İvana Sert


İvana Sert 'Ateş' hattında! İvana Sert, önceki gün eşi Sezer Dermenci’ye sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı. Renkli gecede İvana’nın oğlu Ateş’in cici babası Sezer Dermenci’ye tıpa tıp benzerliği dikkatlerden kaçmadı.
İvana Sert çift çantayla gezmeye başladı Güzel yıldız İvana Sert, eşi Sezer Dermenci ile birlikte önceki gün Zincirlikuyu'da bir AVM'deydi.
Sezer Dermenci'yle evlenen İvana Sert'ten flaş hamle! Güzel yıldız Ivana Sert, geçtiğimiz günlerde işletmeci sevgilisi Sezer Dermenci ile Maldivler'de evlenerek sürpriz yapmıştı.
Ivana Sert ve Sezer Dermenci nikahlandı Güzel yıldız Ivana Sert ile uzun zamandır aşk yaşadığı sevgilisi Sezer Dermenci, önceki gün Maldivler'de dünyaevine girdi.
İvana Sert'ten Özcan Deniz'e gönderme Önceki gün iş insanı sevgilisi Sezer Dermenci ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülenen Ivana Sert, Özcan Deniz'in, "Kadınlar erkeklerden para koparmak için boşanıyor." şeklindeki açıklamasına yanıt verdi.
İvana Sert ve Sezer Dermenci'nin nikahına virüs engeli İvana Sert ve İzmirli iş insanı sevgilisi Sezer Dermenci’nin nikahı, çiftin korona virüse yakalanmaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
İvana Sert'in test sonucu pozitif çıktı! Uzun süredir Sezer Dermenci ile aşk yaşayan güzel manken ve model İvana Sert’ten kötü haber geldi. İvana Sert, bütün geceyi hastanede geçirdi.