İvana Sert


Can Çelebi hakkında tüyler ürperten iddia! Yakışıklı rallici Can Çelebi'nin başı, kız arkadaşının "Beni darp etti" şikayeti sonrası derde girdi.
İvana Sert ile Sezer Dermenci evleniyor mu? Evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen İvana Sert, Sezer Dermenci ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Ivana Sert aşkını ilginç bir şekilde haykırdı Güzel yıldız Ivana Sert, bir süredir aşk yaşadığı iş insanı Sezer Dermenci ile ilgili sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
İvana Sert sürprizi bedavaya getirdi! İvana Sert, sevgilisi Sezer Dermenci’ye lüks bir otelde doğum günü sürprizi yaptı. Sosyal medyada da işletmenin reklamını yapan ünlü modacı, 1 kuruş bile harcamadı.
Hatice'den İvana Sert'e zehir zemberek sözler! Şarkıcı Hatice, oğlu Ateş'in 5 bin lira olan nafakasını 15 bin liraya çıkarmak için eski eşine dava açan Ivana Sert'e tepki gösterdi.
İvana Sert'ten nafaka çıkışı! Güzel yıldız İvana Sert, sevgilisi Sezer Dermenci’yle Nişantaşı'ndaydı.
Ivana Sert'in yılbaşı paylaşımında dikkat çeken detay Güzel yıldız Ivana Sert, 2021'i oldukça şık bir kareyle karşıladı. Paylaşımda bir detay dikkatlerden kaçmadı.