Instagram

Instagram ‘hikayeler’de köklü değişiklik!
Instagram ‘hikayeler’de köklü değişiklik! Popüler sosyal medya uygulaması Instagram’ın 'hikayeler' kısmını ‘alt üst edecek’ yeni tasarımı, uygulamanın geliştirici sürümünde yayınlandı.
Reels Facebook ve Instagram'da yeni özelliklere kavuşuyor
Reels Facebook ve Instagram'da yeni özelliklere kavuşuyor Meta, kullanıcı sayısı gittikçe artan Reels videolara Instagram ve Facebook üzerinden yeni özellikler getirdi.
Türkiye, Instagram kullanımında dünyada 6’ncı sırada
Türkiye, Instagram kullanımında dünyada 6’ncı sırada 2022 yılı verilerine göre dünyada en fazla Instagram kullanıcısına sahip ülkeler belli oldu.
Instagram popüler bir özelliğine daha veda ediyor
Instagram popüler bir özelliğine daha veda ediyor Bir dönem fırtınalar estiren Facebook'u tahtından indiren Instagram, sürekli değişimiyle baş döndürmeye devam ediyor.
Instagram'ın 'mavi tık'ı milyon değerinde
Instagram'ın 'mavi tık'ı milyon değerinde Hemen hemen herkes, ünlüsü ünsüzü Instagram hesabına mavi tık almak için yarışa girmiş durumda.
Instagram'dan +13 kararı geldi!
Instagram'dan +13 kararı geldi! Şirket, Instagram’da kullanıcıların yaş doğrulaması yapmalarını sağlayacak yolları test ettiğini açıkladı.
Sevcan Orhan: "Instagram sahte bir dünya"
Sevcan Orhan: "Instagram sahte bir dünya" Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan, sosyal medyayla arasının iyi olmadığını belirtti.