Hande Doğandemir


Cemre Baysel'den aniden ayrılan Aytaç Şaşmaz hangi oyuncuyla görüntülendi?
Cemre Baysel'den aniden ayrılan Aytaç Şaşmaz hangi oyuncuyla görüntülendi? Kısa bir süre önce kendisi gibi oyuncu Cemre Baysel ile evliliğe giden ilişkisini noktalayan Aytaç Şaşmaz, akılları karıştırdı.
Hande Doğandemir tehlikeli sahnelerde dublör kullanmadı
Hande Doğandemir tehlikeli sahnelerde dublör kullanmadı Başrolünde İsmail Hacıoğlu, Hande Doğandemir ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı '49' filmi vizyona geri sayıma başladı.
İsmail Hacıoğlu 'ajan' rolü için sıkı çalıştı
İsmail Hacıoğlu 'ajan' rolü için sıkı çalıştı İsmail Hacıoğlu, '49' filmindeki ajan rolü için kendini kampa soktu.
Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu
Ehliyetini kaptıran Hande Doğandemir şoför tuttu Oyuncu Hande Doğandemir, Etiler'de objektiflere yansıdı. Doğandemir, yaklaşık dört saat mekanda kız arkadaşıyla sohbet etti.
Hande Doğandemir'den Dr. Derin'e veda
Hande Doğandemir'den Dr. Derin'e veda Ulaş Tuna Astepe, Hande Doğandemir ve Tansel Öngel gibi güçlü isimlerin başrollerini paylaştığı 'Hayat Bugün' dizisi reytinge yenik düştü.
Hande Doğandemir iki yıl araç kullanamayacak
Hande Doğandemir iki yıl araç kullanamayacak Daha önce de araç kullanırken alkollü yakalanan ünlü oyuncu Hande Doğandemir'in 6 ay süreyle ehliyetine el konulmuştu. Aynı suçu 5 yıl süreyle işlememesi gerekiyordu. Ancak ünlü oyuncu kurala uymadı.
Hande Doğandemir erken veda eden "Hayat Bugün" ile ilgili konuştu
Hande Doğandemir erken veda eden "Hayat Bugün" ile ilgili konuştu Show TV’nin New Amsterdam uyarlaması olan “Hayat Bugün” dizisi ekrana veda ediyor.