Kaan Yıldırım yeni rolü için özel eğitim aldı

Kadrosunda ünlü isimlerin buluştuğu yılın iddialı yapımı 'Sipahi' çok yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kaan Yıldırım yeni rolü için özel eğitim aldı

Show TV'de yayınlanacak dizide Milli İstihbarat Teşkilatı ajanı Korkut Ali Türkoğlu’na hayat veren ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, ön hazırlık sürecinde oldukça yoğun bir tempo yaşadı.

MİT’in yetiştirdiği zeki, başarılı, çalışkan ve gözü kara bir istihbarat çalışanı olan 'Korkut Ali Türkoğlu' için Yıldırım, iki ay süresince adeta kamp hayatı yaşadı.

Aksiyon sahneleriyle çok konuşulacak dizide oyuncu, bu sahnelere Kazakistan’dan özel olarak gelen ekiple birlikte çalıştı.

Yakın dövüş eğitimi alan Kaan Yıldırım silah ve atış dersleri de aldı.

Yurtdışından gelen ekibin yanı sıra ekstra özel eğitmenlerle de pratik yapan Kaan Yıldırım’ın dizide özellikle aksiyon sahnelerinde gösterdiği performansı dikkatleri çekecek.

Dizinin konusuna gelince; Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber saldırılara uğramaktadır.

Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli grupları da aktif olarak kullanmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir.