Seray Kaya


Şerif Sezer'den sürpriz dönüş
Şerif Sezer'den sürpriz dönüş NGM’nin "Kardeşlerim" dizisinin ardından atv için çekeceği “Bir Küçük Gün Işığı” dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Seray Kaya hangi dizide rol alacak?
Seray Kaya hangi dizide rol alacak? Reyting rekortmeni “Mahkum” dizisinin başrol oyuncularından Seray Kaya, geçen haftalarda ekibe veda etmişti.
Seray Kaya 'Mahkum' dizisine veda edecek mi?
Seray Kaya 'Mahkum' dizisine veda edecek mi? "Mahkum" dizisi bu sezonun en çok izlenen yeni dizilerinin başında geliyor.
Seray Kaya'dan annesine sürpriz kutlama
Seray Kaya'dan annesine sürpriz kutlama Seray Kaya, önceki akşam Maslak'ta bir mekanda annesine sürpriz doğum günü kutlaması organize etti.
Mahkum dizisinde 2 bölüm sonra flaş ayrılık!
Mahkum dizisinde 2 bölüm sonra flaş ayrılık! Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu’nun rol aldığı "Mahkum" dizisinde 2 bölüm sonra flaş bir ayrılık yaşanacak.
Seray Kaya 'âşık olduğu' karaktere hayat veriyor
Seray Kaya 'âşık olduğu' karaktere hayat veriyor "Mahkum" dizisinde rol alan oyuncu Seray Kaya, proje kriterini açıkladı.
Seray Kaya yeni yaşına babasının kabrinin başında girdi
Seray Kaya yeni yaşına babasının kabrinin başında girdi "Mahkum" dizisinin başrol oyuncularından Seray Kaya, 2019 yılında doğum gününe bir gün kala babası Hasan Kaya'yı kaybetmişti. 4 Şubat doğumlu olan oyuncu, yeni yaşını dün babasının mezarı başında pasta üfleyerek kutladı.