Özcan Deniz


Samar Dadgar iki aylık hamile! Kadriye Deniz'in tansiyonunu çıkaracak haber!
Samar Dadgar iki aylık hamile! Kadriye Deniz'in tansiyonunu çıkaracak haber! Oğlu Özcan Deniz'in nikahına katılmayan Kadriye Deniz'in bu haberi duyunca tansiyonu çıkacak...
Nikaha gerek yok diyen Kadriye Deniz oğlu Özcan Deniz'in nikahına katıldı mı?
Nikaha gerek yok diyen Kadriye Deniz oğlu Özcan Deniz'in nikahına katıldı mı? Özcan Deniz, yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşadığı modacı sevgilisi Samar Dadgar ile sürpriz bir şekilde Zekeriyaköy’deki evinde nikah masasına oturdu.
'Prestij Meselesi' filmi mahkemelik olan Mahsun Kırmızıgül sinirden deliye döndü
'Prestij Meselesi' filmi mahkemelik olan Mahsun Kırmızıgül sinirden deliye döndü "Prestij Meselesi" filmi 3 Şubat'ta vizyona girecek olan Mahsun Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu'nun büyük oğlu Volkan Topal'ın açtığı dava hakkında sessizliğini bozdu.
Kadriye Deniz'i şoke eden haber! Samar Dadgar ve Özcan Deniz gizlice evlendi!
Kadriye Deniz'i şoke eden haber! Samar Dadgar ve Özcan Deniz gizlice evlendi! Eski eşiyle verdiği velayet savaşı, ilişkilerinin evliyken başladığı iddiaları, müstakbel kayınvalidesi tarafından 'istenmeyen gelin' ilan edilmesi derken; aşklarına devam eden Özcan Deniz ve Samar Dadgar hakkında ağızları açık bırakan yeni bir iddia daha ortaya atıldı.
Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu?
Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu? Özcan Deniz, Nişantaşı'ndaki bir mağazanın çıkışında objektiflere yansıdı.
Özcan Deniz vize şoku yaşadı
Özcan Deniz vize şoku yaşadı Özcan Deniz'in, 2 Aralık'ta Berlin'de gerçekleşmesi beklenen konseri ünlü şarkıcının orkestra ekibinin vize başvuruları sonuçlanmaması sebebiyle 27 Nisan 2023 tarihine ertelendiği duyuruldu.
Berdan Mardini'den Özcan Deniz sorusuna konuşulacak yanıt!
Berdan Mardini'den Özcan Deniz sorusuna konuşulacak yanıt! Sanatçı Berdan Mardini, benzerliğiyle çok konuşulduğu Özcan Deniz sorulunca konuşulacak bir yanıt verdi.