Hande Doğandemir


Hande Doğandemir: "Cardi B kafayı bana taktı"
Hande Doğandemir: "Cardi B kafayı bana taktı" ABD'li rap yıldızı Cardi B, bir dönem izlenme rekorları kıran 'Muhteşem Yüzyıl'ın hayranı. Dizide Kösem Sultan'ı ortadan kaldıran Turhan Sultan'ı oynayan Hande Doğandemir, Cardi B için "Bana küfür - kıyamet linç kampanyası başlattı" dedi.
Hande Doğandemir'in 'minik' tesellisi
Hande Doğandemir'in 'minik' tesellisi Onur Tuna’nın aşk yaşadığı gündeme gelen Hande Doğandemir’le beraberliği kısa sürdü. İkilinin sessiz sedasız başlayan ilişkisi, yine sessiz sedasız bitti.
Onur Tuna cephesinden iki haber birden!
Onur Tuna cephesinden iki haber birden! Reyting rekortmeni Mahkum’daki oyunculuğuyla kendisine hayran bırakan yakışıklı oyuncu Onur Tuna cephesinde iki yeni gelişme yaşandı.
Hande Doğandemir mutluluğu Onur Tuna'da buldu
Hande Doğandemir mutluluğu Onur Tuna'da buldu Hande Doğandemir, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Bir süre sokakta aracına yer arayan Doğandemir, yer bulamayınca otomobilini otoparka park etti.
Hande Doğandemir'den Onur Tuna sorularına yanıt!
Hande Doğandemir'den Onur Tuna sorularına yanıt! Oyuncu Hande Doğandemir, önceki akşam kız arkadaşı ile birlikte Kuruçeşme'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Onur Tuna ve Hande Doğandemir'den 'kalpli' itiraf
Onur Tuna ve Hande Doğandemir'den 'kalpli' itiraf Güzel oyuncu Hande Doğandemir ve meslektaşı Onur Tuna'nın yeni bir aşka yelken açtığını ve sık sık evlerinde buluştukları iddia edilirken; Hande Doğandemir'in telefon kılıfındaki Onur Tuna fotoğrafı da gündeme gelmişti.
Hande Doğandemir'den yüzük şov
Hande Doğandemir'den yüzük şov Oyuncu Onur Tuna ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündem olan Hande Doğandemir, önceki gün kafa karıştırdı.