Kaan Yıldırım


Hadise Kaan Yıldırım'ın Benek'ini çoktan unuttu Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı dönemde sevgilisinin köpeği Benek'le sıkı dost olan Hadise, yeni aşkını buldu. Bir mücevher markasının yüzü olan Hadise, davet için gittiği İtalya'da sevimli bir köpekle dost oldu.
Hadise'den 'bebek' açıklaması Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan şarkıcı Hadise, aradığı mutluluğu iş insanı Mehmet Dinçerler'de bulmuştu.
Kaan Yıldırım'ın 'Mevlana' heyecanı Şarkıcı Hadise'den ayrılır ayrılmaz adı 42 yaşındaki manken Çağla Şıkel ile anılan oyuncu Kaan Yıldırım bugünlerde tamamen işine odaklandı.
Çağla Şıkel'den Kaan Yıldırım sorusuna 'utanç verici' yanıt! Eski Türkiye Güzeli Çağla Şıkel, Hadise’nin eski aşkı Kaan Yıldırım’la hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü: "Kaan’la aramızda bir şey olma ihtimali yok. Böyle karmaşık ilişkilerin içinde anılmak bile utanç verici"
Sosyal medya Hadise ile Ezgi Eyüboğlu'nun piştisini konuşuyor Kaan Yıldırım'ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ile bir dönem aşk yaşadığı Hadise'nin kıyafet piştisi olay oldu. Ünlü oyuncunun Hadise'nin geçtiğimiz sene giydiği turuncu renkli kıyafeti bir dergi çekimi için tercih etmesi çok konuşuldu.
Kaan Yıldırım'dan bomba Hadise açıklaması! Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım, önceki gün Etiler'de gittiği mekan çıkışı görüntülendi. Kaan Yıldırım şarkıcı Hadise ile biten ilişkisi sonrası ilk kez konuştu.
Şarkıcı Hadise 1,5 milyon liraya modacı oldu Şarkıcı Hadise, moda dünyasına el attı. Bir marka ile anlaşan popçu 1,5 milyon liraya 50 parçalık, adını taşıyan koleksiyon hazırlayacak.