Şebnem Bozoklu


Şebnem Bozoklu cephesinde sürpriz gelişme
Şebnem Bozoklu cephesinde sürpriz gelişme 2019 yılında hayatını Kanat Atkaya ile birleştiren oyuncu Şebnem Bozoklu, son olarak "İyi Aile Babası" isimli diziyle ekrana gelmişti.
Şebnem Bozoklu ve Erdal Beşikçioğlu'nun merak uyandıran buluşması
Şebnem Bozoklu ve Erdal Beşikçioğlu'nun merak uyandıran buluşması William Shakespeare'in ünlü klasiği "Hamlet" bu sefer diziye uyarlanıyor. Şebnem Bozoklu ile Erdal Beşikçioğlu'nun başrollerini paylaştığı yapım, dijitalde mini dizi olarak ekrana gelecek.
Şebnem Bozoklu ve Enis Arıkan tiyatro sahnesinde buluştu
Şebnem Bozoklu ve Enis Arıkan tiyatro sahnesinde buluştu Sosyal hayatlarında iki yakın arkadaş olan Şebnem Bozoklu ile Enis Arıkan, tiyatro oyununda bir araya geldi.
Sürpriz oyuncular yeni projede buluştu!
Sürpriz oyuncular yeni projede buluştu! Son olarak "Çocukluk" dizisinde başrol oynayan Erdal Beşikçioğlu; bir dijital platformunun hazırladığı kod adı "Hamlet" dizisiyle setlere dönüyor.
Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu'nun 'tiyatro' buluşması
Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu'nun 'tiyatro' buluşması Ünlü oyuncular Şebnem Bozoklu ve Enis Arıkan, YouTube üzerinden yayınlanacak tiyatro oyunu için hazırlıklara başladı.
Ünlüleri buluşturan dizi erken final yaptı
Ünlüleri buluşturan dizi erken final yaptı Kanal D'de "İyi Aile Babası" olarak yayınlanmaya başlayan dizinin ismi "Babam Çok Değişti" olarak değiştirilmişti. İddialı kadrosuyla dikkat çeken "Babam Çok Değişti" dizisi için erken final kararı alındı.
Naz Elmas'tan müjdeli haber!
Naz Elmas'tan müjdeli haber! Erol Özmandıracı ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Naz Elmas, bugünlerde tatlı bir telaşı yaşıyor...