Şebnem Bozoklu


Şebnem Bozoklu ve Enis Arıkan tiyatro sahnesinde buluştu Sosyal hayatlarında iki yakın arkadaş olan Şebnem Bozoklu ile Enis Arıkan, tiyatro oyununda bir araya geldi.
Sürpriz oyuncular yeni projede buluştu! Son olarak "Çocukluk" dizisinde başrol oynayan Erdal Beşikçioğlu; bir dijital platformunun hazırladığı kod adı "Hamlet" dizisiyle setlere dönüyor.
Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu'nun 'tiyatro' buluşması Ünlü oyuncular Şebnem Bozoklu ve Enis Arıkan, YouTube üzerinden yayınlanacak tiyatro oyunu için hazırlıklara başladı.
Ünlüleri buluşturan dizi erken final yaptı Kanal D'de "İyi Aile Babası" olarak yayınlanmaya başlayan dizinin ismi "Babam Çok Değişti" olarak değiştirilmişti. İddialı kadrosuyla dikkat çeken "Babam Çok Değişti" dizisi için erken final kararı alındı.
Naz Elmas'tan müjdeli haber! Erol Özmandıracı ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Naz Elmas, bugünlerde tatlı bir telaşı yaşıyor...
Şebnem Bozoklu Selda Bağcan'a ağzına geleni söyledi! Usta sanatçı Selda Bağcan'ın, verdiği bir röportajdaki, "Açık giyinmeyi sevmiyorum, ayıp geliyor" açıklaması sosyal medyada gündem oldu. Bağcan'ın sözlerine en sert tepki oyuncu Şebnem Bozoklu'dan geldi.
"İyi Aile Babası" ne zaman ekrana gelecek? Kanal D'nin yeni komedi dizisi "İyi Aile Babası" ekrana gelmek için gün sayıyor. Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar ve Bahar Şahin'in başrollerde oynadığı "İyi Aile Babası" dizisinin yayın tarihi de belli oldu.