Instagram


Instagram'dan "doğum günü" zorunluluğu Sosyal medya platformu Instagram, kullanıcıların doğum günlerini paylaşmalarını zorunlu hale getirdiği belirtildi.
Angelina Jolie Afganistan için Instagram’a katıldı Dünyaca ünlü sanatçı Angelina Jolie, Afganistan’da yaşananlara dikkat çekmek için Instagram hesabı açtı.
Serenay Sarıkaya'nın takipçi sayısındaki artış şaşkına çevirdi Hande Erçel'in beğeni sayısıyla 10'a katladığı Serenay Sarıkaya'nın iki günde takipçi sayısı 100 bin arttı.
Kerem Bürsin ve Burcu Biricik'in Instagram hesapları kapatıldı! Oyuncular Kerem Bürsin ile Burcu Biricik'in Instagram'da milyonlarca takipçisi vardı. Bu sabah uyandıklarında büyük bir şok yaşadılar. İkisinin de hesabı kapatıldı.
Büşra Develi'den sosyal medya detoksu kararı Ünlü oyuncu Büşra Develi sosyal medya detoksu yaptığını açıkladı.
Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli'ye aynı hamleyle karşılık verdi! İlker Kaleli, 2018’de ayrıldığı Burçin Terzioğlu’nu üç yıl aradan sonra geçtiğimiz hafta Instagram’dan silmişti. Ancak Terzioğlu, eski aşkını takip etmeye devam ediyordu.
Halil Sezai büyük şok yaşadı Geçtiğimiz yıl komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği gerekçesi ile yaklaşık 1.5 ay tutuklu kalan ve zor günleri geride bırakmaya çalışan Halil Sezai büyük bir şok yaşadı.