sinema


Pelin Akil ve Onur Tuna sürpriz film için buluşuyor
Pelin Akil ve Onur Tuna sürpriz film için buluşuyor Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar'ın yazdığı “Son Akşam Yemeği” filmi cumhuriyetimizin kuruluş öyküsünü mutfaktakilerin gözünden anlatacak.
Kameralar önünde soyunan Kate Winslet'ten ilk açıklama
Kameralar önünde soyunan Kate Winslet'ten ilk açıklama Kate Winslet, yeni filmi 'Lee'deki üstsüz sahneleriyle gündeme geldi. Oscar'lı oyuncu, konuyla ilgili, "Çıplaklıktan kaçınmayı reddediyorum. Her zaman her şeyi canlandırmak zorundayım" açıklamasında bulundu.
Nuri Bilge Ceylan'ın filmi Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı
Nuri Bilge Ceylan'ın filmi Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı Dünyaca ünlü ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın Türkiye'nin Oscar adayı filmi gösterimde olduğu Fransa'da 911 bin dolarlık hasılata ulaştı.
Sevilen oyuncular okuma provasında buluştu
Sevilen oyuncular okuma provasında buluştu Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memili ve Zeynep Çamcı'nın başrolünü paylaşacağı "Arap Kadri ve Tarzan" filminin ekibi ilk kez bir araya geldi.
Film setinde çıkan yangında kedere boğan ölüm!
Film setinde çıkan yangında kedere boğan ölüm! 'Efsane' filmi için çekimlerinin gerçekleştirildiği Çorum'daki sette yangın çıktı. Yangında acı bir ölüm yaşandı.
Kaan Yıldırım sinema filmi için el sıkıştı
Kaan Yıldırım sinema filmi için el sıkıştı "Aşka Düşman" dizisinin kadrosunda adı geçen Kaan Yıldırım, son noktada anlaşamadı ve gelen projeleri değerlendirmeye başladı. Yakışıklı oyuncu sinema filmi için el sıkıştı.
Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın eseri 'Cadı' film oluyor
Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın eseri 'Cadı' film oluyor Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın ünlü eseri 'Cadı' beyazperdeye aktarılıyor. Yapımda Furkan Andıç ve Buse Meral başrolleri paylaşacak.