Eser Yenenler


Eser-Berfu Yenenler çiftinden flaş karar!
Eser-Berfu Yenenler çiftinden flaş karar! Berfu Yenenler, Eser Yenenler ile 2 yıllık birlikteliklerini Kilyos Milyon Beach'te gerçekleşen kır düğünüyle 2019 yılında taçlandırmıştı.
Berfu Yenenler 'Artık yeter' dedirtti! Tepki çeken paylaşım
Berfu Yenenler 'Artık yeter' dedirtti! Tepki çeken paylaşım Asrın felaketi olarak ifade edilen Kahramanmaraş merkezli deprem 11 ilde büyük yıkımlara ve can kayıplarına yol açtı.
Berfu - Eser Yenenler çiftinden duygulandıran paylaşım
Berfu - Eser Yenenler çiftinden duygulandıran paylaşım Evliliklerinden iki oğulları olan Berfu ve Eser Yenenler de bir canlı yayında gördükleri depremzede Efecan'ın hayat boyu tüm eğitim masraflarını üstlendi. Bununla da kalmayan ünlü çift, Malatya'da sahiplerini kaybetmiş iki minik köpeğe sıcak yuvalarını açtı.
Özcan Deniz ve Oğuzhan Koç neden 'Prestij Meselesi'nin galasına katılmadı?
Özcan Deniz ve Oğuzhan Koç neden 'Prestij Meselesi'nin galasına katılmadı? Özcan Deniz, kendi hikayesinin anlatıldığı Prestij Meselesi filminin galasına katılmadı. Öte yandan filmde rol alan Eser Yenenler'in yakın arkadaşı Oğuzhan Koç'ta galaya katılmayan ünlü isimlerdendi.
Berfu Yenenler'in tarzı şaşırttı
Berfu Yenenler'in tarzı şaşırttı Eser Yenenler ile mutlu bir evliliği olan Berfu Yenenler, sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimler arasında yerini alıyor.
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle!
Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'den şaşırtan hamle! Başrolünde yer aldıkları dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz çifti geçen aylarda yollarını ayırmıştı.
Berfu - Eser Yenenler çifti tiyatro sahnesine çıktı
Berfu - Eser Yenenler çifti tiyatro sahnesine çıktı İstanbul Komedi Festivali, geçtiğimiz akşam BKM İstanbul’da ilk kez Berfu Yenenler ile Eser Yenenler'i 'Çift Terapisi' adlı gösterileri ile seyirci ile buluşturdu.