Instagram


Instagram'da bir dönem sona eriyor
Instagram'da bir dönem sona eriyor Popüler sosyal medya platformu Instagram, her geçen gün bir yenilikle karşımıza çıkıyor.
Instagram 2022'nin en popüler etiketlerini açıkladı!
Instagram 2022'nin en popüler etiketlerini açıkladı! Instagram tarafından bu yıl en çok kullanılan hashtagler yani etiketleri paylaşıldı.
Sevcan Orhan: "Instagram'da gösteriş hoş değil"
Sevcan Orhan: "Instagram'da gösteriş hoş değil" Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan, katıldığı bir Youtube kanalında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Instagram çalınan hesaplar için yeni sistemi duyurdu!
Instagram çalınan hesaplar için yeni sistemi duyurdu! Instagram, çalınan hesapları geri alma konusunda çoğunlukla yavaş kalıyordu. Şirket, bu soruna çözüm bulmak için yeni özelliğini duyurdu.
WhatsApp'ı "Instagram'a döndürecek" değişiklik!
WhatsApp'ı "Instagram'a döndürecek" değişiklik! Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıları için video modunu test etmeye başladı! 
Instagram'da 'yaş doğrulama dönemi' başladı
Instagram'da 'yaş doğrulama dönemi' başladı Instagram, geçtiğimiz aylarda ABD'de test ettiği video ile yaş doğrulama özelliği diğer ülkelere yayılıyor.
Instagram'da 'Hesabınız askıya alındı' hatasına dikkat!
Instagram'da 'Hesabınız askıya alındı' hatasına dikkat! Dünyanın en popüler sosyal medya platformu Instagram, yaşanan erişim sıkıntısıyla gündeme geldi. Peki Instagram çöktü mü?