Özcan Deniz


Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay aynı dizide mi buluşacak?
Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay aynı dizide mi buluşacak? Özcan Deniz, yeni dizisi ‘Kral’ için Nurgül Yeşilçay’a teklif götürdü. Yeşilçay, teklife sıcak bakıyor.
Özcan Deniz'in istediği şarkıyı Ebru Yaşar kaptı!
Özcan Deniz'in istediği şarkıyı Ebru Yaşar kaptı! Özcan Deniz, Feridun Düzağaç'ın "Alev Alev" şarkısına talip olmuş, şarkıcı "Hayranlarıma karşı sorumluluğum var. Şarkıyı her yerde duyarsam bir süre sonra midem bulanır" demişti.
Özcan Deniz'den kız kardeşine yanıt geldi mi?
Özcan Deniz'den kız kardeşine yanıt geldi mi? Ağabeyi Özcan Deniz’den yardım isteyen Gülcan Deniz’e, bir şok daha! Kalp hastası olan 22 yaşındaki Gülcan, KOAH hastası annesinin fenalaşması üzerine, onu hastaneye yatırmak zorunda kaldı.
Özcan Deniz'den 'Kuzey'li paylaşım
Özcan Deniz'den 'Kuzey'li paylaşım Sanatçı Özcan Deniz, 2016’dan beri aşk yaşadığı Feyza Aktan ile mart ayında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çiftin oğulları Kuzey, geçtiğimiz sene 30 Nisan'da dünyaya gelmişti.
Özcan Deniz'e kız kardeşinden sitemli sözler
Özcan Deniz'e kız kardeşinden sitemli sözler Sanatçı Özcan Deniz'in kız kardeşi Gülcan: "Annem ağır hasta, ben de kalbimden rahatsızım. Hem tedavi olmak, hem de okumak istiyorum. Defalarca abime ulaşmaya çalıştım ama telefonlarımı açmıyor. Abim, babamla Hakan birlikte beni de öldürdü."
Özcan Deniz hayranları sınır tanımıyor
Özcan Deniz hayranları sınır tanımıyor Uzun bir aradan sonra yeniden sahnelere dönen Özcan Deniz, önceki günlerde Kıbrıs'ta sahne aldı...
Özcan Deniz'in Kıbrıs konserinden bomba detaylar!
Özcan Deniz'in Kıbrıs konserinden bomba detaylar! Özcan Deniz'in Kıbrıs konserine boşandığı eşi Feyza Aktan'ı da götüreceği basında yer almıştı.