Kaan Yıldırım


Kaan Yıldırım'ın annesi, Pınar Deniz'e olan tavrını belli etti
Kaan Yıldırım'ın annesi, Pınar Deniz'e olan tavrını belli etti Bir süredir birlikte olan oyuncu çift Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz'in evlenme kararı aldıkları iddia edilmişti.
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz’den nikah haberi geldi
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz’den nikah haberi geldi Ünlü oyuncular Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım evleniyor...
Pınar Deniz Instagram'da hüngür hüngür ağladı
Pınar Deniz Instagram'da hüngür hüngür ağladı Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan ve şimdilerde yaz tatilinin tadını çıkaran Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım, Bodrum'un ardından İngiltere'ye gitti.
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz evleniyor mu? Sürpriz paylaşım!
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz evleniyor mu? Sürpriz paylaşım! Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'ın, aşkları doludizgin devam ederken sosyal medyada yapılan sürpriz paylaşım kafaları karıştırdı.
Ezgi Eyüboğlu Furkan Palalı'ya fena tutuldu! Bomba aşk!
Ezgi Eyüboğlu Furkan Palalı'ya fena tutuldu! Bomba aşk! Kaan Yıldırım ile boşandıktan sonra Oğulcan Engin ve Kerim Çarmıklı gibi isimlerle aşk yaşayan oyuncu Ezgi Eyüboğlu kalbini meslektaşına kaptırdı.
Pınar Deniz'e Kaan Urgancıoğlu'nun sürpriz evliliği soruldu
Pınar Deniz'e Kaan Urgancıoğlu'nun sürpriz evliliği soruldu Pınar Deniz ve sevgilisi Kaan Yıldırım, önceki gece İtalya tatili dönüşü İstanbul Havaalanı'nda görüntülendi.
Pınar Deniz - Kaan Yıldırım aşkı 1 yılı devirdi
Pınar Deniz - Kaan Yıldırım aşkı 1 yılı devirdi Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım'ın geçen yıl Uraz Kaygılaroğlu'nun yaş gününde başlayan aşkları 1. yılını doldurdu.