Instagram

Buse Varol'un Instagram hesabı hacklendi Ünlü isimlerinin sosyal medya hesaplarını ele geçiren hackerların hedefindeki kişi bu kez şarkıcı Alişan ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Buse Varol oldu.
Şahan Gökbakar'ın aldığı ani kararın perde arkası ortaya çıktı! Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın aldığı ani karar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü...
Ünlü gazeteci ve televizyoncu Müge Anlı'dan flaş karar 2008 yılından bu yana Atv'de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı programıyla reyting rekorları kıran Müge Anlı'dan şaşırtan karar...
Bahar Şahin: "Instagram olmadan yaşayamam" Sosyal medya bağımlısı olduğunu söyleyen oyuncu Bahar Şahin “Instagram olmadan yaşayamam” dedi.
Instagram yeni özelliklerini duyurdu Instagram, sosyal ağı üzerinden gençleri ve çocukları korumaya yönelik yeni özelliklerini duyurdu.
Ronaldo konuşulacak bir rekora imza attı Instagram, en çok takipçisi olan hesapları açıkladı. Instagram'ın kendi hesabı 385 milyon takipçiyle zirvede. En çok takip edilen kişi ise 258 milyon kişi ile ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo oldu.
Instagram'ın 'Hikayeler' bölümüyle ilgili gelişme Sosyal medya devi Facebook bünyesinde bulunan Instagram için yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Buna göre, Çin merkezli sosyal medya platformu, TikTok’tan ilham alınan yeni bir hikayeler özelliğini test etmeye başladı.