Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım'dan Kaan Urgancıoğlu sorusuna olay yanıt!
Kaan Yıldırım'dan Kaan Urgancıoğlu sorusuna olay yanıt! Kaan Yıldırım, sevgilisi Pınar Deniz’in çok yakıştırıldığı partneri Kaan Urgancıoğlu'yla ilgili yorum yaptı.
Kaan Yıldırım: "Kendimi yakışıklı bulmuyorum"
Kaan Yıldırım: "Kendimi yakışıklı bulmuyorum" 'Yargı' dizisinin başrolünde yer alan Pınar Deniz ile mutlu bir beraberliği olan Kaan Yıldırım, oyunculuk hakkında konuştu.
Kaan Yıldırım ve Özge Gürel'i buluşturan dizi geri sayımda
Kaan Yıldırım ve Özge Gürel'i buluşturan dizi geri sayımda Ekranlara gelmeye hazırlanan "Sipahi" dizisi için tarih verildi. Başrolde Kaan Yıldırım ve Özge Gürel oynayacak.
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz beraber yaşamaya başladı
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz beraber yaşamaya başladı Pınar Deniz, Kaan Yıldırım aşkı doludizgin devam ediyor. Güzel oyuncu, evini terk etti ve Yıldırım’ın Etiler’deki evine yerleşti...
Özge Gürel ve Kaan Yıldırım okuma provasında buluştu
Özge Gürel ve Kaan Yıldırım okuma provasında buluştu Show Tv'nin yeni projesi, yapımını CNP FİLM’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat’ın üstlendiği "Sipahi" dizisinin okuma provaları yapıldı.
Pınar Deniz ile ilgili sorulan soru Özge Gürel'i şaşırttı
Pınar Deniz ile ilgili sorulan soru Özge Gürel'i şaşırttı "Sipahi" dizisinde başrolü paylaşan Özge Gürel ve Kaan Yıldırım önceki gün basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.
Kaan Yıldırım ve Serkan Çayoğlu'nun sürpriz buluşması
Kaan Yıldırım ve Serkan Çayoğlu'nun sürpriz buluşması Yakışıklı oyuncular Kaan Yıldırım ve Serkan Çayoğlu'nun poligon buluşması...