Özcan Deniz

Özcan Deniz cephesinden son dakika haberleri
Özcan Deniz cephesinden son dakika haberleri Sanatçı Özcan Deniz ile eşi Feyza Aktan dün anlaşmalı olarak boşandı.
Özcan Deniz ile Feyza Aktan tek celsede boşandı
Özcan Deniz ile Feyza Aktan tek celsede boşandı Sanatçı Özcan Deniz, 2016'dan beri aşk yaşadığı, kendinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de nikâh masasına oturmuştu. Çift bugün tek celsede boşandı.
Özcan Deniz'den boşanma iddialarının ardından ilk paylaşım
Özcan Deniz'den boşanma iddialarının ardından ilk paylaşım Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, 2016’dan beri aşk yaşadığı Feyza Aktan ile geçen martta nikah masasına oturmuştu. Ünlü çiftin oğulları Kuzey, geçtiğimiz sene 30 Nisan'da dünyaya gelmişti. Geçtiğimiz günlerde çiftin boşanacakları iddia edilmişti.
Özcan Deniz boşanma davası açtı!
Özcan Deniz boşanma davası açtı! Özcan Deniz, 15 ay evli kaldığı oğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan'a çekişmeli boşanma davası açtı.
Özcan Deniz'in eşinden magazin gündemini sarsan açıklama!
Özcan Deniz'in eşinden magazin gündemini sarsan açıklama! Eşi Özcan Deniz ile boşanacakları yönünde haberlerle gündeme gelen Feyza Aktan, sosyal medya hesabından olay yaratan bir açıklamada bulundu.
Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanıyor mu?
Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanıyor mu? 44 yaşındaki sanatçı Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de nikâh masasına oturmuştu. Evlendiğinde karnı burnunda olan yeni gelin 30 Nisan 2018'de de oğulları Kuzey'i dünyaya getirmişti.
Oktay Kaynarca'nın yerine Özcan Deniz!
Oktay Kaynarca'nın yerine Özcan Deniz! Oktay Kaynarca Kiğılı markasını tercih edince İdaş şirketi, Kaynarca'ya teklif ettiği fiyatın yarısına Özcan Deniz'le iki yıllık anlaşma imzaladı.