Özcan Deniz


İrem Helvacıoğlu Özcan Deniz'i sildi! Erken final yapan "Seni Çok Bekledim" dizisinin başrol oyuncuları İrem Helvacıoğlu ile Özcan Deniz arasında kriz çıktığı iddia edildi.
Dizisi erken final yapan İrem Helvacıoğlu'ndan flaş haber Yakışıklı sanatçı Özcan Deniz'le başrolünü oynadığı "Seni Çok Bekledim" dizisi final yapan İrem Helvacıoğlu ARC Yapım'la anlaştı.
Özcan Deniz'in son paylaşımı Feyza Aktan'a gönderme mi? Bir süredir oğlu Kuzey'in velayetini alabilmek için eski eşi Feyza Aktan'a karşı hukuk mücadelesi veren Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz'in doğum gününü Instagram sayfasında kutladı.
Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a ağır gönderme Sanatçı Özcan Deniz, şiddet ve velayet nedeniyle karşılıklı davalar açtığı eski eşine ateş püskürdü.
Özcan Deniz'den olay yaratan paylaşımlar Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan'ın velayet savaşı devam ederken ünlü sanatçıdan yine göndermeli bir mesaj geldi.
Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan’dan şikayetçi oldu Özcan Deniz, velayeti annesinde olan oğlundan 10 gündür haber alamadı. Büyük panik yaşayan şarkıcı, dün soluğu savcılıkta alıp kendisini şiddetle suçlayan eski eşi Feyza Aktan’dan şikayetçi oldu.
Yeliz: "Özcan Deniz'le 12 gün evden çıkmadık" Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan ünlü şarkıcı Yeliz, yıllar önce Özcan Deniz ile aşk yaşadıklarını itiraf etti.