Seray Kaya


Seray Kaya ve Berk Oktay'ı buluşturan sette neler oluyor?
Seray Kaya ve Berk Oktay'ı buluşturan sette neler oluyor? Atv'nin merakla beklenen projesi "Bir Küçük Gün Işığı" İtalya'da "motor" demiş; başrol oyuncuları Berk Oktay ve Seray Kaya'nın fotoğrafları sosyal medya da beğeni dolu yorumlar almıştı...
Seray Kaya ve Berk Oktay'dan Venedik pozları
Seray Kaya ve Berk Oktay'dan Venedik pozları Atv’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden “Bir Küçük Gün Işığı”, çekimlere İtalya’da start verdi.
Oyuncu Beran Kotan iki koldan geliyor
Oyuncu Beran Kotan iki koldan geliyor Yakışıklı oyuncu Beran Kotan hem "Atatürk", hem de "Bir Küçük Günışığı" dizisinin kadrosunda...
Tuğçe Açıkgöz merakla beklenen projede rol alacak
Tuğçe Açıkgöz merakla beklenen projede rol alacak Çekimleri yakında start almaya hazırlanan iddialı dizide son dönemin dikkat çeken oyuncularından Tuğçe Açıkgöz'de rol alacak.
Berk Oktay ve Seray Kaya başrolü paylaşacak
Berk Oktay ve Seray Kaya başrolü paylaşacak "Savaşçı"nın ardından "Yasak Elma" dizisinde iki başarılı sezon geçiren yakışıklı oyuncu Berk Oktay’ın yeni dizisi merak konusuydu.
Seray Kaya sürpriz bir karakteri canlandıracak
Seray Kaya sürpriz bir karakteri canlandıracak Yeni sezonda atv’de yayınlanacak “Bir Küçük Gün Işığı” dizisinin ilk başrol oyuncusu belli oldu.
Şerif Sezer'den sürpriz dönüş
Şerif Sezer'den sürpriz dönüş NGM’nin "Kardeşlerim" dizisinin ardından atv için çekeceği “Bir Küçük Gün Işığı” dizisinin hazırlıkları sürüyor.