sinema


Aslı Enver'den çok sürpriz haber! Son olarak "Babi"l dizisinde rol alan Aslı Enver TaffPictures imzalı "Sen Yaşamaya Bak" adlı filme hazırlanıyor.
Umut Evirgen'in filmi geri sayımda Melisa Şenolsun ile mutlu bir birlikteliği olan Umut Evirgen'in ilk uzun metraj filmi ‘Ben Bir Denizim’ Netflix’te yayına girecek.
Leonardo DiCaprio son görüntüsüyle herkesi şaşırttı Apple, Martin Scorsese’nin merakla beklenen Western filmi “Killers of the Flower Moon”un ilk fotoğraflarını yayınladı.
Selena Gomez'den 'gerilimli' dönüş Dünyaca ünlü yıldız Selena Gomez’in psikolojik gerilim türündeki film "Spiral"de oynayacağı öğrenildi.
Usta oyuncudan maalesef acı haber geldi! Bir süredir hastalıkla mücadele eden ünlü oyuncu hayata gözlerini yumdu.
Hollywood dünyasını kedere boğan haber Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Hollywood'un unutulmaz isimlerinden Kirk Douglas'ın eşi Anne Douglas, 102 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Uluç Bayraktar'ın ilk uzun metraj filmi İstanbul Film Festivali'nde “Ezel”, “Karadayı”, “İçerde” ve “Babil” gibi sevilen dizilerle adını duyuran Uluç Bayraktar’ın ilk sinema filmi “9,75” İstanbul Film Festivali’nde Türkiye galasını yapacak.