Özcan Deniz


Özcan Deniz ile ilgili merak edilen gerçek! Son olarak "İstanbullu Gelin" dizisinde Aslı Enver ile başrol oynayan Özcan Deniz'in yeni projesi merak ediliyordu.
Erol Köse'den çarpıcı Özcan Deniz-Aslı Enver yorumu Haziran ayında boşanan Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliğinin bitme nedeninin Aslı Enver olduğu iddia edildi. Bu haberlere hem Enver'den hem de Deniz'den yanıt geldi.
Özcan Deniz'den flaş açıklama Aslı Enver’den sonra Özcan Deniz de haklarında çıkan iddiaya ilişkin sessizliğini bozdu.
Şok! Özcan Deniz - Aslı Enver bombası!.. Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliğinin bitme nedeni Deniz'in "İstanbullu Gelin" dizisinde birlikte rol aldığı Aslı Enver mi?
Özcan Deniz - Feyza Aktan evliliğini Meryem Uzerli bitirmiş! Özcan Deniz'le Feyza Aktan'ın ayrılığının arkasından Meryem Uzerli çıktı.
Özcan Deniz 1.5 milyon lirayı istemedi Sanatçı ve oyuncu Özcan Deniz, geçtiğimiz sene başrolünde yer aldığı 'İstanbullu Gelin' dizisi ile Ortadoğu'da ve İsrail'de büyük hayran kitlesine ulaşmıştı.
Feridun Düzağaç'tan gürültü koparacak 'Alev Alev' açıklaması! Feridun Düzağaç'ın yıllardır dillerden düşmeyen hit parçası 'Alev Alev' geçtiğimiz ay Ebru Yaşar tarafından seslendirilmişti.