kavga


Derya Tuna'yı davalık eden olayda şok gelişme Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı.
'Uzak Şehrin Masalı' setinde büyük rezalet! 25 Film’in Kars’ta çektiği “Uzak Şehrin Masalı” dizisi 5. bölümde final yapacak.
Habertürk canlı yayında seviyesiz tartışma Habertürk canlı yayınına konuk olan akademisyen Yaşar Hacısalihoğlu ile hukukçu Ersan Şen arasında gerilim yaşanırken, Hacısalihoğlu'nun hakaretamiz sözü şok etkisi oluşturdu.
Kargo görevlisine yumruk atarak ölümüne sebep olan sanık: "Ben masumum" İstanbul Çekmeköy'de Tayfun Şahin'in kargo teslimi nedeniyle tartıştığı kargo görevlisi Mehmet Ali İbin'in yüzüne yumruk atarak ölümüne sebep olduğu gerekçesiyle, “kasten yaralama neticesinde ölüme neden olma” suçundan 18 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davaya devam edildi.
"Köpeğimi çaldın" kavgasında 1 tutuklama İzmit Halkevi mevkiinde çıkan köpeğimi çaldın kavgasında tartıştığı kişi ile yoldan geçmekte olan bir vatandaşı yaralayan Ü.S , polis ekipleri tarafından yakalanarak sevk edildiği adli merciiler tarafından tutuklandı.
Gecelerde Oğulcan Eren Akay-Şafak Pekdemir rezaleti! Şafak Pekdemir ile yönetmen sevgilisi Oğulcan Eren Akay'ın gecesi olaylı bitti. Cihangir'de sarmaş dolaş objektiflere takılan çiftten Akay, "Birazdan ben size göstereceğim!" diyerek kendisini görüntüleyen muhabirlere saldırırken, Pekdemir ise, "Lütfen bu olayı büyütmeyin" diyerek özür diledi.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan birbirine girdi! "Kalp Yarası" dizisinin başrol oyuncusu Gökhan Alkan geçen haftalarda aile arasında yapılan doğum günü kutlamasında sevgilisi Nesrin Cavadzade’ye evlilik teklif etmişti.