Özcan Deniz


Feyza Aktan'ın son görüntüsü şaşırttı! Eski eşi sanatçı Özcan Deniz ile ikinci baharını yaşayan Feyza Aktan, son görüntüsüyle şaşırttı.
Özcan Deniz'in yeni projesinden ilk kare Star TV'nin yakında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi "Seni Çok Bekledim"in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.
Ünlü oyuncular okuma provasında buluştu Star TV'de yayınlanacak olan yeni dizi "Seni Çok Bekledim", Erzincan’dan Katar’a, Katar’dan İstanbul’a uzanan tutkulu bir aşkın hikayesini ekrana taşıyacak...
Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasında kriz çıktı! 15 aylık evliliklerini 2019 Haziran’da bitiren Özcan Deniz ile Feyza Aktan, kısa süre sonra barıştı. Ancak ikili arasında yine kriz çıktı. Dedikoduya göre Aktan, oyuncuya ‘Ya yeniden evlenelim ya da bana istediğim 15 milyon TL tazminatı ver’ diye rest çekti.
İrem Helvacıoğlu - Özcan Deniz buluşması Özcan Deniz'in başrolünü paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim' dizisinde kendisine eşlik edecek olan kadın oyuncu belli oldu.
Feyza Aktan otelde boğaza karşı yemek yedi Sanatçı Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan, önceki akşam Bebek'te görüntülendi. Aktan, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.
Özcan Deniz hem yazacak hem oynayacak! Özcan Deniz, yeni sezon için ‘Seni Çok Bekledim'le el sıkıştı. Projesini hem yazacak hem de oynayacak olan Deniz, yapım şirketinden peşin olarak 5 milyon TL aldı.