Özcan Deniz


Özcan Deniz'in yeğeninin cezası belli oldu! Özcan Deniz’in yeğeni ehliyetsiz otomobil kullandığı ve otobanda 250 km. hız yaptığı için sosyal medyada eleştirilerin odağı olmuştu. Cezası belli olan yeğen D.D.’ye adli kontrol geldi. 16 yaşındaki haylaz genç, artık haftanın üç günü karakola gidip imza verecek.
Özcan Deniz yeni yıla girerken ne kadar kazandı? Sevilen sanatçı Özcan Deniz, 9 yıl ara verdiği sahnelere yılbaşı gecesi İstanbul'da gerdi döndü.
Feyza Aktan paraya para demiyor Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz sayesinde yakaladığı şöhretin kaymağını yemeye başladı.
Özcan Deniz'in ehliyetsiz yeğeni hakkında gelişme! Özcan Deniz'in yeğeni 16 yaşındaki D.D. lüks otomobille hız yapmış, kadranın 250'yi gösterdiği anda sevinç çığlıkları atmıştı.
Özcan Deniz'in ehliyetsiz yeğeni hız denemesi yaptı Özcan Deniz, kalp hastası kız kardeşi Gülcan Deniz’in tüm yardım çığlıklarına kulağını tıkadı. Ancak sanatçının 16 yaşındaki yeğeni D. Deniz, ehliyetsiz bir şekilde Ferrari marka otomobille hız denemesi yapıp lüks hayatın sefasını sürüyor...
Özcan Deniz yeni yıla bir servetle girecek! Sanatçı Özcan Deniz uzun bir aradan sonra yılbaşı gecesi ilk kez sahne alacak...
Aslı Enver, Meryem Uzerli'yi takipten çıkardı! Sanatçı Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan’la boşanmasına sebep gösterilen Aslı Enver ile Meryem Uzerli cephesinde şok bir gelişme yaşandı. Aslı Enver bir dönem dost olduğu Meryem Uzerli’yi takipten çıkardı. İki güzelin bu küskünlüğü merak uyandırdı.