Kaan Yıldırım


Hadise'den 'Yıldırım' hamle! Şarkıcı Hadise'nin yeni paylaşımındaki 'Yıldırım' detayı dikkatli gözlerin radarına takıldı.
Ezgi Eyüboğlu güllere boğuldu! Spor adamı Sinan Engin’in oğlu Oğulcan, şarkıcı Hadise'nin sevgilisi Kaan Yıldırım'ın eski eşi oyuncu Ezgi Eyüboğlu 2020’de aşk yaşamaya başlamıştı.
Hadise'den flaş Kaan Yıldırım itirafı Şarkıcı Hadise, katıldığı bir tanıtım toplantısında Kaan Yıldırım’la barıştığını söyledi.
Kaan Yıldırım - Hadise krizinde gürültü koparacak iddia! Aşklarında evliliğe doğru giderken ayrılık kararı alan Hadise ile Kaan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde ayrılığa fazla dayanamayarak tekrar bir araya gelmişlerdi..
Makyajsız Hadise takipçilerini şaşırttı Hadise ile Kaan Yıldırım 2021'e girmeden yolarını ayırmış, çiftin kısa süre içinde barıştığı söylenmişti.
Hadise 2021'in ilk pozlarını Kaan Yıldırım'ın bahçesinde verdi Şarkıcı Hadise'nin oyuncu Kaan Yıldırım ile barıştığı ve sosyal medya hesabından yayınladığı yeni pozlarını sevgilisinin evinin bahçesinde verdiği öne sürüldü.
Oğulcan Engin-Ezgi Eyüboğlu aşkı nikah masasına gidiyor Ünlü spor adamı Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin ile dizi oyuncusu Ezgi Eyüboğlu, Mart ayında yeni bir aşka yelken açmıştı.