Özcan Deniz


Özcan Deniz - Feyza Aktan cephesinde her şey yolunda!
Özcan Deniz - Feyza Aktan cephesinde her şey yolunda! Boşanalı 36 gün olan Özcan Deniz-Feyza Aktan çifti, tatile devam ediyor. Sanatçı Özcan Deniz ailesini hiç yalnız bırakmıyor...
Özcan Deniz - Feyza Aktan bilmecesi sürüyor!
Özcan Deniz - Feyza Aktan bilmecesi sürüyor! Üç hafta önce boşanan Özcan Deniz ve Feyza Aktan Bodrum’da tatil yaparken görüntülendi. Havuza giren çift kahkahalar eşliğinde yüzerken, sesler bir anda yükseldi.
Özcan Deniz boşandığı eşiyle el ele görüntülendi
Özcan Deniz boşandığı eşiyle el ele görüntülendi Sanatçı Özcan Deniz geçen ay boşandığı Feyza Aktan ile Bodrum-Yalıkavak’ta el ele görüntülendi.
Özcan Deniz'e 'şerit'li önlem!
Özcan Deniz'e 'şerit'li önlem! Eşi Feyza Aktan'dan boşanan Özcan Deniz'e kadın hayranlarının ilgisi yoğun...
Şebnem Schaefer'dan günlerce konuşulacak Özcan Deniz açıklaması!
Şebnem Schaefer'dan günlerce konuşulacak Özcan Deniz açıklaması! Ünlü model ve sunucu Şebnem Schaefer, konuk olduğu "2. Sayfa" programında Özcan Deniz ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Özcan Deniz yeni reklam filminden bir servet kazandı
Özcan Deniz yeni reklam filminden bir servet kazandı İDAŞ yatakları, marka yüzü olarak anlaştıkları Özcan Deniz’in yer aldığı ilk reklam filmini yayınladı.
Özcan Deniz - Feyza Aktan cephesinde son gelişme
Özcan Deniz - Feyza Aktan cephesinde son gelişme 47 yaşındaki sanatçı Özcan Deniz, kendinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan ile Mart 2018'de evlenmişti. Düğünden iki ay sonra da oğulları Kuzey'i kucaklarına almışlardı. Ne var ki, çift 26 Haziran'da tek celsede boşandı.