Şebnem Bozoklu


'Hamlet'in galasına ünlü isimler katıldı
'Hamlet'in galasına ünlü isimler katıldı Başrollerine Erdal Beşikçioğlu, Elit İşcan ve Şebnem Bozoklu'nun oynadığı 'Hamlet' dizisinin galasına ünlü isimler akın etti.
Ünlü oyuncuları yıkan ölüm!
Ünlü oyuncuları yıkan ölüm! Tiyatro araştırmacısı Prof. Dr. Hülya Nutku, İzmir'de 68 yaşında vefat etti. Kanser nedeniyle yaşamını yitiren Nutku, pek çok ünlü oyuncunun da öğretmeniydi...
Şebnem Bozoklu her şeyi bit pazarından alıyor
Şebnem Bozoklu her şeyi bit pazarından alıyor Son olarak 'Babam Çok Değişti' adlı dizide rol alan Şebnem Bozoklu, önceki gün eşi Kanat Atkaya'yla önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden oyuncu, bit pazarına alışverişe gitmesiyle ilgili sorulara yanıt verdi.
Corona virüsü yenen Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu'ya koştu
Corona virüsü yenen Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu'ya koştu Corona virüsü yenmesinin ardından soluğu yakın arkadaşı Şebnem Bozoklu'nun yanında alan Enis Arıkan, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
Şebnem Bozoklu bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi
Şebnem Bozoklu bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi Burak Yamantürk, Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu'nun başrollerin paylaştığı 'Elbet Bir Gün' dizisi sete çıktı.
Burak Yamantürk sürpriz projeyle el sıkıştı
Burak Yamantürk sürpriz projeyle el sıkıştı Gül Oğuz’un yöneteceği sürpriz projede Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu iki kız kardeşe hayat veriyor.
'Elbet Bir Gün' ay ortasında sete çıkıyor
'Elbet Bir Gün' ay ortasında sete çıkıyor Most Yapım'ın FOX'a hazırladığı Elbet Bir Gün dizisinin ay ortasında sete çıkması planlanıyor.