Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım: "Biz Hande'yle hiç ayrılmadık ki"
Kaan Yıldırım: "Biz Hande'yle hiç ayrılmadık ki" Hande Erçel ile Kaan Yıldırım'ın ayrıldığı iddiası olay olmuştu. Konuyla ilgili her iki taraf da sessiz kalırken; Hande Erçel cephesinden ilk açıklama gelmiş, güzel oyuncu "Kaan'la bundan böyle sadece arkadaşız" demişti...
Hande Erçel'den flaş Kaan Yıldırım açıklaması!
Hande Erçel'den flaş Kaan Yıldırım açıklaması! Hande Erçel ile Kaan Yıldırım'ın ayrıldığı iddiası olay olmuştu. Konuyla ilgili her iki taraf da sessiz kalırken; Hande Erçel cephesinden ilk açıklama geldi.
Kaan Yıldırım ile görüntülenen gizemli esmer kim çıktı?
Kaan Yıldırım ile görüntülenen gizemli esmer kim çıktı? Hande Erçel ile Kaan Yıldırım'ın ayrıldığı iddiası olay olmuştu. Konuyla ilgili her iki taraf da sessiz kalırken; Yıldırım'ın daha önce de adının anıldığı oyuncu Tuğçe Açıkgöz ile aynı yerden fotoğraf paylaşmaları ihaneti gündeme getirmişti.
Kaan Yıldırım'a Hande Erçel'i unutturan esmer kim?
Kaan Yıldırım'a Hande Erçel'i unutturan esmer kim? Kerem Bürsin ayrılığının ardından geçmiş dönemde yayınlanan "Halka" dizisindeki rol arkadaşı Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, yurt dışında sevgilisi ile ilk kez el ele görüntülenmiş ve aşk resmen belgelenmişti.
Çapkın Kaan Yıldırım deniz sezonunu açtı
Çapkın Kaan Yıldırım deniz sezonunu açtı 'Mevlana' adlı dizide rol alan Kaan Yıldırım, önceki gün Çeşme'de görüntülendi. Tatilin keyfini çıkaran Yıldırım'ın, fit vücudu dikkat çekti.
Kaan Yıldırım'dan ses getiren paylaşım
Kaan Yıldırım'dan ses getiren paylaşım Rol aldığı projeler kadar aşk hayatıyla da çok konuşulan yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ses getiren bir paylaşımda bulundu.
Hande Erçel ihanete mi uğradı?
Hande Erçel ihanete mi uğradı? Kısa süre önce Londra ve ardından Marmaris'te beraber tatil yapan Hande Erçel ile Kaan Yıldırım, yine gündemde...