kavga


Alperen Duymaz: "Melisa Aslı Pamuk bana küfür etti!"
Alperen Duymaz: "Melisa Aslı Pamuk bana küfür etti!" Alperen Duymaz EGO dizisinin setinde yaşanan çirkin kavga hakkında açıklama yaptı.
Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer birbirine girdi!
Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer birbirine girdi! Cem Özer’in, “İki çocuğum da istemeden oldu” sözleri, oğlu Osman Nejat’ın annesi Nurgül Yeşilçay’ı küplere bindirdi.
Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz birbirine girdi!
Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz birbirine girdi! Alperen Duymaz'ın EGO dizisindeki partneri Melisa Aslı Pamuk'la büyük kavga etti.
Hasan Can Kaya ve Hadise büyük kavga etti iddiası!
Hasan Can Kaya ve Hadise büyük kavga etti iddiası! 'Konuşanlar' ile şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya ile şarkıcılık kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da çok konuşulan Hadise'nin yeni bir aşka yelken açtığı haberleri olay olmuştu.
Onur Özdemir ve Ayşe Hatun Önal'ın düşman oldukları ortaya çıktı!
Onur Özdemir ve Ayşe Hatun Önal'ın düşman oldukları ortaya çıktı! 'Onurr' sahne adıyla müzikal kariyerinde emin adımlarla ilerleyen müzisyen Onur Özdemir; Ayşe Hatun Önal ve Edis hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.
Kadıköy'de gasp şüphelilerine esnaf müdahalesi
Kadıköy'de gasp şüphelilerine esnaf müdahalesi İstanbul Kadıköy’de, sokaktan geçen biri kadın iki kişiyi durdurarak gasbetmeye çalıştıkları öne sürülen şüphelilere, esnaf müdahale etti.
Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy düşman oldu
Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy düşman oldu Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy'un dans performanslarının yanı sıra kadın-erkek ilişkilerine eğlenceli bir yorum getirdiği "Kalpten Kalbe" oyunu geçtiğimiz yıl Şubat ayında sahnelenmişti.