Instagram


Türkiye Instagram kullanımında dünya birincisi oldu
Türkiye Instagram kullanımında dünya birincisi oldu 2022 yılının Ocak ayında hangi ülkelerin ortalama kaç saat Instagram kullandıkları belli oldu. Rapora göre Türkiye, listede ilk sırada yer aldı.
Facebook temsilcilerinden TBMM'ye rapor
Facebook temsilcilerinden TBMM'ye rapor Facebook temsilcileri, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu üyelerinin sorularına ilişkin hazırladıkları raporu TBMM’ye gönderdi.
Instagram'da milyonlar onları takip ediyor
Instagram'da milyonlar onları takip ediyor Kim Kardashian, Kendall Jenner ve aileleri Instagram'da 1.2 milyardan fazla takipçi topladı. İşte zirvede olan isimler...
Instagram'ın yeni özelliği ortaya çıktı
Instagram'ın yeni özelliği ortaya çıktı Uygulamaların yeni özelliklerini sızdırmasıyla ünlenen, bağımsız geliştirici Alessandro Paluzzi, Instagram'ın hangi özellik üzerinde çalıştığını duyurdu.
Instagram'da kartlar yeniden dağıtılıyor!
Instagram'da kartlar yeniden dağıtılıyor! Instagram, bir süredir ana sayfada kullanıcılara, algoritmalara göre paylaşımlar sunarak tepki topluyordu. Popüler sosyal platform, artık ana sayfa akışı için kullanıcılarına kronolojik sırlama dahil üç seçenek sunacak.
Instagram'ın en çok kazanan ünlüleri belli oldu
Instagram'ın en çok kazanan ünlüleri belli oldu Instagram'da en çok kazanan ünlüleri düşününce aklımıza ilk olarak Kylie Jenner geliyor. Ancak bu sene en çok kazan kişi Kylie Jenner değil. Sosyal pazarlama şirketi Hopper, Instagram'ın en zengin ünlülerini bir araya getirdi.
Hikâyeden "gizli reklam" durduruldu!
Hikâyeden "gizli reklam" durduruldu! Reklam Kurulu, yeni yasal düzenlemenin ardından Instagram'da gizli "reklam story"lerini mercek altına aldı. Başta gıda takviyeleri olmak üzere gizli reklamlara durdurma cezaları gelmeye başladı.