Gül Gölge sosyal medyada saydırdı!

Bir dönemin ünlü tv yıldızı Gül Gölge, Boğaz’da yürüyüşe gitti. Ancak yerdeki çekirdek çöplerini görünce adeta sinir krizi geçirdi: "Terbiyesiz, kendini bilmez insan taklidi yapan mahluklar! 5 adım ötende çöp kutusu var pislik!"

Gül Gölge sosyal medyada saydırdı!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Gül Gölge gördüğü manzara karşısında isyan etti. Çevre kirliliğine dikkat çeken Gölge, şu sözleriyle herkesi duyarlı olmaya çağırdı: "Terbiyesiz, kendini bilmez insan taklidi yapan mahluklar! Biz salak mıyız yeri geliyor saatlerce elimizde çöpümüzle geziyoruz. Babanın çiftliği mi burası? Sizden sonra burayı 60 küsür yaşında bir adamcağız temizledi tek tek elleriyle. 5 adım ötende çöp kutusu var pislik! Şu hayatta her şey sizin gibiler yüzünden oluyor. İğrençsiniz!"

"BU NASIL MEDENİYETSİZLİK"

Daha sonra köpeğiyle bir pozunu paylaşarak "Bazılarından daha insan" notu düşen Gölge, hırsını alamadı ve art arda paylaşımlar yaptı.

Gül Gölge sosyal medyada saydırdı!

Yerdeki çekirdekleri ve bardakları gösteren Gölge, takipçilerine "Ben utandım ve moralim bozuldu. Adamcağız elleriyle tek tek çöpleri topladı. O adam bizim babamız da olabilirdi. Bu sıcak havada 2-3 saat işini fazladan uzatıyorsunuz. Bu nasıl bir medeniyetsizlik. Bu nasıl bir kendini bilmezlik. Sen evinde böyle mi yapıyorsun. Evinde napıyorsan yap, dışarıda hakkın yok böyle bir şey yapmaya. Ah bana bir denk gelse gerçekten. Lütfen kendimize gelelim." diyerek seslendi.