kavga


AVM’deki kavgada tanınmış işadamı Latif Aral Aliş'e de dava! Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği’nin ve Sarsılmaz Yönetim Kurulu Başkanı olan ünlü iş adamı Latif Aral Aliş, alışveriş merkezinde aracına çarpan sürücü ile tartıştı.
Sokak köpeğinden vefa örneği Manisa'da şiddete varan sözlü tartışmanın ardından bir sokak köpeğinin davranışları dikkatlerden kaçmadı.
Yeni yıla birlikte giren Bülent Ersoy ve İbrahim Tatlıses herkesi şaşırttı Yıllar önce aynı saatlerde yayınlanan canlı yayınlarında birbirlerine etmedikleri söylemedikleri kötü söz kalmayan İbrahim Tatlıses ve Bülent Ersoy yeni yıla yan yana girdi.
Hakan Bayrakçı yayını terk etti, stüdyo buz kesti! CNN Türk ekranlarında yayınlanan CNN Türk masası programında SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Metin Özkan’ın sözlerine sinirlenip canlı yayını terk etti. Bayrakçı, daha sonra ise video konferans yöntemi ile bağlandığı yayına geri döndü.
Temizlik nedeniyle saç saça kavga! İstanbul Şişli'deki özel bir klinikte, temizlik nedeniyle çıkan tartışma sonrası Hediye D.'yi darp eden iş arkadaşı Meryem O.'nun, "Asıl o beni darp etti" diyerek şikâyetçi olduğu ortaya çıktı.
Berkay, Arda Turan ile kavgası hakkında ilk kez konuştu! Okan Bayülgen’in "Nokta" programına konuk olan şarkıcı Berkay, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Öfkeli sevgili kız arkadaşının kuyruk sokumunu kırdı! Kız arkadaşının telefonuna gelen mesajla öfkeye kapılan sevgili dehşet saçtı.