Kaan Yıldırım


Kaan Yıldırım hediyelerin hepsini Hadise'ye iade etti! Kaan Yıldırım’ın, Hadise’nin Instagram’daki ayrılık açıklamasına kızdığı ortaya çıktı. Sinirlenen yakışıklı oyuncu, ünlü şarkıcının kendisine aldığı tüm hediyeleri gönderdi.
Kaan Yıldırım'dan 'söğüt ağacı' atağı! Hadise'nin sosyal medya hesabından yayınladığı ayrılık açıklamasının ardından oyuncu Kaan Yıldırım, sessizliğini koruyarak bir açıklamada bulunmamıştı.
Kaan Yıldırım: "Hadise çok fevri davrandı" Hadise ile Kaan Yıldırım’ın ilişkisi 10 ayda 3 kriz atlatmış, çift her defasında barışmıştı.
Hadise'nin yakın çevresinden ayrılık yorumu! Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı 10 ayda bitti. Geçtiğimiz haftalarda ayrılıp, tekrar barışan çift, bu defa ilişkilerini noktaladı.
Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığı ile ilgili bomba iddia! Hadise ve Kaan Yıldırım'ın ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.
Hadise-Kaan Yıldırım ayrılığıyla ilgili bomba yorum! Şarkıcı Hadise'nin Kaan Yıldırım ile ayrıldığını açıklaması magazin gündemine bomba gibi düştü.
Hadise Kaan Yıldırım'dan ayrıldığını açıkladı! Şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile beraberliğine nokta koyduğunu açıkladı.