kavga

İstanbul'da bağımlı ağabey dehşeti! İstanbul Şişli'de 17 yaşındaki B.Y., eve gelip uyuşturucu almak için para isteyen ve kavga çıkaran 8 yıllık bağımlı abisi Mehmet Yıldız'ı (21) bıçakla öldürdüğü gerekçesiyle tutuklandı. Baba Ahmet Yıldız'ın cinayet öncesi yaşanan kavgayı ayırmak istediği ancak başarılı olamadığı belirtildi.
Alacak kavgası kötü bitti Konya'da alacak meselesi nedeniyle çıkan kavgada 34 yaşındaki Veysel Yiğit tabanca ile vurularak öldürüldü.
Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun skandal gecesi! Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun gittikleri bir mekanda kavgaya karıştığı iddia edildi.
Canlı yayında izleyicileri şoke eden kavga! CHP 22. Dönem Milletvekili Berhan Şimşek, Siyaset Bilimci Tacettin Kutay, Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin, Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Sinan Sungur; "Hande Aydemir ile Karşı Mahalle" programına konuk olarak gündemi tv100’de değerlendirdi.
Süpermarkette şok eden olay! İzmir'in Buca ilçesindeki bir süpermarkete gelen 55 yaşındaki Ramazan Y., önceden tartıştığı öne sürülen market müdürünü bıçakla ağır yaraladı.
Uyanık çiftinin skandallar zinciri duyanları şoke etti! Cemiyet dünyasının tanınmış iş insanı Ertan Uyanık ile eşi Sena Uyanık arasında yaşanan olaylar zinciri adliyelik oldu.
Kavgayı ayıranı öldürenlere müebbet hapis talebi İstanbul'da aralarında husumet bulunan taraflar arasındaki kavgayı ayırmak isteyen İsmail Akbal'ı önce bıçaklayıp ardından silahla vurarak öldürdükleri gerekçesiyle iki kişi hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı.