İşte Özcan Deniz ve Haluk Levent'i canlandıracak oyuncular

Mahsun Kırmızıgül’ün müzik dünyasının büyük atak yaptığı 90’lı yıllarına ayna tutacağı “Prestij Meselesi” filmi büyük bir merakla bekleniyor.

İşte Özcan Deniz ve Haluk Levent'i canlandıracak oyuncular

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Mahsun Kırmızıgül’ün “Senaryoyu tanrı yazdı” dediği film serisinin ilkinde efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Prestij Müzik’i kurma hikâyesi etkileyici bir dille anlatılıyor.

Filmde ünlü sanatçıyı oğlu Mahmut canlandıracak.

Kırmızıgül oğluna bir süredir oyunculuk dersi aldırıyor. Ünlü sanatçı aynı zamanda oğluna bir dizi de yasak koydu. İmajını yenileyen Mahmut Kırmızıgül’ün ortalarda görünmesi yasak…

Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu’na hayat vermesi için Engin Hepileri’yle anlaşmıştı. Erkan Petekkaya, Erdal Özyağcılar, Eser Yenenler, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Biran Damla Yılmaz gibi birçok ünlü ismi buluşturacak olan filmde Özcan Deniz’in ve Haluk Levent’in gençliğine kimin hayat vereceği merak konusu olmuştu.

Mahsun Kırmızıgül’ün yüzlerce genç arasından yaptığı cast çalışması sonrası Özcan Deniz’in gençliğini Onur Gözeten, Haluk Levent’in gençliğini se Ali Erkin Acır canlandıracak.