Özcan Deniz


Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasında 'Kuzey' savaşı Özcan Deniz, Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.
Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun dizisi Katar'da başlayacak Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim' dizisinin bazı sahneleri Katar'ın başkenti Doha'da çekiliyor.
Özcan Deniz'den "Burnumda tütüyorsun" paylaşımı "Seni Çok Bekledim" adlı yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Özcan Deniz sosyal medya paylaşımıyla dikkat çekti.
İrem Helvacıoğlu'ndan beğeni toplayan poz "Seni Çok Bekledim" dizisinde Özcan Deniz ile başrolü paylaşan İrem Helvacıoğlu son paylaşımı ile adından söz ettirdi.
Özcan Deniz iki koldan geliyor! Bir süre önce çekimlerine başlanan Özcan Deniz ile İrem Helvacıoğlu'nun başrolünde oynadıkları "Seni Çok Bekledim" dizisinin çok yakında ekrana gelmesi bekleniyor.
Özcan Deniz Feyza Aktan'a velayet davası açtı! Özcan Deniz, evini gasp ettiği iddiasıyla mahkemelik olduğu eski eşi Feyza Aktan'a sosyal medyadan oğlu Kuzey'in fotoğrafıyla meydan okumuştu.
Songül Ülkü: "Tecavüze uğradığımı düşünüyorum" "Perihan Abla" dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim olan ünlü oyuncu ve sahne sanatçısı Songül Ülkü şok eden açıklamalarda bulundu.