Instagram bomba özelliğini duyurdu!

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal medya platformu Instagram yeni özelliği ile kullanıcılarını şaşırttı.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre fotoğraf ve video paylaşım ağırlıklı olarak kullanılan Instagram silinen fotoğrafları kurtarma özelliğini duyurdu. Şirket, fotoğraf, video ve hikaye gibi paylaşımları silen kullanıcılara 30 gün içerisinde geri yükleyebileceği bir seçenek sunacak.

2010 yılında kurulan ve günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram kullanıcıların işine yarayacak yeni özelliğini duyurdu. Fotoğraf ve video paylaşımı odaklı Instagram silinen fotoğrafları geri yükleme özelliğini kullanıma sundu. Bu özellik sayesinde yanlışlıkla silinen, ya da hesabı hacklenen kullanıcılar mağdur olmayacak.

INSTAGRAM SİLİNEN FOTOĞRAFI GERİ YÜKLEME ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR?

Milyonlarca kullanıcıyı yakından ilgilendiren Instagram silinen fotoğrafları kurtarma özelliği nihayet kullanıma sunuldu. Bu özelliği kullanmak için yapılması gerekenler ise çok basit. Instagram silinen fotoğrafı geri yükleme özelliğini kullanmak için;

-Instagram "Ayarlar" kısmına girin

-Açılan ekranda "Hesap" bölümünü seçin

-Hesap bölümünde "Son Silinmiş" seçeneğine tıklayın ve oradan paylaşımınızı geri yükleyin

Not: Eğer Instagram sürümünüz güncel değilse bu özelliği kullanamayabilirsiniz.

Konular Instagram