sinema

Mahir Günşiray acı haberle sarsıldı
Mahir Günşiray acı haberle sarsıldı Oyuncu Mahir Günşiray'ın eşi Claude Leon Günşiray hayatını kaybetti.
Atatürk filmi 10 günde 750 bin gişe yaptı
Atatürk filmi 10 günde 750 bin gişe yaptı Aras Bulut İynemli'nin başrolünü oynadığı "Atatürk" filmi hafta sonu 279 bin 592 seyirci tarafından izlenerek ilk on gününde 750 bin 120 seyirciye ulaştı.
Cemre Baysel ve İlhan Şen cephesinden bomba haber
Cemre Baysel ve İlhan Şen cephesinden bomba haber 1 Aralık’ta vizyona girecek olan “Aşk Filmi” Cem Baysel ile İlhan Şen’i başrollerde buluşturmuştu.
İlker Aksum: "Babam savaş pilotuydu"
İlker Aksum: "Babam savaş pilotuydu" İlker Aksum, 'Nefes: Yer Eksi İki' isimli projenin setindeki uçak sahnesinde ağladığını açıkladı.
Kubilay Aka'dan aşk sorularına net yanıt
Kubilay Aka'dan aşk sorularına net yanıt Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, önceki gece Gayrettepe'de bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi arasında soğuk savaş sürüyor
Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi arasında soğuk savaş sürüyor “Bihter” filminde birlikte rol alan ve sette tartışan Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi arasındaki gerilim sürüyor. Abdullah'ın, “Hande’yi kadroya ben aldırdım” sözlerine Ataizi'nden yanıt geldi.
Fikret Kuşkan'dan İsmail Hacıoğlu'nu şoke eden sözler
Fikret Kuşkan'dan İsmail Hacıoğlu'nu şoke eden sözler Cem Karaca’nın Gözyaşları filminde Cem Karaca’nın babası Mehmet Karaca’ya hayat veren Fikret Kuşkan rol arkadaşı İsmail Hacıoğlu'nu şoke eden sözler sarf etti.