Özcan Deniz


Sevgilisinin yanında gelen soru Nurgül Yeşilçay'ı utandırdı! Serhat Kılıç'ın oyunundan çıkarken objektiflere yansıyan Nurgül Yeşilçay-Necati Kocabay çifti muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Özcan Deniz korumayla geziyor Katıldığı gecelerde kadınların ilgisinden zor anlar yaşayan oyuncu Özcan Deniz, kendisine özel bir koruma tuttu.
Feyza Aktan'ın sürpriz buluşması! Özcan Deniz’in bunalıma girdiği konuşulan eski eşi Feyza Aktan, önceki gece eltisi Evren Deniz’le buluştu. Aktan, eltisiyle eğlenip stres attı. Aktan, eltisi ile mutluluk pozu verdi.
Meğer Feyza Aktan tedavi görmüş! Sanatçı Özcan Deniz’le evliliği beş ayda biten Feyza Aktan’ın kıskançlık yüzünden tedavi gördüğü iddia edildi. Aktan’ın; ‘Eşimin Meryem Uzerli ve Aslı Enver’e olan hayranlığı beni mahvediyor’ dediği konuşuluyor.
Özcan Deniz ile ilgili merak edilen gerçek! Son olarak "İstanbullu Gelin" dizisinde Aslı Enver ile başrol oynayan Özcan Deniz'in yeni projesi merak ediliyordu.
Erol Köse'den çarpıcı Özcan Deniz-Aslı Enver yorumu Haziran ayında boşanan Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliğinin bitme nedeninin Aslı Enver olduğu iddia edildi. Bu haberlere hem Enver'den hem de Deniz'den yanıt geldi.
Özcan Deniz'den flaş açıklama Aslı Enver’den sonra Özcan Deniz de haklarında çıkan iddiaya ilişkin sessizliğini bozdu.