Kaan Yıldırım


Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'den el ele ilk kareler!
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'den el ele ilk kareler! Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz aşkından ilk fotoğraflar geldi. Oyuncu çift, Harbiye Açıkhava'da düzenlenen Melike Şahin konserinde görüntülendi.
Pınar Eliçe sahnede ağlayan Hadise hakkında bombayı patlattı!
Pınar Eliçe sahnede ağlayan Hadise hakkında bombayı patlattı! Ünlü şarkıcı Hadise'nin konserinde gözyaşı dökmesi gündem olmuştu.
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz hamle
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz hamle Son dönemin en gözde güzelleriyle aşk yaşayarak hemcinslerini kıskandıran Kaan Yıldırım'ın son gözdesi Pınar Deniz oldu.
Sinan Tuzcu son görüntüsüyle şaşırttı!
Sinan Tuzcu son görüntüsüyle şaşırttı! "Ihlamurlar Altında" dizisinde milyonların kalbinde taht kuran 45 yaşındaki oyuncu Sinan Tuzcu son görüntüsüyle şaşırttı.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
Kaan Yıldırım'ın 'yeni adresi' belli oldu
Kaan Yıldırım'ın 'yeni adresi' belli oldu En az rol aldığı projeler kadar aşk hayatıyla da gündeme gelen Kaan Yıldırım; büyük aşkı Hadise'den ayrıldıktan sonra Çağla Şıkel, Hande Erçel ve Tuğçe Açıkgöz gibi isimlerle anılmıştı...
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşka ikinci şans mı verecek?
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşka ikinci şans mı verecek? Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in ayrılık haberinden kısa bir süre sonra Hande Erçel ve Kaan Yıldırım aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüş; ünlü isimlerin aşkı kısa sürmüştü...