Özcan Deniz


Özcan Deniz ustaları unutmadı
Özcan Deniz ustaları unutmadı Modacı Samar Dadgar'la evlilik hazırlığı yapan müzisyen Özcan Deniz, Kıbrıs'ta sevenleriyle bir araya geldi.
Özcan Deniz'in sınırsız kredi kartı Samar Dadgar'ın emrinde
Özcan Deniz'in sınırsız kredi kartı Samar Dadgar'ın emrinde Özcan Deniz'in sevgilisi Samar Dadgar, geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçının yaş günü sürpriziyle havalara uçmuştu.
Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmine sürpriz oyuncu
Mahsun Kırmızıgül'ün merakla beklenen filmine sürpriz oyuncu Sinema nedeniyle ara verdiği müziğe 16 yıl sonra geri dönen Mahsun Kırmızıgül çok özel bir film çekmeye hazırlanıyor.
Özcan Deniz 28 yaşına giren sevgilisine ilginç bir pasta yaptırdı
Özcan Deniz 28 yaşına giren sevgilisine ilginç bir pasta yaptırdı Aradığı aşkı Samar Dadgar'da bulan Özcan Deniz, kendisinden 22 yaş küçük olan sevgilisine doğum günü sürprizi yaptı.
Özcan Deniz oğlu Kuzey için bir servet ödedi!
Özcan Deniz oğlu Kuzey için bir servet ödedi! Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, 2016 yılında aşk yaşadığı Feyza Aktan ile evlenmiş, bu evlilikten 2018 yılında da oğulları Kuzey dünyaya gelmişti.
Biran Damla Yılmaz - Mahsun Kırmızıgül buluşması!
Biran Damla Yılmaz - Mahsun Kırmızıgül buluşması! Genç ve güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, "Yasak Elma"da hayranlarını büyülerken geçen sezon katıldığı "Maske Kimsin Sen" yarışmasıyla da sevenlerine sürpriz yapmıştı.
Özcan Deniz'in derin mutsuzluğu
Özcan Deniz'in derin mutsuzluğu Önceki gün Bodrum'daki lüks bir yatta sevgilisi ve oğluyla görüntülenen Özcan Deniz'in düşünceli halleri dikkat çekti.