Eser Yenenler


Berfu Yenenler: "Eser'in kilolarının nedeni benim" Geçtiğimiz ay ikinci çocuğu Efe'yi kucağına alan Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler'in kendisinin hamilelik dönemlerinde kilo aldığını söyledi.
Yenenler çifti: "Çocuk yapmaya özendiriyoruz" Eser Yenenler ile Berfu Yenenler çifti önceki gün Etiler'deydi. Çocukları Kuzey'i oyun okuluna getirdiklerini söyleyen ikili, habercilerle ayaküstü sohbet etti.
Yenenler çiftinden mutlu aile pozu Eser Yenenler, önceki gün eşi Berfu Yenenler ile oğulları Kuzey ve Mete’yle fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.
Berfu Yenenler doğum kilolarından kısa sürede kurtuldu Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019'da evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i de dört ay sonra kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de 10 gün önce dünyaya gelmişti.
Berfu Yenenler ikinci kez anne oldu Oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i de aynı yıl kucaklarına almıştı.
İbrahim Büyükak: "3 Adam'dan ayrıldım hayat bana pozitif oldu" '3 Adam'ın dağılmasından mutlu olduğunu söyleyen İbrahim Büyükak, "3 Adam’dan ayrıldım, kendi başıma bir adım attım, hayat bana daha pozitif oldu." ifadelerini kullandı.
Berfu Yenenler'e erken doğum şoku Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Dünyaya gelecek oğullarına Mete ismini verecekleri öğrenilen çiftten flaş haber geldi.