sinema


Nejat İşler'den önce dizi, sonra film Uzun süredir Bodrum Gümüşlük’te yaşayan ünlü oyuncu Nejat İşler yaz başından beri İstanbul’da “Saygı” dizisinin 2. sezonunu çekiyor.
Tom Cruise son filminde hayli zorlandı Görevimiz Tehlike 7'nin (Mission: Impossible 7) yönetmeni Christopher McQuarrie ve filmin başrol oyuncusu Tom Cruise popüler serisindeki son yapımın şu ana kadar çekilen en tehlikeli sahneleri içerdiğini söyledi.
Nehir Erdoğan için Kapadokya'da film zamanı Dolunay Soysert ve Nehir Erdoğan'ın başrollerini üstlendiği 'Gitme' filminin çekimleri başladı.
Merakla beklenen 'Diana' filmiyle ilgili yeni gelişme "Alacakaranlık" serisinin yıldızı Kristen Stewart, bu kez Prenses Diana olarak seyirci karşısına çıkacak.
Neşet Ertaş'ın ailesinden çok sert açıklama! Ünlü yapımcı Mustara Uslu, Neşet Ertaş’ın hayatını “Garip Bülbül, Neşet Ertaş” filmiyle sinemaya aktaracağını duyurmuştu.
Usta aktör Ediz Hun'dan son dakika haberi Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Ediz Hun'dan flaş haber...
Şerif Sezer, Haluk Bilginer ve Yavuz Turgul'a onur ödülü 28. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali 3-19 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.