Biran Damla Yılmaz


Yasak Elma dizisinin yeni sezonuyla ilgili son dakika gelişmesi
Yasak Elma dizisinin yeni sezonuyla ilgili son dakika gelişmesi Yasak Elma dizisi sezona yine çok eğlenceli bölümlerle giriş yapacağı bekleniyordu...
Biran Damla Yılmaz'ın önlenemez tutkusu
Biran Damla Yılmaz'ın önlenemez tutkusu Biran Damla Yılmaz yazın son günlerini bir at çiftliğinde geçiriyor.
Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmine sürpriz oyuncu
Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmine sürpriz oyuncu Sinema nedeniyle ara verdiği müziğe 16 yıl sonra geri dönen Mahsun Kırmızıgül çok özel bir film çekmeye hazırlanıyor.
Yasak Elma dizisinin final sezonuna dair bomba iddia!
Yasak Elma dizisinin final sezonuna dair bomba iddia! Fenomen dizi "Yasak Elma"nın final sezonu olması planlanan 6. yılında neler yaşanacak?
Biran Damla Yılmaz - Mahsun Kırmızıgül buluşması!
Biran Damla Yılmaz - Mahsun Kırmızıgül buluşması! Genç ve güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, "Yasak Elma"da hayranlarını büyülerken geçen sezon katıldığı "Maske Kimsin Sen" yarışmasıyla da sevenlerine sürpriz yapmıştı.
Biran Damla Yılmaz'ın aşktan yana yüzü gülmüyor
Biran Damla Yılmaz'ın aşktan yana yüzü gülmüyor Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, geçtiğimiz aylarda basketbolcu Doğuş Özdemiroğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Biran Damla Yılmaz 'Yasak Elma'dan ayrılıyor mu?
Biran Damla Yılmaz 'Yasak Elma'dan ayrılıyor mu? “Yasak Elma” dizisi televizyon izleme alışkanlıkları değişmesine rağmen 5. sezonunda da seyircisini kaybetmeden ekran yolculuğuna devam etti.