İstanbul


İstiklal bombacısı 2 kez Taksim'e gitmiş!
İstiklal bombacısı 2 kez Taksim'e gitmiş! Beyoğlu Taksim'deki İstiklal Caddesi üzerinde pazar günü PKK/YPG silahlı terör örgütü mensubu olduğu tespit edilen Ahlam Albashır tarafından bombalı saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda 6 kişi hayatını kaybederken 81 kişi ise yaralandı.
İstiklal Caddesi bombacısı teröristten PKK/YPG itirafı
İstiklal Caddesi bombacısı teröristten PKK/YPG itirafı İstanbul Taksim'de 6 kişiyi hayattan kopartan İstiklal Caddesi bombacısı Ahlam Albashır, terör örgütü PKK/YPG'ye nasıl katıldığını anlattı.
Bombalı teröriste evi kiralayan şüpheli gözaltına alındı
Bombalı teröriste evi kiralayan şüpheli gözaltına alındı İstiklal Caddesi'nde 6 kişinin hayatını kaybettiği kanlı terör saldırısını gerçekleştiren terörist Ahlam Albashir'e evi kiralayan Ferhat Habeş de adliyeye sevk edildi. "Hacı" kod adlı teröristin ev sahibi Ferhat Habeş'e talimatları ilettiği öğrenildi.
Aleyna Nur Gökçe son mesajında ne yazdı?
Aleyna Nur Gökçe son mesajında ne yazdı? 21 yaşındaki Aleyna Nur Gökçe Esenyurt'ta yaşıyor, kuaförde çalışıyordu. 8 Kasım Salı günü izinli olduğu için bir arkadaşıyla Kadıköy'de buluşmak üzere evden çıktı.
Taksim İstiklal'deki terör saldırısının failleri için hesap vakti
Taksim İstiklal'deki terör saldırısının failleri için hesap vakti Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki hain ve kalleş terör saldırısını gerçekleştiren kadın terörist Ahlam Albashir (23) ve gözaltına alınan diğer suç ortaklarının adliyeye sevki başladı.
Taksim saldırısında patlamaya ilişkin kritik deşifre
Taksim saldırısında patlamaya ilişkin kritik deşifre Geçen pazar günü İstanbul'da gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
O sürücü nihayet tutuklandı
O sürücü nihayet tutuklandı Genç Aleyna'ya çarparak ağır yaralanmasına neden olan sürücü Sezer H., tutuklandı. Şüpheli, aynı mahkeme tarafından geçtiğimiz hafta serbest bırakılmıştı.