Hande Doğandemir

Hande Doğandemir mutluluğu Onur Tuna'da buldu
Hande Doğandemir mutluluğu Onur Tuna'da buldu Hande Doğandemir, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Bir süre sokakta aracına yer arayan Doğandemir, yer bulamayınca otomobilini otoparka park etti.
Hande Doğandemir'den Onur Tuna sorularına yanıt!
Hande Doğandemir'den Onur Tuna sorularına yanıt! Oyuncu Hande Doğandemir, önceki akşam kız arkadaşı ile birlikte Kuruçeşme'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Onur Tuna ve Hande Doğandemir'den 'kalpli' itiraf
Onur Tuna ve Hande Doğandemir'den 'kalpli' itiraf Güzel oyuncu Hande Doğandemir ve meslektaşı Onur Tuna'nın yeni bir aşka yelken açtığını ve sık sık evlerinde buluştukları iddia edilirken; Hande Doğandemir'in telefon kılıfındaki Onur Tuna fotoğrafı da gündeme gelmişti.
Hande Doğandemir'den yüzük şov
Hande Doğandemir'den yüzük şov Oyuncu Onur Tuna ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündem olan Hande Doğandemir, önceki gün kafa karıştırdı.
Onur Tuna ve Hande Doğandemir aşk mı yaşıyor?
Onur Tuna ve Hande Doğandemir aşk mı yaşıyor? Hande Doğandemir’in meslektaşı Onur Tuna ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuldu. Güzel oyuncunun, telefonunun kılıfında bulunan fotoğraftaki erkeğin Onur Tuna’ya benzetilmesi de iddiaları güçlendirdi.
Adı Hande Doğandemir'le anılan Yağız Can Konyalı'nın gerçek aşkı ortaya çıktı
Adı Hande Doğandemir'le anılan Yağız Can Konyalı'nın gerçek aşkı ortaya çıktı Bir süredir adı Hande Doğandemir ile anılan oyuncu Yağız Can Konyalı, gerçek aşkı ile Emirgan'daki bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Hande Doğandemir: "Hayatımda kimse yok"
Hande Doğandemir: "Hayatımda kimse yok" Hande Doğandemir, önceki gün bir tiyatro oyununun prömiyerine katıldı. Aşk hayatıyla ilgili soruya yanıt veren Doğandemir, "Öyle bir vaktim yok, çok çalışıyorum. Hayatımda şu an kimse yok olursa zaten söylerim" ifadelerini kullandı.