kavga


Melisa Döngel'den saç saça baş başa kavga
Melisa Döngel'den saç saça baş başa kavga İstanbul'daki bir mekan çıkışında kavga ettiği iddia edilen ünlü oyuncu Melisa Döngel'in kavga ettiği anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
Merve Boluğur ve Mert Aydın nikah öncesi büyük kavgaya tutuştu!
Merve Boluğur ve Mert Aydın nikah öncesi büyük kavgaya tutuştu! Merve Boluğur evlilik hazırlığı yaptığı ve 'Kocam' diyerek hitap ettiği DJ Mert Aydın'la birbirine girdi...
Aleyna Tilki: "Uzi hiç bir zaman sevgilim olmadı"
Aleyna Tilki: "Uzi hiç bir zaman sevgilim olmadı" Genç şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün Emirgan'da görüntülendi.
"Melisa Döngel Çeşme'yi birbirine kattı" iddiası!
"Melisa Döngel Çeşme'yi birbirine kattı" iddiası! Son dönemin en popüler isimlerinden Melisa Döngel'le ilgili iddialar, sevenlerini üzdü.
Miras kavgasında ağabeyini vurdu!
Miras kavgasında ağabeyini vurdu! İstanbul Başakşehir'de aynı apartmanda yaşayan Erdinç Temiz ile ağabeyi Adem Temiz, babalarından kalan miras nedeniyle tartıştı.
TRT canlı yayınında seviyesiz kavga
TRT canlı yayınında seviyesiz kavga Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, UEFA'dan men cezası aldığı haberleri sonrasında canlı yayında iddialara sert tepki gösterdi. Katıldığı programda yorumcu olan Cem Dizdar'ın sözlerine de sinirlenen Belözoğlu, "Kendisinin benimle şahsi bir derdi olduğunu biliyorum" dedi.
Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz canlı yayında büyük kavga etti
Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz canlı yayında büyük kavga etti Gazeteci Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz, canlı yayında birbirine girdi. Canlı yayında tansiyon bir anda yükselirken; Arslan; Saymaz'ın görüşlerine katılmadığını belirterek "Sen benim konuğum olduğun için ben susmayı tercih ediyorum" dedi.