İstanbul


İstanbul'da saç ekimi can aldı! Japonya'dan Türkiye'ye saç ektirmek için gelen 43 yaşındaki Hiraoki Sugutani, Şişli'deki merkezde operasyon sonrası kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Emektar oyuncu kapıya tutunarak sürüklendi! Figüranlık yaptığı dizinin çekimleri sonrası evine gitmek için servise binen kadın oyuncu araçtan inmek istediği sırada sürücü, gaza basıp devam etti.
Avrupa’nın en yüksek binası inşa ediliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın her fırsatta karşı olduğunu dile getirdiği çok katlı mimari İstanbul’u sarmaya devam ediyor. Merkez Bankası’nın parasıyla Finans Merkezi’ne Avrupa’nın en yüksek binası inşa ediliyor. Sır ihaleyle Limak’a verilen işin maliyeti ise kamuoyundan gizleniyor.
Genç kız otogarda akıl almaz bir olay yaşadı! 18 yaşındaki E.K., 16 Kasım günü 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'na gitti. Otobüslerde çalışmak için iş aramaya başlayan genç kız, otogarda yaşantısını sürdüren 30 yaşındaki Sedat S. ile karşılaştı.
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan flaş Corona virüs açıklaması! Vali Ali Yerlikaya, İstanbul'un vaka sayılarıda en çok ve en az düşüş gözlenen ilçelerini açıkladı.
Genç stajyere akıl almaz taciz! İstanbul’da bir avukatlık bürosunda gönüllü staj yapan Arzu Sena Topuz, avukat S.K.’nin cinsel tacizine uğradığını iddia ederek şikâyetçi oldu.
E-5'te TIR kontrolden çıktı! Haramidere'de E-5'te kontrolden çıkan TIR, metrobüs bariyerlerine çarparak durdu.