Kaan Yıldırım

Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz hamle
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım'dan sürpriz hamle Son dönemin en gözde güzelleriyle aşk yaşayarak hemcinslerini kıskandıran Kaan Yıldırım'ın son gözdesi Pınar Deniz oldu.
Sinan Tuzcu son görüntüsüyle şaşırttı!
Sinan Tuzcu son görüntüsüyle şaşırttı! "Ihlamurlar Altında" dizisinde milyonların kalbinde taht kuran 45 yaşındaki oyuncu Sinan Tuzcu son görüntüsüyle şaşırttı.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
Kaan Yıldırım'ın 'yeni adresi' belli oldu
Kaan Yıldırım'ın 'yeni adresi' belli oldu En az rol aldığı projeler kadar aşk hayatıyla da gündeme gelen Kaan Yıldırım; büyük aşkı Hadise'den ayrıldıktan sonra Çağla Şıkel, Hande Erçel ve Tuğçe Açıkgöz gibi isimlerle anılmıştı...
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşka ikinci şans mı verecek?
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşka ikinci şans mı verecek? Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in ayrılık haberinden kısa bir süre sonra Hande Erçel ve Kaan Yıldırım aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüş; ünlü isimlerin aşkı kısa sürmüştü...
Hande Erçel'in beğeni rekoru kıran tatil pozları
Hande Erçel'in beğeni rekoru kıran tatil pozları En az rol aldığı diziler kadar aşk hayatıyla da gündem olan Hande Erçel'in tatil pozlarına hayranları yoğun ilgi gösterdi.
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'dan haftalar sonra olay hamle!
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'dan haftalar sonra olay hamle! Hande Erçel, Kerem Bürsin ile ayrılmasından kısa bir süre sonra Halka dizisinde rol aldığı Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başladı. Erçel ile Kaan Yıldırım'ın da aşkı kısa sürdü ve ikili ayrılık kararı aldı.