İstanbul


İBB'den TCDD'ye yanıt: "Çok samimilerse ulaşımı bedava bile yapabilirler" Marmaray'a yüzde 36 oranında zam yapılmasının ardından TCDD, söz konusu zamlı tarifenin İBB tarafından hukuksuz şekilde yürürlüğe konulduğu belirtilmişti.
TCDD'den Marmaray'a uygulanan zam hakkında açıklama Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı TCDD Taşımacılık, Marmaray'a uygulanan zammın İBB tarafından hukuksuzca yürürlüğe konulduğunu açıkladı.
Simge Sağın iki ayrı mekanda sahne aldı Güzelliği ve güçlü sesi ile 2021 yılının en dikkat çeken isimlerinden Simge Sağın, yılbaşı akşamı iki ayrı mekanda sahne aldı.
Bankacı Funda'nın "marifetleri" şok etti Aralarında bir banka çalışanının da olduğu üç kişinin, bankalarda unutulan paraları, sahte bir dizi evrakla hesaplarına geçirdiği iddia edildi.
Köprülere örtülü zam Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul'da 1 Ocak'tan itibaren geçerli olacak köprü ve Avrasya Tüneli ücretlerini açıkladı. İstanbul’daki iki köprüde her iki yönde geçiş ücretli oldu.
İstanbul Valiliği yılbaşı tedbirlerini duyurdu İstanbul Valiliği yılbaşında uygulanacak tedbirleri duyurdu. İstanbul'da yılbaşı gecesi 2 bin 231 jandarma, 44 bin 758 emniyet görevlisi ve 167 Sahil Güvenlik personelini görev yapacak.
Ünlü profesör hakkında mide bulandıran iddia İstanbul'da bir üniversitede görevli Prof. Dr. Köksal A., iddialara göre evli olduğu ikinci eşinin 12 yaşındaki erkek çocuğuna iki yıl boyunca cinsel istismarda bulundu.