Eser Yenenler


Eser Yenenler: "Çocuklarla iyileşmemek mümkün mü?"
Eser Yenenler: "Çocuklarla iyileşmemek mümkün mü?" Dört ay önce apandisit ameliyatı olan Eser Yenenler, sağlık durumuyla ilgili konuştu. Oyuncu, "Gayet iyiyim, düzeldim. Çocuklarla iyileşmemek mümkün mü?" dedi.
Evlerine gizemli bir şahıs giren Yenenler ailesi kabusu yaşadı
Evlerine gizemli bir şahıs giren Yenenler ailesi kabusu yaşadı Yenenler ailesi, iki çocuklarıyla yaşadıkları evde kabusu yaşadılar. Evlerine giren gizemli kişi nedeniyle büyük bir macera atlatan Berfu Yenenler ile Eser Yenenler, başlarına gelenleri ilk kez anlattılar.
Berfu - Eser Yenenler: "Tek çaremiz ayrılmak..."
Berfu - Eser Yenenler: "Tek çaremiz ayrılmak..." Komedyen Eser Yenenler ile eski Türkiye güzeli influencer eşi Berfu Yenenler cephesinden şaşırtan haber...
Yenenler çifti: "Biz tek siz hepiniz!"
Yenenler çifti: "Biz tek siz hepiniz!" 2019 yılında nikah masasına oturan oyuncu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015 4. güzeli Berfu Yenenler çifti aynı yıl oğulları Kuzey'i, geçtiğimiz mart ayında da ikinci çocukları Mete'yi kucaklarına aldı.
Pelin Akil ve Anıl Altan'ın bedavaya gelen tatili
Pelin Akil ve Anıl Altan'ın bedavaya gelen tatili Pelin Akil ve Anıl Altan ikizleriyle birlikte Antalya'da tatilde. Ama bu tatilin bir özelliği var o da bedava olması...
Berfu Yenenler'den Eser Yenenler çıkışı: "Diyet yapıyorum diye geçiniyor"
Berfu Yenenler'den Eser Yenenler çıkışı: "Diyet yapıyorum diye geçiniyor" Berfu Yenenler geçtiğimiz akşam bir ödül törenine katıldı.
Eser Yenenler apar topar ameliyata alındı
Eser Yenenler apar topar ameliyata alındı Oyuncu ve komedyen Eser Yenenler'in, apandisiti patladı. Hastaneye kaldırılan Yenenler, yapılan kontrollerin ardından ameliyata alındı. Eşi, Yenenler'in sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.