Özcan Deniz


Özcan Deniz'in 'Kral' dizisiyle ilgili flaş gelişme! Özcan Deniz'in daysının gerçek hayat hikayesinden uyarladığı dizisi Kral, Eylül ayına ertelendi. Gerekçe ise hikayenin günümüzde geçmesinin istenmesi.
Niran Ünsal'dan konuşulacak Özcan-Feyza açıklaması! Niran Ünsal, Özcan Deniz’e yeni albümü için verdiği "Allah Büyük" şarkısının hikayesini anlattı.
Özcan Deniz neden zor günler geçiriyor? Sevilen sanatçı Özcan Deniz, Atv ile anlaştıktan sonra ön hazırlıklarını tamamladığı "Kral" dizisinde yaşanan kriz nedeniyle zor günler geçiriyor.
Özcan Deniz'in Kuzey'ine dev teklif! Ünlü bir yatak firması, Özcan Deniz ile minik oğlu Kuzey’e 2 milyon liralık reklam teklifi yaptı. Teklife sıcak bakan oyuncu, bu kazancı oğlunun geleceği için bankaya koyacak.
Özcan Deniz gecelerde efkar dağıttı Feyza Aktan ile evliliğini geçen sene sonlandıran Deniz, bir ara sahneye çıkarak sevilen şarkısı “Seni Nasıl Özledim Bir Bilsen”i seslendirdi.
Özcan Deniz'in yeğeninin cezası belli oldu! Özcan Deniz’in yeğeni ehliyetsiz otomobil kullandığı ve otobanda 250 km. hız yaptığı için sosyal medyada eleştirilerin odağı olmuştu. Cezası belli olan yeğen D.D.’ye adli kontrol geldi. 16 yaşındaki haylaz genç, artık haftanın üç günü karakola gidip imza verecek.
Özcan Deniz yeni yıla girerken ne kadar kazandı? Sevilen sanatçı Özcan Deniz, 9 yıl ara verdiği sahnelere yılbaşı gecesi İstanbul'da gerdi döndü.