Özcan Deniz


Özcan Deniz yeni evinin önünde görüntülendi Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile Zekeriyaköy’de yaşayan oğlu Kuzey’e yakın olmak için bu semtten bir villa almıştı.
Feyza Aktan'dan "Bakıcıyı darp etti" iddialarına yanıt Geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşanan Feyza Aktan ile Özcan Deniz arasındaki sular durulmak bilmiyor…
Özcan Deniz'den sürpriz geri dönüş kararı 2018 yılında Feyza Aktan ile nikah masasına oturan Özcan Deniz, Mayıs 2019'da tek celsede boşanmıştı. Bu evlilikten Kuzey isminde bir erkek çocukları olan Aktan ve Deniz, tekrar bir araya gelmişti.
Feyza Aktan Özcan Deniz ile ilgili suskunluğunu bozdu Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını iddia ederken; sanatçı Özcan Deniz ise Feyza Aktan’ın üç yaşındaki oğulları Kuzey’le görüşmesini engellediğini iddia ederek eski eşine velayet davası açtı...
İrem Helvacıoğlu'ndan Özcan Deniz'e zehir zemberek sözler! Erken final yapan "Seni Çok Bekledim" dizisinin başrol oyuncuları İrem Helvacıoğlu ile Özcan Deniz arasında kriz çıktığı ortaya çıkmıştı.
Özcan Deniz - Feyza Aktan krizinde son dakika gelişmesi Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz hakkında eski eşi Feyza Aktan’ı darp ettiği gerekçesiyle ‘yaralama’ suçundan 1 yıl 6 aya kadar hapis cezasıyla dava açılmıştı.
Özcan Deniz'in kız kardeşindan flaş Feyza Aktan hamlesi Oyuncu Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında velayet ve şiddet davaları devam ederken yeni gelişme yaşandı. Özcan Deniz'in kız kardeşi Sibel Semerci, Feyza Aktan'ın kendisine iftira attığını, ailesini karalamak istediğini ileri sürerek koruma kararı için Bakırköy Aile Mahkemesi'ne başvurdu.