Seray Kaya


Esra Dermancıoğlu'nun ani vedası herkesi üzdü
Esra Dermancıoğlu'nun ani vedası herkesi üzdü "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes Yenge' rolüyle adını geniş kitlelere duyuran oyuncu Esra Dermancıoğlu, ani vedasıyla herkesi üzdü.
Oyuncu Seray Kaya gelinlik giydi
Oyuncu Seray Kaya gelinlik giydi "Bir Küçük Gün Işığı" dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Seray Kaya ilk kez gelinlik giydi.
Seray Kaya'nın sade güzelliği
Seray Kaya'nın sade güzelliği Ünlü oyuncu Seray Kaya, alışverişte görüntülendi.
Sevilen Türk dizileri yurtdışında yayınlanacak
Sevilen Türk dizileri yurtdışında yayınlanacak Cannes'da düzenlenen 38. Mipcom 2022 Fuarı'na ATV damga vurdu. ATV'nin yeni ve eski sezon dizileri, başarısını yurt dışına taşıyarak dünyanın birçok farklı ülkesine satıldı.
Ünlü oyuncular Cannes'da boy gösterdi
Ünlü oyuncular Cannes'da boy gösterdi Türkiye’nin severek izlediği diziler, "Ben Bu Cihana Sığmazam" ve "Bir Küçük Gün Işığı" oyuncuları Mipcom Fuarı kapsamında Fransa’ya gitti. Cannes’da kırmızı halıda yürüyen oyuncular büyük ilgi gördü.
Seray Kaya'nın yüklü alışverişi
Seray Kaya'nın yüklü alışverişi Bu sezon yeni dizisi ile sevenlerinin karşısında olan güzel oyuncu Seray Kaya, önceki gün İstinye'de objektiflere yansıdı.
Berk Oktay 'geçmişiyle' karşı karşıya geldi!
Berk Oktay 'geçmişiyle' karşı karşıya geldi! Cuma günü nikah masasına oturan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, hafta sonu da düğünlerini gerçekleştirmişti.