Özcan Deniz

Özcan Deniz 1.5 milyon lirayı istemedi Sanatçı ve oyuncu Özcan Deniz, geçtiğimiz sene başrolünde yer aldığı 'İstanbullu Gelin' dizisi ile Ortadoğu'da ve İsrail'de büyük hayran kitlesine ulaşmıştı.
Feridun Düzağaç'tan gürültü koparacak 'Alev Alev' açıklaması! Feridun Düzağaç'ın yıllardır dillerden düşmeyen hit parçası 'Alev Alev' geçtiğimiz ay Ebru Yaşar tarafından seslendirilmişti.
Özcan Deniz'in boşandığı eşi herkesi şaşırttı! Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan, önceki gün bir davette yeni imajıyla şaşırttı.
Özcan Deniz uzun süre sonra basın karşısında Özcan Deniz; boşandığı eşi Feyza Aktan ile barışarak eski eşiyle birlikte aşk tatiline çıkmıştı.
Özcan Deniz'e belge ile yanıt geldi! Kendisinden yardım isteyen hasta kız kardeşi Gülcan için “Öyle bir kardeşim yok” diyen Özcan Deniz'e yanıt gecikmedi, Gülcan’ın Özcan Deniz’in kardeşi olduğunu gösteren belge Sabah Gazetesi'nde yayınlandı.
Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay aynı dizide mi buluşacak? Özcan Deniz, yeni dizisi ‘Kral’ için Nurgül Yeşilçay’a teklif götürdü. Yeşilçay, teklife sıcak bakıyor.
Özcan Deniz'in istediği şarkıyı Ebru Yaşar kaptı! Özcan Deniz, Feridun Düzağaç'ın "Alev Alev" şarkısına talip olmuş, şarkıcı "Hayranlarıma karşı sorumluluğum var. Şarkıyı her yerde duyarsam bir süre sonra midem bulanır" demişti.