Şebnem Bozoklu


Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin'in 'neşeli' buluşması
Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin'in 'neşeli' buluşması Deneyimli oyuncular Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin, oldukça eğlenceli bir dizi için kamera karşısına geçiyor.
Haluk Bilginer'li "Şahsiyet" dizisine sürpriz kadro!
Haluk Bilginer'li "Şahsiyet" dizisine sürpriz kadro! Onur Saylak'ın bol ödüllü dizisi "Şahsiyet"in ikinci sezonu dijital için çekiliyor.
Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar hangi projede buluşacak?
Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar hangi projede buluşacak? Tiyatronun iki ünlü ismi Haluk Bilginer ve Erdal Özyağcılar sürpriz bir projede buluşacak.
Ezgi Mola enkazdan kurtarılan köpeği sahiplendi
Ezgi Mola enkazdan kurtarılan köpeği sahiplendi Ezgi Mola, 11 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki yıkıcı depremlerin ardından göçükten kurtarılan ailesini kaybetmiş bir köpeği sahiplendi.
Efsane dizi geri dönüyor! Cansu Dere rol alacak mı?
Efsane dizi geri dönüyor! Cansu Dere rol alacak mı? Kadrosunda birbirinden ünlü isimleri buluşturan efsane dizi yeni sezonuyla geri dönüyor! Gözler Cansu Dere'ye çevrildi!
Devamı çekilecek olan "Şahsiyet"e sürpriz isim!
Devamı çekilecek olan "Şahsiyet"e sürpriz isim! Ay Yapım’ın 2018’de dijitalde yayınlanan "Şahsiyet" dizisinin ikinci sezonunu çekmeye karar vermesi büyük heyecan yaratmıştı.
"Şahsiyet" dizisinin devamı çekilecek
"Şahsiyet" dizisinin devamı çekilecek Haluk Bilginer'e Emmy Ödülü kazandıran "Şahsiyet"in yeni sezonu çekiliyor.