Kaan Yıldırım


Kaan Yıldırım Murat Dalkılıç'ın hışmına uğradı! Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç'ın dostluk terazisi şaştı...
Kaan Yıldırım'dan Hande Erçel'e sosyal medya ricası Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın yaklaşık bir aydır görüştüğü ortaya çıktı.
Hande Erçel - Kaan Yıldırım aşkı eski defterleri açtırdı Hande Erçel, aşk bombasını patlattı ve önceki akşam Kaan Yıldırım’la görüntülendi. Bu aşkın en ilginç yanı ise Erçel’in eski aşkı Mehmet Dinçerler’in Yıldırım’ın eski sevgilisi Hadise ile yakında evlenecek olması...
Hande Erçel - Kaan Yıldırım aşkı belgelendi! Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı sürpriz bir şekilde ayrılıkla sonlanmıştı. Hande Erçel yeni aşka yelken açtı. Güzel oyuncu, meslektaşı Kaan Yıldırım'la görüntülendi.
Kaan Yıldırım: "Belki Uraz'la romantik bir yemek yeriz" Kaan Yıldırım, meslektaşı Tuğçe Açıkgöz ve sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile çıkan aşk iddialarını yalanladı.
Danla Bilic ile Kaan Yıldırım'dan 'aşk' iddialarına yanıt Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'ın YouTuber Danla Bilic ile yeni bir ilişkiye başladığı ileri sürülmüştü. Çıkan haberlerin ardından Yıldırım ve Bilic'ten 'aşk' iddialarına yanıt gecikmedi.
Danla Bilic ve Kaan Yıldırım arasında neler oluyor? Ünlü şarkıcı Hadise ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım hakkında bomba bir aşk iddiası ortaya atıldı. Kaan Yıldırım'ın ünlü fenomen Danla Bilic'i takip etmesi dikkat çekti.