sinema


2021 yılının en çok izlenen filmleri belli oldu Geçen yıl Türkiye'de 201 yeni film vizyona girdi. Corona virüsü pandemisi nedeniyle sinema salonları uzun bir süre boş kalırken, sadece bir film 1 milyon izleyici barajını aştı.
Betty White'ın ölümü üzüntü yarattı 80'li yıllarda Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi bulunan "Altın Kızlar" dizisinin yıldızı Betty White, 100'üncü doğum gününe 17 gün kala hayatını kaybetti.
Ezgi Mola: "Ben kim ne yiyor bilemem" "Masumlar Apartmanı" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Ezgi Mola önceki gün bir restaurantta görüntülendi.
Halil Ergün film için saçını kazıttı 'Dedemin Gözyaşları' adlı filmde rol alan Halil Ergün, senaryo gereği saçlarını kazıttı.
Yönetmen Jean-Marc Vallée’nin ölüm nedeni açıklandı Hollywood'u yasa boğan yönetmen Jean-Marc Vallée'nin beklenmedik ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.
Aras Bulut İynemli'nin ses getirecek projesiyle ilgili yeni detaylar Lanistar Medya'nın çekeceği Mehmet Ada Öztekin'in Atatürk filminin hangi platformda yayınlanacağı belli oldu.
Dünyaca ünlü yönetmenin ani ölümü sevenlerini şoke etti Yazar, yönetmen, editör ve yapımcı Jean-Marc Vallée, Pazar günü Quebec City dışındaki kulübesinde yaşamını yitirdi. Vallée'nin ölüm nedeni bilinmiyor.