Hande Doğandemir: "Hayatımda kimse yok"

Hande Doğandemir, önceki gün bir tiyatro oyununun prömiyerine katıldı. Aşk hayatıyla ilgili soruya yanıt veren Doğandemir, "Öyle bir vaktim yok, çok çalışıyorum. Hayatımda şu an kimse yok olursa zaten söylerim" ifadelerini kullandı.

Hande Doğandemir: "Hayatımda kimse yok"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü, Kubilay Tunçer ve Okan Demirok'un başrollerini paylaştığı 'Timsah Ateşi' adlı tiyatro oyununun prömiyeri önceki gün gerçekleşti.

Televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği oyunu izlemeye gelenler arasında Hande Doğandemir de vardı.

Doğandemir, öncesinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

Hande Doğandemir: "Hayatımda kimse yok"

"YENİ OYUNLAR İZLEMEYİ ÇOK ÖZLÜYORUZ"

36 yaşındaki oyuncu, "Yeni oyunlar izlemeyi çok özlüyoruz. Pandemiden dolayı uzak kalmıştık böyle gecelere. Setten fırsat bulup gelebildiğim için çok mutluyum." dedi.

"ÖYLE BİR VAKTİM YOK"

Hande Doğandemir, ardından aşk hayatıyla ilgili soruya, "Öyle bir vaktim yok, çok çalışıyorum. Hayatımda şu an kimse yok olursa zaten sizlere söylerim." yanıtını verdi.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Doğandemir'in 'Daha İyi Bir Yarın' adlı filmin setinde tanıştığı Yağız Can Konyalı ile aşk yaşadığı ileri sürülmüştü.

Ancak Doğandemir, Konyalı ile hakkında çıkan haberleri yalanlamıştı.

Geceye Yağız Can Konyalı'nın da katılması dikkatlerden kaçmadı.

Hande Doğandemir: "Hayatımda kimse yok" - Resim : 2