Şebnem Bozoklu


Mahsun Kırmızıgül'ün 'Prestij Meselesi' filmine bomba oyuncu!
Mahsun Kırmızıgül'ün 'Prestij Meselesi' filmine bomba oyuncu! Aslıhan Güner Mahsun Kırmızıgül'ün yöneteceği 'Prestij Meselesi' filminde önemli bir role hayat verecek.
Ünlü oyuncuların AVM çıkarması
Ünlü oyuncuların AVM çıkarması Ekranın sevilen oyuncuları Rıza Kocaoğlu, Şebnem Bozoklu, Melisa Doğu ve Tuğrul Tülek, bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
Zerrin Tekindor tek kişilik oyunuyla ayakta alkışlandı
Zerrin Tekindor tek kişilik oyunuyla ayakta alkışlandı Zerrin Tekindor tek kişilik oyunu ‘Toz’u önceki akşam Zincirlikuyu’daki Zorlu PSM’de sahneledi.
Şebnem Bozoklu'nun rol aldığı bir dizi daha erken final yapıyor
Şebnem Bozoklu'nun rol aldığı bir dizi daha erken final yapıyor Art arda rol aldığı 'Gel Dese Aşk' ve 'İyi Aile Babası' isimli diziler erken final yapan deneyimli oyuncu Şebnem Bozoklu'nun rol aldığı 'Elbet Bir Gün' dizisinin de ekran macerası kısa sürdü.
Şebnem Bozoklu: "Setlerde hoşlanmadığımız kişiler oluyor"
Şebnem Bozoklu: "Setlerde hoşlanmadığımız kişiler oluyor" "Elbet Bir Gün" adlı dizide 'Nesime' karakterini canlandıran Şebnem Bozoklu, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
'Hamlet'in galasına ünlü isimler katıldı
'Hamlet'in galasına ünlü isimler katıldı Başrollerine Erdal Beşikçioğlu, Elit İşcan ve Şebnem Bozoklu'nun oynadığı 'Hamlet' dizisinin galasına ünlü isimler akın etti.
Ünlü oyuncuları yıkan ölüm!
Ünlü oyuncuları yıkan ölüm! Tiyatro araştırmacısı Prof. Dr. Hülya Nutku, İzmir'de 68 yaşında vefat etti. Kanser nedeniyle yaşamını yitiren Nutku, pek çok ünlü oyuncunun da öğretmeniydi...