Biran Damla Yılmaz

Tansel Öngel: "Hayatımda sadece iş var"
Tansel Öngel: "Hayatımda sadece iş var" Yönetmenliğini Çağ Çalışkur’un üstlendiği, İngiliz yazar Simon Stephens’e ait olan "Dalgakıran/ Sea Wall" adlı tiyatro oyununun prömiyeri önceki akşam gerçekleşti.
Çağrı Telkıvıran'da Biran Damla Yılmaz ile görüntülendi
Çağrı Telkıvıran'da Biran Damla Yılmaz ile görüntülendi Çağrı Telkıvıran ile aşk yaşayan Aslı Bekiroğlu, ‘Maske Kimsin Sen?’ kadrosundaki Kubilay Aka ile el ele görüntülenmişti. Çağrı Telkıvıran'dan karşı hamle geldi! Telkıvıran'da önceki gece Kuruçeşme'de bir mekanda ‘Maske Kimsin Sen?’ kadrosundan Biran Damla Yılmaz ile buluştu!
Biran Damla Yılmaz podyumda yürüyecek
Biran Damla Yılmaz podyumda yürüyecek Son dönemin en başarılı oyuncularından Biran Damla Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, üniversite öğrencisi genç kadınların eğitimine destek olmak için podyuma çıkacak.
Yasak Elma dizisinde dengeler değişecek!
Yasak Elma dizisinde dengeler değişecek! Medyapım'ın fenomen dizisi Yasak Elma'nın şimdiden 6. sezon planı yapılıyor.
Biran Damla Yılmaz'dan flaş Tansel Öngel açıklaması
Biran Damla Yılmaz'dan flaş Tansel Öngel açıklaması Başrollerinde Eda Ece ve Şevval Sam'ın yer aldığı "Yasak Elma" dizisinde rol alan Biran Damla Yılmaz'dan flört aşamasındayken ayrıldığı konuşulan meslektaşı Tansel Öngel'le ilgili açıklama geldi.
Yasak Elma dizisinde flaş gelişme
Yasak Elma dizisinde flaş gelişme Beşinci sezonunda da ilgiyle izlenen "Yasak Elma" dizisiyle ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı.
Ekranın romantik Naci'si hangi güzel oyuncuyla büyük aşk yaşıyor?
Ekranın romantik Naci'si hangi güzel oyuncuyla büyük aşk yaşıyor? Ekranın güzel oyuncusunun; meslektaşı Tansel Öngel'le yakınlaştığı ve ikilinin yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi.