İvana Sert ve sevgilisi ön balayında

İzmir’de sevgilisi Sezer Dermenci ile karantinaya giren Ivana Sert, tek taş yüzüğünün de göründüğü paylaşımıyla dikkat çekti. İzmir Urla’daki evlerini yenileyen çiftin evlilik hazırlığı yaptığı öne sürüldü.

Yeni Asır Gazetesi'nden Melih Demirtaş'ın haberine göre güzel yıldız Ivana Sert, hafta sonu sevgilisi Sezer Dermenci ile birlikte Kaya İzmir Thermal & Convention'da karantinaya girdi. Doğa yürüyüşü ve fitness yaparak formunu koruyan Sert, fırsat buldukça sosyal medyadan da paylaşımlar yaparak mutluluğunu takipçileriyle paylaştı.

EVİ DE YENİLEDİLER

Uzun süredir birlikte olduğu iş insanı sevgilisi Sezer Dermenci ile fotoğraf ve video paylaşan güzel yıldız, konakladıkları otele teşekkürlerini ileten bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımdaki en önemli detay ise Ivana Sert'in parmağındaki tek taş yüzük oldu. Yüzüğü görenler, "Acaba evlilik teklifi almış olabilir mi?" yorumlarını yaptı.

Urla'daki evlerini yenileyen çiftin evlilik hazırlığı yaptığı ve bunun için otelde karantina bahanesiyle bir ön balayı yaptıkları yorumları yapıldı.