Seray Kaya

Seray Kaya yeni yaşına babasının kabrinin başında girdi
Seray Kaya yeni yaşına babasının kabrinin başında girdi "Mahkum" dizisinin başrol oyuncularından Seray Kaya, 2019 yılında doğum gününe bir gün kala babası Hasan Kaya'yı kaybetmişti. 4 Şubat doğumlu olan oyuncu, yeni yaşını dün babasının mezarı başında pasta üfleyerek kutladı.
Mahkum dizisinde oyuncu değişikliği
Mahkum dizisinde oyuncu değişikliği MF Yapım bu sezon "Evlilik Hakkında Her Şey"in ardından FOX için "Mahkum" dizisini çekiyor.
Melike İpek Yalova'nın yeni projesi belli oldu
Melike İpek Yalova'nın yeni projesi belli oldu "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinden ayrılan Melike İpek Yalova “Mahkum”un kadrosuna katıldı.
Anıl İlter 'Mahkum' dizisinin kadrosunda
Anıl İlter 'Mahkum' dizisinin kadrosunda MF Yapım “Evlilik Hakkında Her Şey”in ardından FOX için hazırladığı diğer dizi olan Mahkum’un çekimlerine dün başladı.
Seray Kaya cephesinden konuşulacak haber
Seray Kaya cephesinden konuşulacak haber Ekranın unutulmaz yapımlarından "Kadın" dizisinde hayat verdiği 'Şirin' karakteriyle milyonları kendisine hayran bırakan genç oyuncu Seray Kaya'dan flaş haber.
İki ünlü oyuncu istismarcılarını ifşa etti!
İki ünlü oyuncu istismarcılarını ifşa etti! Antalya'da 7 ve 10 yaşındaki iki kardeşin cinsel istismar davasında zanlıların tutuksuz yargılandığının ortaya çıkması üzerine yükselen tepkilerin ardından oyuncu Hafsanur Sancaktutan ve Seray Kaya maruz kaldıkları istismarı sosyal medyadan duyurdu.
Seray Kaya'nın heyecandan çenesi titredi
Seray Kaya'nın heyecandan çenesi titredi 'Kuruluş Osman'da "Lena" karakterini oynayan Seray Kaya, yıllarca setlerde olmasına rağmen rolünü ilk canlandıracağı zaman heyecandan çenesinin titrediğini söyledi.