sinema


Kerem Bürsin'in partneri Melis Sezen oldu
Kerem Bürsin'in partneri Melis Sezen oldu Kunay Film imzalı Rusya'da gişe rekorları kıran 'Son of a Rich' filminin uyarlamasını olan film Kerem Bürsin ve Melis Sezen'i başrollerde buluşturuyor.
Barış Arduç ve Hande Erçel'i buluşturan projeden ilk kareler geldi
Barış Arduç ve Hande Erçel'i buluşturan projeden ilk kareler geldi "Bir Başka Aşk" filminin adı değişti. Hande Erçel ve Barış Arduç'u buluşturan filmin adı "Rüzgâra Bırak" oldu.
Turkcell’den indirimli yaz kampanyası
Turkcell’den indirimli yaz kampanyası Turkcell, Platinum müşterileri için Kaş Blanca Beach, Çeşme Flyinn ve Cape Bodrum’da indirimli giriş kampanyası düzenledi. Ayrıca plajlarda fizy ile Full Moon partileri ve Oscar'lık filmlerin de dahil olduğu TV+ açık hava sinema gösterimleri de yapılacak.
Efsane Lefter'i canlandıracak oyuncu belli oldu
Efsane Lefter'i canlandıracak oyuncu belli oldu Fenerbahçe’nin Rum asıllı efsane futbolcusu Lefter Küçükandonyadis’in hikayesini sinemaya taşıyacak filmin başrol oyuncusu için arayış sürüyordu.
Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım'ı buluşturan film gündem oldu
Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım'ı buluşturan film gündem oldu Türk dizi ve filmleri dünyayı fethetmeye devam ediyor. Murat Yıldırım ile Fahriye Evcen’li Sonsuz Aşk filmi İtalya’da Giorgia Meloni liderliğindeki İtalya'nın Kardeşleri Partisi’nin (FdI) basın merkezinde izlendi.
Murat Soydan'ın cenaze programı belli oldu
Murat Soydan'ın cenaze programı belli oldu Yeşilçam sinemasının usta oyuncusu Murat Soydan, dün 84 yaşında hayatını kaybetti.
Emin Günenç ve Almila Ada "Kuşaksızlar" filminde başrolde
Emin Günenç ve Almila Ada "Kuşaksızlar" filminde başrolde Yapımcı ve yönetmen Hasan Doğan'ın son projesi "Kuşaksızlar” filminin çekimleri hafta sonu Didim’de başladı.