
Edvina Sponza: "İbrahim Kutluay'la işim olmaz"
Edvina Sponza: "İbrahim Kutluay'la işim olmaz" İbrahim Kutluay'la yeniden yollarını ayıran Edvina Sponza önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
Rapçi Sefo'dan 'yumruk yumruğa kavga' iddiasına yanıt
Rapçi Sefo'dan 'yumruk yumruğa kavga' iddiasına yanıt Ünlü rapçiler Çakal ve Sefo'nun bir mekanda yumruk yumruğa kavga ettiği iddia edilmişti.