kavga


Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin birbirine girdi Şeyma Subaşı ile Şevval Şahin arasında Meedo krizi çıktı. İddiaya göre, Şeyma’nın milyarder aşkı Mohammed Alsaloussi arkadaşlarıyla birlikte Şevval Şahin’in sevgilisi Yiğit Marcus Aral’a dayak atmış.
Gamze Erçel ve kardeşi Hande Erçel'in bilinmeyen saç saça kavgası! Ünlü oyuncu Hande Erçel'in kız kardeşi Gamze Erçel, 4 buçuk milyon takipçili Instagram hesabından önceki gün soru cevap yaptı.
Alkolü fazla kaçıran kadın Bebek'i birbirine kattı! Önceki gece alkolün dozunu fazla kaçıran bir kadın Bebek’te ortalığı birbirine kattı. Ağza alınmayacak küfürler savuran kadına oradan geçen trafik ekipleri müdahale etti.
Üç Kuruş'un setinde büyük gerginlik çıktı! Ay Yapım'ın Çukur'un yerine Show TV için çektiği "Üç Kuruş" dizisiyle ilgili kulislerde yeni bir iddia dolaşıyor.
Nefise Karatay'ın gittiği spa merkezinde rezalet çıktı! Eski manken Nefise Karatay, önceki gün masaj yaptırmak için gittiği Ortaköy’deki bir spada, başka bir müşteriyle kavga etti.
Hafsanur Sancaktutan'dan şaşırtan kavga itirafı Oyuncu Hafsanur Sancaktutan, okul yıllarında tiyatroda yer almak için yaşadığı olayı anlattı. Oyuncu, “Benim gibi çok fazla girmek isteyen bir başka arkadaşımla, birbirimize girdik hatta saç baş yolmuştuk” dedi.
Hatice Aslan ve Tolgahan Sayışman neden birbirine girdi? Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Hatice Aslan, son olarak Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk oldu.