Özcan Deniz


Özcan Deniz: "Feyza iyi anne olsun, servetimi alsın" Özcan Deniz, çocuğunu almaya gittiği Cuma günü eski eşi Feyza Aktan'ın kendisine saldırması ve olayın güvenlik kameralarına yansımasıyla ilgili ilk kez konuştu.
Feyza Aktan'dan bomba Özcan Deniz açıklamaları Geçtiğimiz günlerde eski eşi Feyza Aktan'ın evine giden Özcan Deniz'in, Aktan tarafından darbedildiği anlara ait görüntüler ortaya çıkmıştı.
Feyza Aktan görüntülerin ardından ilk kez konuştu Velayet davasıyla karşı karşıya gelen Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan'ın kavga görüntüleri ortaya çıkmıştı. Videoda Aktan, Deniz'e önce tokat atıyor sonra da oyuncunun tişörtünü yırtıyor. Bu görüntülerin ardından Aktan, "Asla taviz vermeyeceğim bir olayın sonucuydu" dedi.
Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasında sular durulmuyor Eski eşi Feyza Aktan'ın ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'e saldırdığı görüntüleri ortaya çıktı.
Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e şok eden saldırı! Akıllara durgunluk veren olay 15 Eylül'de yaşandı. Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, oğlunu görmek için eski eşi Feyza Aktan’ın evine gitti. Ancak tokat yedi.
Ünlü oyunculardan Özbekistan çıkarması ‘Taşkent Uluslararası Film Festivali’ Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te önceki gün başladı.
Feyza Aktan'dan Özcan Deniz ve kardeşi Sibel Semerci'ye gizli kamera suçlaması Feyza Aktan, eski eşi Özcan Deniz ve onun kız kardeşi Sibel Sermerci hakkında suç duyurusunda bulundu.