Kaan Yıldırım

Hadise ve Kaan Yıldırım'dan kafa karıştıran ayrılık açıklaması Magazin gündemi bir kaç gündür şarkıcı Hadise ile oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım'ın ayrıldığı haberleri ile çalkalanıyor.
Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Geçtiğimiz hafta Covid-19'a yakalanan Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım'ın yanından ayrılıp kendi evine geçmişti. Kendisini karantinaya alan Hadise'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Hadise ve Kaan Yıldırım hakkında bilinmeyen gerçek! Hadise ve Kaan Yıldırım'ın bilinmeyen takıntıları ortaya çıktı... Ünlü çift sosyal medyada kendi paylaştıkları fotoğraflar dışında görüntü vermek istemiyor. Güzel şarkıcı, klip çekiminde set çalışanlarını uyararak, ziyarete gelen Yıldırım'la fotoğraf çekilmesini istemedi.
Hadise ve Kaan Yıldırım'ın pazar keyfi Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım'ın aşkı doludizgin sürüyor…
Hadise'den 'zorbalık' itirafı! Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile mutluluğu yakalayan Hadise, her yaptığı paylaşımla olay yaratıyor.
Hadise'den 'aşk' reklamı! Ünlü popçu Hadise oyuncu Kaan Yıldırım’ın ürettiği maskeyi takarak reklam yaptı.
Hadise aylar sonra ilk kez görüntülendi Yakışıklı aktör Kaan Yıldırım ile büyük aşk yaşayan şarkıcı Hadise, aylar sonra ilk kez Acun Ilıcalı ile birlikte kameralara yansıdı.