Kaan Yıldırım ekrana yeni diziyle dönüyor

Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya ve Beren Gökyıldız’ı buluşturan Kopuk’un yayın tarihi belli oldu.

Kaan Yıldırım ekrana yeni diziyle dönüyor

Birsen Altuntaş'ın haberine göre “Kopuk” dizisi MedYapım’ın FOX için çektiği iddialı dizilerinden başında geliyor.

Modern bir Robin Hood hilkâyesini anlatan dizi 27 Ocak Cumartesi ilk bölümüyle yayında olacak. Koray Kerimoğlu’nun yönettiği diziyi senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete, Özden Selim Karadana yazıyor.


Kaan Yıldırım ekrana yeni diziyle dönüyor


Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya, Güneş Hayat’ı buluşturan dizide Ferhan (Kaan Yıldırım) rüşvetçilerin, dolandırıcıların, hak edilmeden yapılan vurgunlarla zengin olan insanların parasını çalar ve bu parayla mahallesindeki yoksul gençlere el uzatır, onları okutup ailelerine yardım eder.Kaan Yıldırım ekrana yeni diziyle dönüyor - Resim : 2


Hiç beklenmedik bir ölüm onun bütün yaşamını sarsacaktır. Bu olay onu sadece idealleriyle değil aşkıyla da sınayacak, bu sınavı vermenin yollarını arayacaktır. Haksızlıklarla yalnızca Ferhan olarak savaşamayacağını anlayınca, Orhan kimliğine bürünür. Böylece Ferhan, mahallesinde sevdiği ancak uzak durması gerektiği Müjde’nin (Seray Kaya) babası ile mücadele ederken, avukat Orhan’ın da yolu mahalleyi ele geçirmeye çalışan ailenin varisi İpek (Biran Damla Yılmaz) ile kesişir.