Eser Yenenler

Yenenler çiftinin Kuzey'inden çok üzücü haber
Yenenler çiftinin Kuzey'inden çok üzücü haber İkinci kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Yenenler'in oğlu Kuzey'in başına talihsiz bir olay geldi.
Eşiyle ortak noktası Eser Yenenler'in moralini bozuyor
Eşiyle ortak noktası Eser Yenenler'in moralini bozuyor 36 yaşındaki oyuncu Eser Yenenler ile 26 yaşındaki Berfu Yıldız, 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzey'i de aynı sene Ekim ayında kucaklarına almıştı.
Berfu Yenenler'den 32. hafta pozu
Berfu Yenenler'den 32. hafta pozu Berfu-Eser Yenenler çifti, ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor.
Berfu Yenenler takipçisinden özür diledi
Berfu Yenenler takipçisinden özür diledi Eser Yenenler ile mutlu bir evliliği olan Berfu Yenenler, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabında şaşırtıcı yorumlara maruz kalmaktan kurtulamıyor.
Berfu Yenenler öfkeden deliye döndü
Berfu Yenenler öfkeden deliye döndü İkinci bebeğine hamile olan Berfu Yenenler sosyal medya hesabında sık sık göbeğini açıkta bırakan fotoğraflar paylaşınca bir takipçisi tepki gösterdi.
Berfu Yenenler neden gözyaşlarına boğuldu?
Berfu Yenenler neden gözyaşlarına boğuldu? Komedyen Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, şimdilerde ikinci bebeğine kavuşmak için gün sayıyor.
Duygu Sarışın cephesinden müjdeli haber
Duygu Sarışın cephesinden müjdeli haber Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile gözlerden uzak, mutlu bir beraberlik yaşayan oyuncu Duygu Sarışın'dan müjdeli haber geldi.