İstanbul


İstanbul'da trafik yoğunluğu! Yüzde 83'lere kadar çıktı!
İstanbul'da trafik yoğunluğu! Yüzde 83'lere kadar çıktı! İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağmurunda etkisiyle trafikte yoğunluk yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin trafik yoğunluk haritasına göre saat 08.30 itibariyle trafik yüzde 83 olarak ölçüldü.
Güzel top model Farretta: "İstanbul çok güzel! Türkiye benim ikinci evim"
Güzel top model Farretta: "İstanbul çok güzel! Türkiye benim ikinci evim" Hırvat model Farretta yüzü olduğu markanın lansmanı için Türkiye'ye geldi.
Bir güzellik merkezine daha silahlı saldırı
Bir güzellik merkezine daha silahlı saldırı Güzellik merkezlerini hedef alan silahlı saldırılara İstanbul Sarıyer'de bir yenisi daha eklendi.
Şehit polisin adının verildiği operasyonda 67 gözaltı
Şehit polisin adının verildiği operasyonda 67 gözaltı İstanbul'da polisin sabaha karşı yaptığı operasyonda aralarında polis memuru Hakan Telli'nin Kağıthane'de şehit edilmesi olayının faillerinden iki kişinin de bulunduğu toplam 67 şüpheli gözaltına alındı. Operasyon anları ise polis kamerasıyla kaydedildi.
Belaruslu ünlü top model kayıp mücevherlerinin peşinde
Belaruslu ünlü top model kayıp mücevherlerinin peşinde Ünlü top model Polli Cannabis, İstanbul'dan ülkesine gerçekleştirdiği uçuş sırasında karşılaştığı olayla ilgili şikayetçi oldu.
Adalet Bakanı Tunç: "AYM ve Yargıtay'ın yıpranmasını hiç kimse istemez"
Adalet Bakanı Tunç: "AYM ve Yargıtay'ın yıpranmasını hiç kimse istemez" Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un da katıldığı Yargı Reformu Stratejisi ve İnsan Hakları Eylem Planı Toplantısı İstanbul'da düzenlendi.
Yolcu otobüsünde akıllara durgunluk veren olay!
Yolcu otobüsünde akıllara durgunluk veren olay! Van'da Erciş-İstanbul seferini yapan yolcu otobüsüne binen kişi, uyuyan bir yolcunun cep telefonunu çaldı. Yolcunun uyanması ile telefonun çalındığı ortaya çıkarken, hırsızlık anı otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.