sinema


Harry Styles ve Olivia Wilde'ın aşkı aniden bitti!
Harry Styles ve Olivia Wilde'ın aşkı aniden bitti! Film setinde ilişkileri başlayan Olivia Wilde ve Harry Styles iki yıllık ilişkilerini bitirdiler.
'Her Şey Dahil' filmi vizyon için geri sayımda
'Her Şey Dahil' filmi vizyon için geri sayımda Gürgen Öz, Gonca Vuslateri ve Hakan Bilgin'in oynadığı 'Her Şey Dahil' filmi 9 Aralık'ta vizyona giriyor.
Özge Yağız'dan sürpriz haber!
Özge Yağız'dan sürpriz haber! Sempatik oyuncu Özge Yağız'ın seslendirme yaptığı "Yunus Çocuk" filmi 2 Aralık'ta vizyona girecek.
Gökberk Demirci'den sinema filmi sürprizi
Gökberk Demirci'den sinema filmi sürprizi Başrollerini Gökberk Demirci, Tuğba Melis Türk, Selahattin Taşdöğen ve Asuman Dabak'ın paylaştığı 'Köy Düğünü' filminin hazırlıkları tamamlandı.
"Prestij Meselesi" filminin basın toplantısı gerçekleştirildi
"Prestij Meselesi" filminin basın toplantısı gerçekleştirildi Senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün kaleme aldığı 'Prestij Meselesi', müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu'nun Anadolu'nun dört bir yanından bulduğu yetenekli genç müzisyenleri keşfetmesini ele alıyor.
'Barış Akarsu Merhaba'nın galasında duygusal anlar yaşandı
'Barış Akarsu Merhaba'nın galasında duygusal anlar yaşandı Bir dönem Anadolu rock müzikte fırtınalar estiren Barış Akarsu’nun yaşam öyküsünü anlatan 'Barış Akarsu Merhaba' filminin İstanbul galası gerçekleştirildi.
Özge Borak ve Mert Turak filmde buluştu
Özge Borak ve Mert Turak filmde buluştu Özge Borak ve Mert Turak Adana'da çekilen "Kum Zambağı" filminde buluştu.