İstanbul


İstanbul'da villalara salgın piyangosu vurdu Salgında yükselen müstakil ev talebi, İstanbul’da Adalar, Şile, Büyükçekmece, Sarıyer ve Eyüpsultan gibi ilçelerde villa fiyatlarını bir yılda yüzde 50’ye yakın artırdı. Yabancıların ilgi gösterdiği Şişli’de de fiyat artışı yüzde 30’u aştı.
Mareşal Fevzi Çakmak’ı camiden sildiler Bir grup hayırseverin kendi imkanlarıyla 1963 yılında İstanbul’da yaptırdığı tarihi Mareşal Fevzi Çakmak Camii hasar görünce tümüyle yıkıldı. Yeni camiye ise Hacı Osman Dereli ismi verildi...
Ukraynalı modelin gizemli ölümü mercek altında Ukraynalı model Anzelika Srabiants'ın balkondan düşüp hayatını kaybederken o anları kayda alan erkek arkadaşı Burak Ercan'ın "kasten öldürme" suçundan tutuklandığı soruşturmada birçok çarpıcı detayın araştırıldığı ortaya çıktı.
Çağla Tuğaltay'ın katilinden 21 yıldır hiç bir iz yok! 15 yaşındaki Çağla Tuğaltay, 5 Haziran 2000 günü Şişli’de bulunan evinde öldürüldü. Cinayetten 14 yıl sonra ise Çağla’nın tırnakları arasında katilin DNA izi bulundu. Bu iz 102 kişiden alınan DNA örnekleriyle karşılaştırıldı ancak sonuç çıkmadı.
Meryem Uzerli İstanbul'a geliyor Meryem Uzerli, önümüzdeki ayın sonunda yeniden İstanbul’a geliyor.
Güzide Duran sürpriz kararını açıkladı! Eski manken Güzide Duran 13 yıl önce Adnan Aksoy ile evlenip Miami’ye yerleşmişti...
Halk Ekmek’e yüzde 25 zam tepki çekti İBB yönetimi, Halk Ekmek’e yüzde 25 zam yaptı. Normal ekmeğin fiyatı 1.25 TL’ye çıkarken, vatandaşın en temel ihtiyacı olan ekmek iki yılda yüzde 66.6 zamlandı.