kavga

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş Miami'de birbirine girdi! Ebru Şallı 2019’da evlendiği Uğur Akkuş ile 20 gündür Amerika’nın Miami, Orlando şehirlerinde ve Meksika’nın ünlü tatil beldesi Tulum’da denizin, güneşin tadını çıkarıyor.
Kavga ettiği otel sahibine sahte evrakla ceza kesti! Manisa’da, konaklamak için gittiği otelde tartışma yaşayan müfettiş Murat K., işletmeye sahte vergi borcu düzenleyip ceza kestirdi. Oyunu ortaya çıkan müfettişe 4 yıl hapis istendi.
Modacı Melisa Özmen nişanlısıyla arasını açan kızı tehdit etti Türkiye'nin Paris Hilton’u diye tanınan modacı Melisa Özmen, nişanlısı ile arasını açan kadın arkadaşını, “Aşiret ağalarını kapına yığarım” diye tehdit etti. Arkadaşı da “Seni parçalarım” dedi. İkisine de tehdit davası açıldı.
İki çocuk annesi kadından kahreden haber İzmir'in Buca ilçesinde eşi İbrahim Erergin’in sürekli alkol tüketmesinden bıkan Serma Erergin, 4’üncü kattaki evlerinin balkonundan atladı. Ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılan 36 yaşındaki kadın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
AVM’deki kavgada tanınmış işadamı Latif Aral Aliş'e de dava! Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği’nin ve Sarsılmaz Yönetim Kurulu Başkanı olan ünlü iş adamı Latif Aral Aliş, alışveriş merkezinde aracına çarpan sürücü ile tartıştı.
Sokak köpeğinden vefa örneği Manisa'da şiddete varan sözlü tartışmanın ardından bir sokak köpeğinin davranışları dikkatlerden kaçmadı.
Yeni yıla birlikte giren Bülent Ersoy ve İbrahim Tatlıses herkesi şaşırttı Yıllar önce aynı saatlerde yayınlanan canlı yayınlarında birbirlerine etmedikleri söylemedikleri kötü söz kalmayan İbrahim Tatlıses ve Bülent Ersoy yeni yıla yan yana girdi.