Özcan Deniz


RTÜK'ün ceza yağdırdığı Kızıl Goncalar’dan karşı atak
RTÜK'ün ceza yağdırdığı Kızıl Goncalar’dan karşı atak FOX’un Gold Film imzalı dizisi Kızıl Goncalar’a RTÜK geçen hafta gelen şikayetler üzerine idari para ve 2 kez yayın durdurma cezası verilmişti.
"Kızıl Goncalar" dizisinin seti Fatih’ten taşındı
"Kızıl Goncalar" dizisinin seti Fatih’ten taşındı Geçen hafta çekim yaptıkları mekanlardan çıkarılan Gold Film’in Kızıl Goncalar dizisine RTÜK tarafından verilen 2 kez yayın durdurma cezasına itiraz edilecek.
Özgü Namal’a sette sürpriz doğum günü kutlaması
Özgü Namal’a sette sürpriz doğum günü kutlaması Dokuz yıl sonra oyunculuğa muhteşem bir dönüş yapan Özgü Namal yeni yaşını sette ekip arkadaşlarıyla kutladı.
Kızıl Goncalar dizisine 2 kez durdurma cezası
Kızıl Goncalar dizisine 2 kez durdurma cezası "Kızıl Goncalar" diziyle ilgili RTÜK‘e yapılan şikayetler sonrası verilen karar belli oldu.
"Kızıl Goncalar" dizisiyle ilgili bir gelişme daha yaşandı
"Kızıl Goncalar" dizisiyle ilgili bir gelişme daha yaşandı FOX’un dün akşam ikinci bölümü seyirciyle buluşan dizisi “Kızıl Goncalar” güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
Kızıl Goncalar dizisine bir engel de Aile Bakanlığı'ndan geldi
Kızıl Goncalar dizisine bir engel de Aile Bakanlığı'ndan geldi 'Faniler' adlı hayali bir tarikatın hikâyesini anlatan "Kızıl Goncalar" dizisinin bu sabah Okmeydanı Darülaceze'deki çekim izinleri de iptal edildi.
Vakıflardan kiralanan 2 mekanın çekim izni iptal edildi!
Vakıflardan kiralanan 2 mekanın çekim izni iptal edildi! FOX’un ilk bölümünü pazartesi günü yayınlanan “Kızıl Goncalar” dizisiyle ilgili başlatılan karalama kampanyası devam ediyor.