Biran Damla Yılmaz


Taner Ölmez ve Biran Damla Yılmaz'dan sürpriz atak
Taner Ölmez ve Biran Damla Yılmaz'dan sürpriz atak Taner Ölmez ve Biran Damla Yılmaz'ın sürpriz buluşmaları hayranları arasında heyecana sebep oldu.
Biran Damla Yılmaz yeni dizisinin çekimlerine başladı
Biran Damla Yılmaz yeni dizisinin çekimlerine başladı Güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz sezonun en iddialı dizilerinin başında gelen "Hudutsuz Sevda"da kilit bir role hayat verecek.
Biran Damla Yılmaz'dan yeni diziye yeni imaj! Görenler şaşırdı
Biran Damla Yılmaz'dan yeni diziye yeni imaj! Görenler şaşırdı Final yapan "Yasak Elma" dizisinin 'Kumru'su Biran Damla Yılmaz; sürpriz bir karaktere hayat vereceği yeni rolü için şaşırtan bir imaja büründü.
Oyuncu Biran Damla Yılmaz nasıl sosyal medya mağduru oldu?
Oyuncu Biran Damla Yılmaz nasıl sosyal medya mağduru oldu? Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, kendisine ulaşmak için babaannesi ve hayatını kaybeden dedesinin hesaplarını kullanan hayranlarına isyan etti.
Burak Sevinç merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu
Burak Sevinç merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu "Kırmızı Oda" dizisindeki performansıyla milyonların hayran olduğu bir aktör olan Burak Sevinç merakla beklenen yeni projenin kadrosuna dahil oldu.
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ı buluşturan diziye sürpriz transfer
Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ı buluşturan diziye sürpriz transfer Yeni yayın döneminin merakla beklenen dizisi "Hudutsuz Sevda"yla çok flaş bir isim el sıkıştı.
Biran Damla Yılmaz annesini evlendirdi! Gelin ile damadın yaş farkı olay oldu
Biran Damla Yılmaz annesini evlendirdi! Gelin ile damadın yaş farkı olay oldu Son olarak final yapan "Yasak Elma" projesinde rol alan oyuncu Biran Damla Yılmaz, annesini gelin etti.